Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Liverpool sprowadził Nuneza,ale Barcelona oszukała przeznaczenie i również go kupiła,zobacz jak! Noł scam,100% legit
3
@KrychaFCB Wygląda jak taki Błażej,dobry chłopak syn somsiada,i stara zawsze:
- Patrz jaki ten Błażej dobry chłopak,jak się uczy dobrze,bierz przykład z niego
3
@Encore Jakieś ciecie paletką piłkę odbijają
0
@tomek8756 Specjalnie mu zabrali,żeby do tej Polszy nie wracał, przysługę mu zrobili dobrzy ludzie
0
@mateusz1989VeB o co cho?
1
@KrychaFCB Prezes chyba nie prezydent
3
@FCB24 Z Roberto,bo to jest jakieś obciążenie dla budżetu.Puig zarabia i tak grosze,tak,żeby miał na imprezki i godne życie w Barcy z ziomkami
0
@tristan87 Lepiej Arabia niż gra u ruskich
0
Komentarz usunięty
5
@Emhyr Te grube i brzydkie rodzą się po to,żebyś też miał coś od życia Tadek
0
Komentarz usunięty
17
@dv7wisnia Żeby je Tomasz Hajto lepiej widział na pasach
3
@Fan2005 Jeszcze bicek przyklejony do ciała,żeby był większy
1
@Cotutajsiedzieje Dla mnie tylko ten ranking ma znaczenia,tam ten karzełek nawet się do CR7 nie zbliżył
https://zapodaj.net/2b63a5eb0331a.jpg.html
3
@MesQueUnClub96 Ale jakieś wonty miał,jak chcieliśmy z Mariem wbić do niego na wódkę do pokoju,gwiazdorek od 7 boleści
0
@Hubsao Puszkami
0
@TR3YWAY Pod pachami mam dużo włosów,miałem przycinać 1 raz od dwóch lat,także jakoś tam można przykleić ci,fajne gęste włosy czarne
3
@Hosh Ogólnie szanuję za publikację takich mocnych przemyśleń,na trzeźwo takiej bomby bym nie wytoczył
4
@Uukasz_93 O nic już nie grali wtedy z Benficą,to se wystawili rezerwy,na uj drążyć temat.Legia się ledwo utrzymała i już wychodzą jakieś Andrzeje i się śmieją z Lecha,bo jest utrzymanie
1
@Compadre Jak to jakiś no name napisał,jego opinie w środowisku poważanych osobistości La Ramblowych nic nie znaczy
1
@BorzyKrzys Życia uczysz się na boiskach A,B-Klasy,w jakiejś La Liga to panienki same,co się przewracają od podmuchu wiatru
1
@Hubsao Same chłopaczki na szczała,nie to co Adam
3
@Hubsao Codziennie litrowy Jack Daniels + cola
16
@HighestInTheRoom Szkoda,że gra u takich cieniasów.Nigdy nic z nimi nie wygra,chyba,że jakieś Audi Cup
0
@Medium I tak jesteś tłusty
6
@Michu94 Ależ kuponews
3
@PatrychoO Oddam curke za tego Lingarda
1
@takisobiektos Xavi Simons odszedł za darmo,ale to wielki talent,który może kiedyś kosztować 120mln.Czyli 120mln zysku z Simonsa,czyli 50 Scamacca + Vitinha 41 = 91mln,czyli jeszcze są na plusie,czego nie rozumiesz?
1
@tomek8756 Tutaj ma Pan opinie eksperta
2
@PatrychoO Trzeba było nie żreć