Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comfortable_ Ten Monster 4 dni go trzymał,już coś gadkę kręcił, że on w MMA to z każdym wyjdzie teraz
3
@Panda46 Biedny Czesiu,oni skorumpowani,a ich nie wyzywają,a Czesia kochanego już tak
2
@AllBundy Daj Pan spokój
0
LR nocą,świat o którym nie miałeś pojęcia, przetrwają najlepsi,tu nie ma miękkiej gry
1
@LonelyVEB Mów,że znasz Lucka,będziesz miał łatwiej na start.A jak się spytają czy chcesz arbajtować z kindybałem "Brutusa",to odmów!! Jak nie umiałem w grypsere za 1 razem,to poniosłem tego konsekwencje...
0
@Azi Sory,nie mam ochoty na dodawanie śmiesznych postów na Twitterze typu "Otoczenie piłkarza jest dobrze nastawione do transferu", "Zarząd jest dobrej myśli","Laporta poszedł na dwójkę,w trakcie kupy myślał o tym jak zabrać się za transfer Lewego"
0
@Cule1234 To żeś newsa zapodał,tera muszę jakiś Apap noc wziąć,bo nie zasnę po tym
0
@Azi Ten chłop co chwilę dodaje jakieś ciulowe niesprawdzone info,żeby być pierwszy albo żeby coś dodać.Jakby dodawał mniej a rzetelnej,to tych krytyków by miał mniej
12
@cat_r37 BarcaInfo dodał kupopost? Stare, znałem
1
@pato1234 Chodziło o Ansu Fatiego piłkarza Barcelony,a nie o "Sebe Fatiego",z którym się bujasz na blokach i z którym strugasz kredki "Bambino" za 2,50 na godzinę
1
@AlbertBenaiges 8 lat 3 miesiące 4 godziny 29 sekund jak wynika ze wzoru Tomasza Hajty to jest maks,no chyba,że masz 22 lata w dół,wtedy uważaj,ten wzór działa na ludzi powyżej 23 roku życia
3
@Cygan BRC Normalnie jest więcej,tylko wiadomo,że cygan i tak nic nie kupi,to masz tylko 3,żeby cię rozdrażnić tylko lekko
17
Nudna walka,po walce już się wszyscy kochają jak zwykle, złość mija magicznie.U mnie na blokach walki do końca,bez kalkulacji,bez sztucznej miłości.Na ostatniej ulicznej walce przegrałem z 33 letnim karłem Andrzejem, synem somsiada,ale nie szukałem wymówek,nie udawaliśmy,że się kochamy.Po starciu honorowo zgłosiłem na policji,że jego ojciec bierze na niego nielegalnie 500+ i powiesiłem mu czapę na dachu szopy,żeby nie mógł sięgnąć.Prawdziwie emocje są na ulicy,nie na jakimś High League czy innym Fame
1
@barcowy1899 Synek,bo każdy na walkę czeka,a tam jakieś studia i gruby z Dubielem pajacuje
0
@Janas11224 Zaraz będzie "Droga do chwały" i wszystkie walki Najmana w prędkości 0,25 puszczą
7
@Pawel13sz Coś jakbym słyszał ojca, który obiecuje matce,że przestanie pić.Takie bajeczki to se mamie Gaviego może wciskać
4
@BartqRKO Za najlepszy pęcherz,to bym nagrody nie dostał.Piwko było grane z Grubym i Zbychem prawie codziennie,to i do toalety się dużo chodziło
8
@Kgorecki2500 Mam dwóch braci i mogę im przekazywać moją życiową wiedzę,jeden ma 16 lat,powoli wprowadzam go do mojej firmy zajmującej się zbieraniem puszek.Dobrze jest jak jest
0
@AdamaTraore Według mnie,to co robisz to najgorsze co możesz.Oglądasz te wiadomości codziennie, nakręcasz się,myślisz o tym,to nie pomaga.Chociaż szczerze na początku miałem podobnie,na szczęście mi przeszło
58
Wymiana herbów,to jest coś,co powinno się tu wprowadzić:
https://zapodaj.net/d126ff73e92b6.png.html
2
@paweldunajecfcb Wyniósł 10 pączków z miejscowej piekarni,sprawa w toku
8
@tobiasson92 No i legancko,raz,że decyzja conajmniej kontrowersyjna,to jeszcze tłumaczona w tak głupi sposób,że naprawdę lepiej,żeby nie grał w kadrze.To nie jest żaden Lewandowski zresztą, przeciętny grajek z dziwnym spojrzeniem na świat
4
@FC1899Barca Ale Lewy i Ibra to nie francuzi
11
@AdamaTraore W ręcznej Barcelona to mnie obchodzi tak samo jak piwo bezalkoholowe
5
@JordiElNino Nie wiem,bo nie mam znajomych
17
@AmigoBlancos BI twórca najpiękniejszych baśni na LR
7
Te 200/300mln to jest legit info,czy jakieś pierdy? Bo z tych ośmiu ofert jedna jest moja,opiewa na 53 złote i nie wiem jak się nastawiać
12
Najgorzej jak śpisz sobie i śni ci się,że żenisz się z Shakirą,ale w najlepszym momencie budzi cię twoja 88 letnia sąsiadka Konstancja.Nie ważne,że jest 2:50,spędziłeś z nią kilkanaście nocy,bo byłeś w zaawansowanym stanie upojenia alkoholowego,a ona wyobraża sobie nie wiadomo co.No ale tak się składa,że jesteś po 14 piwach,więc znowu do niej idziesz,jakby nie było,to w 1959 dostała tytuł "Miss Ciechocinka".
3
@BorzyKrzys Beti nagrzana już na samą myśl
21
@sergio5 Taki dobry niby,a jak mu napisałem kiedyś,że ciężka sytuacja u mnie i żeby sypnął chociaż 100k,to nie odpisał.Zwykły pozer i tyle