34

@Foro Szkoda czasu na pierdoły,ty walczysz z wiatrakami,a ja w tym czasie piszę sobie do gorących mamusiek z mojej okolicy z reklamy którą zobaczyłem na La Rambli,nawet mi ciebie nie żal

4

@vangoor Nie wiem,ja się nie składałem

15

@Nhyz Wątpię,to dobry negocjator,ale nie cudotwórca

102

Potężny Ousmane specjalnie blokuje transfer Moraty,bo wie,że to nie byłby dobry ruch Barcelony.A hejterzy dalej go od dzbanów będą wyzywać

1

@umtiti To ile ty w końcu będziesz zarabiać,weź napisz,bo jedni piszą tak drudzy tak i się syf robi

0

@amanter Spoko,chociaż ta opcja nie potrzebna,bo jak by go ktoś chciał,to i tak by go Barca oddała za darmo xd

1

5

@Derean Jak on ze 3 złote zarabiał,to tera by musiał za darmo grać

16

@ELkakao To już taka trochę kłótnia 15 latków o to,kto więcej wypije,a na końcu obaj leżą zarzygani

5

Do której masz dyżur @Adi123456789?
Bo mi trochę herbów brakuje do czteropaka,a Pan masz gest widzę

3

@AdiKingu96 Ja nie wiem,raz się mamy spytałem,to powiedziała,że za dużo bym chciał wiedzieć

2

@Rust_Cohle Już 9 stycznia,już kilka by mogło wlecieć.Jak masz coś zrobić,to zacznij od zaraz,odkładanie na później nie jest dobrym sposobem

8

@robimen12345 Koeman był tu dużo dłużej,a poprawy dalej nie było.Do tego pod koniec kadencji sam już się zwalniał gadając kompletne farmazony na konferencjach.Jemu już się nie chciało,zdał sobie sprawę w jakie bagno wszedł i czekał spokojnie aż go zwolnią

5

@Destroyer_of_Worlds Gdyby mój stary dzisiaj nie wypił,to mój telewizor by dalej działał i tak możemy sobie gdybać

24

Nastroje naszych po meczu różne,ale trzeba być dobrej myśli
https://zapodaj.net/a94e6525e84f0.png.html

2

@Hubsao Dziękuję

5

@plastek87 Puig wprowadził złą atmosferę przed meczem,bo zrobił zdjęcie Umtitiemu jak sra i wysłał wszystkim na Whatsapp

9

Czuć gorycz w słowach Luuka,ale jest ona zrozumiała,zaczyna to wyglądać tak jak wcześniej z Leo

https://zapodaj.net/4d99938aedd0f.png.html

1

@Mns21 Przepraszam Pana

4

@Mns21 Ja dom już przegrałem,ale namawiam rodziców cały czas, żeby pozwolili mi swój postawić,to zara się odkuję,będę miał wille i rodzicom też kupie

1

@MesQueUnClub96 TOP to zdecydowanie za często używane słowo na La Rambli

1

@Kengo Ja nie oglądam prawie w ogóle tv,tylko w weekendy na wieczór patrzę czy jakieś fajne pornole lecą

37

@Zoker Tutaj masz słabe dane,bo dziennikarz magazynu "Życie za kratami" potwierdził,że Benjamin stworzył 4 duże szanse kolegom z celi, przytrzymując rywala pod prysznicem,kiedy ten schylał się po mydło.3 z 4 sytuacji zakończyło się "trafieniem",więc Mendy na ten moment ma 3 asysty

39


Serial opowiada o 3 przyjaciołach,którzy długo szukali sposobu,żeby zarobić łatwą forsę.W końcu obmyślili plan,dzięki któremu zostaną milionerami,a przy okazji udowodnią,że można nabrać jeden z największych klubów na świecie i dobrze się przy tym bawić.
https://zapodaj.net/e40cdf2d938b6.png.html

2

@michal26 1 Pan siedzi w więzieniu

8

@Coutinho007 Cuenca,Tello, Carles Perez,Muniesa, Samper,Sandro,Munir kurła ileż my mieliśmy tych wielkich talentów,1 przykłady z głowy

1

@Medium Ale co,że dziewczyny jak na komputerze siedzą,to buzie zakrywają?Po co

70

@Jakchcesz Patrząc na jego talent,to nie wiem,czy by nie namówił mojego starego do odpuszczenia alkoholu na 1 dzień

6

@amanter A pół godziny temu dawałeś inne źródło, które mówiło że Barcelona nie ma szans na Haalanda.Za godzinę Mietek z " Twój Stary Magazine" napisze,że otoczenie Haalanda jest pozytywnie nastawione.Takie jest to babranie się w tych uja wartych newsach

1

Kiedy po miesiącu chodzenia na siłkę z ziomkiem chcecie sprawdzić kto jest mocniejszy,ale trener was rozdziela:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?