9

Liverpool sprowadził Nuneza,ale Barcelona oszukała przeznaczenie i również go kupiła,zobacz jak! Noł scam,100% legit

3

@KrychaFCB Wygląda jak taki Błażej,dobry chłopak syn somsiada,i stara zawsze:
- Patrz jaki ten Błażej dobry chłopak,jak się uczy dobrze,bierz przykład z niego

3

@Encore Jakieś ciecie paletką piłkę odbijają

0

@tomek8756 Specjalnie mu zabrali,żeby do tej Polszy nie wracał, przysługę mu zrobili dobrzy ludzie

0

@mateusz1989VeB o co cho?

1

@KrychaFCB Prezes chyba nie prezydent

3

@FCB24 Z Roberto,bo to jest jakieś obciążenie dla budżetu.Puig zarabia i tak grosze,tak,żeby miał na imprezki i godne życie w Barcy z ziomkami

0

@tristan87 Lepiej Arabia niż gra u ruskich

0

Komentarz usunięty

5

@Emhyr Te grube i brzydkie rodzą się po to,żebyś też miał coś od życia Tadek

0

Komentarz usunięty

17

@dv7wisnia Żeby je Tomasz Hajto lepiej widział na pasach

3

@Fan2005 Jeszcze bicek przyklejony do ciała,żeby był większy

1

@Cotutajsiedzieje Dla mnie tylko ten ranking ma znaczenia,tam ten karzełek nawet się do CR7 nie zbliżył
https://zapodaj.net/2b63a5eb0331a.jpg.html

3

@MesQueUnClub96 Ale jakieś wonty miał,jak chcieliśmy z Mariem wbić do niego na wódkę do pokoju,gwiazdorek od 7 boleści

0

@Hubsao Puszkami

0

@TR3YWAY Pod pachami mam dużo włosów,miałem przycinać 1 raz od dwóch lat,także jakoś tam można przykleić ci,fajne gęste włosy czarne

3

@Hosh Ogólnie szanuję za publikację takich mocnych przemyśleń,na trzeźwo takiej bomby bym nie wytoczył

4

@Uukasz_93 O nic już nie grali wtedy z Benficą,to se wystawili rezerwy,na uj drążyć temat.Legia się ledwo utrzymała i już wychodzą jakieś Andrzeje i się śmieją z Lecha,bo jest utrzymanie

1

@Compadre Jak to jakiś no name napisał,jego opinie w środowisku poważanych osobistości La Ramblowych nic nie znaczy

1

@BorzyKrzys Życia uczysz się na boiskach A,B-Klasy,w jakiejś La Liga to panienki same,co się przewracają od podmuchu wiatru

1

@Hubsao Same chłopaczki na szczała,nie to co Adam

3

@Hubsao Codziennie litrowy Jack Daniels + cola

16

@HighestInTheRoom Szkoda,że gra u takich cieniasów.Nigdy nic z nimi nie wygra,chyba,że jakieś Audi Cup

0

@Medium I tak jesteś tłusty

6

@Michu94 Ależ kuponews

3

@PatrychoO Oddam curke za tego Lingarda

1

@takisobiektos Xavi Simons odszedł za darmo,ale to wielki talent,który może kiedyś kosztować 120mln.Czyli 120mln zysku z Simonsa,czyli 50 Scamacca + Vitinha 41 = 91mln,czyli jeszcze są na plusie,czego nie rozumiesz?

1

@tomek8756 Tutaj ma Pan opinie eksperta


2

@PatrychoO Trzeba było nie żreć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?