0

@Nazio87 Wałek,to z Mariolką byłem pod Disco-Relax ona podobna trochę to paparazzi podchwycili temat

0

@Danny Gaucho Zasugerować takie coś mogą,swego czasu Milan miał wojnę z Raiolą, chociaż to inny kaliber.Gruby jest agentem wielkich piłkarzy,a Sissoko to tam oprócz Dembele ma może z 3,4 jakiś Andrzejów nieznanych

2

@DaPidejpi Z Afryki to tylko Salaha bym widział z szansami jakimiś

12

4

@AnnaMarianna Zależy,taka Jolka u mnie poczciwa po pięćdziesiątce,ale dobra kobieta tylko 70zł bierze.A Jowita młoda gówniara 19 lat,300 zł sobie liczy, wiadomo szybsza,ale Jolka lepiej ogarnia wszystko i poprowadzi w razie problemów.Mariola 150zł,36 lat, niezła ale cwaniara i wredna trochę.Wybieram Jolkę,może i nie jest najpiękniejsza i najmłodsza,ale przy niej czuję się doceniony i rozpieszczony,mogę być sobą

143

Jemu chyba ogólnie trudno zrozumieć,że L4 się skończyło,jakoś tak szybko zeszło

4

@Krystian1588 Tu bardziej chodzi o prestiż,w mojej małej wiosce takie egzotyczne twarze są rzadko widziane.Więc mając takiego pracownika zyskał bym zainteresowanie i szacunek innych mieszkańców.Kiedyś 1 podobnej urody przyjechał do nas,do restauracji "U Stacha",to cała wiocha się zleciała zobaczyć.1 to chciał do National Geographic dzwonić,bo nie wiedział o co kaman

12

@Emhyr U mnie na chacie by mógł
sprzątać,ale trochę by musiał zejść z pensji

34

@Foro Szkoda czasu na pierdoły,ty walczysz z wiatrakami,a ja w tym czasie piszę sobie do gorących mamusiek z mojej okolicy z reklamy którą zobaczyłem na La Rambli,nawet mi ciebie nie żal

4

@vangoor Nie wiem,ja się nie składałem

15

@Nhyz Wątpię,to dobry negocjator,ale nie cudotwórca

102

Potężny Ousmane specjalnie blokuje transfer Moraty,bo wie,że to nie byłby dobry ruch Barcelony.A hejterzy dalej go od dzbanów będą wyzywać

1

@umtiti To ile ty w końcu będziesz zarabiać,weź napisz,bo jedni piszą tak drudzy tak i się syf robi

0

@amanter Spoko,chociaż ta opcja nie potrzebna,bo jak by go ktoś chciał,to i tak by go Barca oddała za darmo xd

1

5

@Derean Jak on ze 3 złote zarabiał,to tera by musiał za darmo grać

16

@ELkakao To już taka trochę kłótnia 15 latków o to,kto więcej wypije,a na końcu obaj leżą zarzygani

5

Do której masz dyżur @Adi123456789?
Bo mi trochę herbów brakuje do czteropaka,a Pan masz gest widzę

3

@AdiKingu96 Ja nie wiem,raz się mamy spytałem,to powiedziała,że za dużo bym chciał wiedzieć

2

@Rust_Cohle Już 9 stycznia,już kilka by mogło wlecieć.Jak masz coś zrobić,to zacznij od zaraz,odkładanie na później nie jest dobrym sposobem

8

@robimen12345 Koeman był tu dużo dłużej,a poprawy dalej nie było.Do tego pod koniec kadencji sam już się zwalniał gadając kompletne farmazony na konferencjach.Jemu już się nie chciało,zdał sobie sprawę w jakie bagno wszedł i czekał spokojnie aż go zwolnią

5

@Destroyer_of_Worlds Gdyby mój stary dzisiaj nie wypił,to mój telewizor by dalej działał i tak możemy sobie gdybać

24

Nastroje naszych po meczu różne,ale trzeba być dobrej myśli
https://zapodaj.net/a94e6525e84f0.png.html

2

@Hubsao Dziękuję

5

@plastek87 Puig wprowadził złą atmosferę przed meczem,bo zrobił zdjęcie Umtitiemu jak sra i wysłał wszystkim na Whatsapp

9

Czuć gorycz w słowach Luuka,ale jest ona zrozumiała,zaczyna to wyglądać tak jak wcześniej z Leo

https://zapodaj.net/4d99938aedd0f.png.html

1

@Mns21 Przepraszam Pana

4

@Mns21 Ja dom już przegrałem,ale namawiam rodziców cały czas, żeby pozwolili mi swój postawić,to zara się odkuję,będę miał wille i rodzicom też kupie

1

@MesQueUnClub96 TOP to zdecydowanie za często używane słowo na La Rambli

1

@Kengo Ja nie oglądam prawie w ogóle tv,tylko w weekendy na wieczór patrzę czy jakieś fajne pornole lecą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?