Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
@Foro Szkoda czasu na pierdoły,ty walczysz z wiatrakami,a ja w tym czasie piszę sobie do gorących mamusiek z mojej okolicy z reklamy którą zobaczyłem na La Rambli,nawet mi ciebie nie żal
4
@vangoor Nie wiem,ja się nie składałem
15
@Nhyz Wątpię,to dobry negocjator,ale nie cudotwórca
102
Potężny Ousmane specjalnie blokuje transfer Moraty,bo wie,że to nie byłby dobry ruch Barcelony.A hejterzy dalej go od dzbanów będą wyzywać
1
@umtiti To ile ty w końcu będziesz zarabiać,weź napisz,bo jedni piszą tak drudzy tak i się syf robi
0
@amanter Spoko,chociaż ta opcja nie potrzebna,bo jak by go ktoś chciał,to i tak by go Barca oddała za darmo xd
1
Umtiti? Top
https://zapodaj.net/16cd055571e7c.png.html
5
@Derean Jak on ze 3 złote zarabiał,to tera by musiał za darmo grać
16
@ELkakao To już taka trochę kłótnia 15 latków o to,kto więcej wypije,a na końcu obaj leżą zarzygani
5
Do której masz dyżur @Adi123456789?
Bo mi trochę herbów brakuje do czteropaka,a Pan masz gest widzę
3
@AdiKingu96 Ja nie wiem,raz się mamy spytałem,to powiedziała,że za dużo bym chciał wiedzieć
2
@Rust_Cohle Już 9 stycznia,już kilka by mogło wlecieć.Jak masz coś zrobić,to zacznij od zaraz,odkładanie na później nie jest dobrym sposobem
8
@robimen12345 Koeman był tu dużo dłużej,a poprawy dalej nie było.Do tego pod koniec kadencji sam już się zwalniał gadając kompletne farmazony na konferencjach.Jemu już się nie chciało,zdał sobie sprawę w jakie bagno wszedł i czekał spokojnie aż go zwolnią
5
@Destroyer_of_Worlds Gdyby mój stary dzisiaj nie wypił,to mój telewizor by dalej działał i tak możemy sobie gdybać
24
Nastroje naszych po meczu różne,ale trzeba być dobrej myśli
https://zapodaj.net/a94e6525e84f0.png.html
2
@Hubsao Dziękuję
5
@plastek87 Puig wprowadził złą atmosferę przed meczem,bo zrobił zdjęcie Umtitiemu jak sra i wysłał wszystkim na Whatsapp
9
Czuć gorycz w słowach Luuka,ale jest ona zrozumiała,zaczyna to wyglądać tak jak wcześniej z Leo
https://zapodaj.net/4d99938aedd0f.png.html
1
@Mns21 Przepraszam Pana
4
@Mns21 Ja dom już przegrałem,ale namawiam rodziców cały czas, żeby pozwolili mi swój postawić,to zara się odkuję,będę miał wille i rodzicom też kupie
1
@MesQueUnClub96 TOP to zdecydowanie za często używane słowo na La Rambli
1
@Kengo Ja nie oglądam prawie w ogóle tv,tylko w weekendy na wieczór patrzę czy jakieś fajne pornole lecą
37
@Zoker Tutaj masz słabe dane,bo dziennikarz magazynu "Życie za kratami" potwierdził,że Benjamin stworzył 4 duże szanse kolegom z celi, przytrzymując rywala pod prysznicem,kiedy ten schylał się po mydło.3 z 4 sytuacji zakończyło się "trafieniem",więc Mendy na ten moment ma 3 asysty
39
Serial opowiada o 3 przyjaciołach,którzy długo szukali sposobu,żeby zarobić łatwą forsę.W końcu obmyślili plan,dzięki któremu zostaną milionerami,a przy okazji udowodnią,że można nabrać jeden z największych klubów na świecie i dobrze się przy tym bawić.
https://zapodaj.net/e40cdf2d938b6.png.html
2
@michal26 1 Pan siedzi w więzieniu
8
@Coutinho007 Cuenca,Tello, Carles Perez,Muniesa, Samper,Sandro,Munir kurła ileż my mieliśmy tych wielkich talentów,1 przykłady z głowy
1
@Medium Ale co,że dziewczyny jak na komputerze siedzą,to buzie zakrywają?Po co
70
@Jakchcesz Patrząc na jego talent,to nie wiem,czy by nie namówił mojego starego do odpuszczenia alkoholu na 1 dzień
6
@amanter A pół godziny temu dawałeś inne źródło, które mówiło że Barcelona nie ma szans na Haalanda.Za godzinę Mietek z " Twój Stary Magazine" napisze,że otoczenie Haalanda jest pozytywnie nastawione.Takie jest to babranie się w tych uja wartych newsach
1
Kiedy po miesiącu chodzenia na siłkę z ziomkiem chcecie sprawdzić kto jest mocniejszy,ale trener was rozdziela: