Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Otóż nie
0
@macio_944 Jakby tylko poziom gry decydował,to nas też by tam nie było
0
@Hosh Ale by siadło takie 500 euro na dziecko
5
@FCB24 Od wielu lat za Pisem i żyje nam się dobrze, są dzieci jest 500+,13 stka,14 stka będą,to i babka sypnie groszem.Narzekają ci,co na życiu się nie znają
1
@aleksandrowielki Myślę,że on się już niczego nie nauczy,ma ładnie zryty beret.A to,że go nie broni,to właśnie dlatego jak napisałeś,bo CR nie ma już w Realu i wyszedł z magicznego kręgu Rafaelo,jedyny powód
5
@aleksandrowielki "Nawet jeśli miałoby być nieszczere",no lepiej,że nie pogratulował,niż miałby gratulować nieszczerze,żeby uszczęśliwić jakiegoś pionka Rafaelo Mamina
3
Ja po 3 miesiącach siłki wyzywam starego na walkę,jak wygram to kończy z piciem,jak przegram kupuje mu skrzynkę Harnasia, stary:
https://zapodaj.net/71e5306a18031.jpg.html
1
@MesQueUnClub_87 Z damskim lektorem jest jak z piwem bezalkoholowym,niby jest ale po co to nikt nie wie
2
@PatrychoO Pod ciebie robili ofertę synek,widziałem cię ostatnio pod blokiem,nawet nie wiem czy za duża nie będzie
3
@Comentateiro Raz natknąłem się na zdjęcie jego odsłoniętych,ogolonych, pięknych stóp.Spędziłem z tym zdjęciem najpiękniejszą minutę w moim życiu
15
@Comentateiro Jak nie masz oryginalnych bokserek CR7,to i tak nie jesteś godzien tego meczu
2
@MESSIah16 Jeszcze zwycięstwo w "The Masters Tournament" i spełniony
3
@Tomix_83 ale co pochuchał to jego
2
@Bocheno1 Mój stary raz się popłakał,bo jak miałem 14 lat,to dostał telefon z wycieczki,że zaginąłem.Ale się okazało,że wychowawca pomylił mnie z innym Luckiem,wyprowadził starego z błędu i ten się popłakał
25
Komentarz usunięty
1
@Kurkmen Dużo ich było przed wojną,a ja się im nie dziwię,że nie chcą być mięsem armatnim i ginąć,tylko chcą po prostu normalnie żyć
16
Mama: Lucek ty taki kawaler przystojny,a u mnie w pracy koleżanka ma ładną córkę,mogę was umówić.
Córka koleżanki:
https://zapodaj.net/b7e234eb8502c.jpg.html
18
@Messibestplayerintheworld Marsylia:
Pytanie mamy,po co kupowaliście takiego ciecia?
Laporta: Kolejny brudny interes Bartomeu
Marsylia: Ok,nara
3
@IronSanHybrid Business is Business to nic osobistego Iron
5
@MesQueUnClub96 Na końcu liczy kto wygrał tą LM,a jakieś licytowanie się kto miał łatwiej jest stratą czasu
5
Pique człowiek, który jak coś zaplanuje,to to po prostu robi.Nie do końca pochwalam jego działania,ale oddaje mu szacunek za to,że jest niesamowicie konsekwentny
https://zapodaj.net/3bcfbfc2adc66.png.html
1
Aj patrzę na Zusje i przypomniały się dawne czasy,jak jeszcze somsiad Andrzej był na wolności
https://zapodaj.net/1b0e0fb700fff.png.html
6
@jordus100 Gerard się golić zaczął,to kobity zaczęły walić drzwiami i oknami, wstrzymywał się ile mógł,ale takiej siły nic nie zatrzyma
3
@gumaz Zależy,czy już wiadomo jaki % tej kwoty trafi do głównej partii LR "pijemy razem"?
2
@Mario96w Zaczął się dla niej golić i wyglądał na 25 lat przy tym,a ona miała to za nic i nie potrafiła go zaspokoić
0
@daniel32778 "My nie jesteśmy zdeterminowani do tego, że musimy z kimś się utożsamiać tylko dlatego, że urodził się w tym samym kraju co my i mówi tym samym językiem co my. Równie dobrze mogę kibicować komuś dlatego, że jest kobietą albo dlatego, że ma 21 lat, albo dlatego, że podziela nasze poglądy polityczne. Równie dobrze można kibicować Idze dlatego, że jest świetną dziewczyną, kobietą, ma poukładane w głowie, no i jest fantastyczną sportsmenką."
O tym fragmencie mówię np,tam jest dla mnie trochę farmazonów w tym wywiadzie,ale ten wątek jest ok dla mnie i się zgadzam
0
@VegetaPolska Marcin Najman pyta czy ty serio masz takie myślenie czy ktoś cię tu podstawił
1
@Medium Lewy na przetarcie
0
@daniel32778 Trochę prawdy tam jest
1
@bartekvisca Głupie gadanie,ja w wieku 15 lat nie miałem nic.W wieku 23 lat mam własną firmę zajmującą się zbieraniem puszek,kilku pracowników pod sobą + jakieś biznesy na boku o których nie mogę tu pisać.I mnie to nie zmieniło,jestem taki sam jak wcześniej,nie można w ten sposób kogoś tłumaczyć,bzdury piszesz