7

@Roobo Mój to maszyna do zabijania, nie ma raczej tu pola do dyskusji

17

Ciężki dzień dzisiaj, już 17:46, a @Comentateiro dalej się wierci i nie mogę go uśpić
https://streamable.com/j2l99q

5

@blakkudium Jeśli klub z Premier League się na niego nabierze po takiej farsie jaką odstawiał w Realu, to będę w dużym szoku.

0

@LukaszFan @Kessie nawet lato ukradł, ten człowiek nie ma wstydu.

4

@LAMC_10 Nie generowała odpowiedniej ilości komentarzy, dlatego wpelement przeprowadził selekcję i spośród 1762 kandydatów wybrał tego, który zapewni odpowiednie liczby

16

Stary: Nie chce żadnego psa, nie ma mowy
Stary i pies po tygodniu:
https://zapodaj.net/images/8b9993b54440b.png

2

@Dankho94isback Dominika Figurska-Chorosińska

17

@Kgorecki2500 Nie oczekuj szczerości od kobiety, która zdradzała męża z jakimś ciulem, potem do niego wróciła i zaczęła opowiadać jak ważne jest życie rodzinne.

10

Ja nie oglądam tego, bo ja wam mówiłem, że te grupy są gówno warte, ale wy nie słuchacie i oglądacie i potem macie zonk. Jakby każdy był tak mądry jak ja, to na świecie nie byłoby wojen, głodu, przemocy. Na świecie byłoby tylko piwo i szczęście.

10

Hakerzy wykradają moje pewniaki z tajnej grupy na Messenger "Bezdomni Lucjana"

22

Jestem po poważnym spotkaniu służbowym z moim partnerem biznesowym Mikałajem Sidorowem z Białorusi. Udało nam wynegocjować dobre warunki importu opon używanych klasy premium z roczników 2007/2014 z jego kraju.

Zaoszczędzę spore środki dzięki temu strategicznemu ruchowi, co pozwoli na PODWYŻKI dla moich pracowników. Ich obecna stawka 3,90 zł/h zostanie podniesienia do 4,06zł/h. Jest to istotny ruch, który zmotywuje ludzi do pracy i poprawi wyraźnie jakość ich życia.

https://zapodaj.net/images/46e393a7fe638.jpg

17

Pan Hansi Flick powiedział, że nie życzy sobie Silvy w składzie, więc Real Madryt mógł zebrać resztki odrzucone przez wielką Barcelonę i to jest okej.

2

@kamilop Przecież to dwa różne światy, Silva jest od kreacji, Fermin i Olmo to klasyczne dziesiątki. Zresztą on byłby spoko na zmiennika dla Pedriego, ale to tyle, on byłby tylko uzupełnieniem składu.

1

@Bernard777 @Luciano99 ma więcej złotych piłek od Ronaldinho

4

@Gaucho Ze wszystkim się zgadzam, tylko ten mundial blokuje teraz te transfery, mam nadzieję, że odpuszczą w końcu tego Alvareza, bo to nie ma sensu.

Druga sprawa, przyjść mają tylko ci, których chce Flick, to będzie jego 3 sezon, muy chcemy w końcu wygrać LM, żeby to zrobić on musi dostać teraz zawodników do swojej taktyki. Hansi chciał Gordona i dostał Gordona, to mi odpowiada i dalej to okienko powinno iść tą samą ścieżką.

13

Jakiś randomowy ten mundial, dopiero się zorientowałem, że to już dziś. W 2010 to się zbierało karty z Bravo Sport z Puyolem, Xavim, Messim i się grało nimi z kolegami przy zimnym piwku, 11 lat miałem to 3 piwa i już bombka siedziała, piękne życie.

A teraz na mundialu jakieś Uzbekistany, Haiti, Curacao czyli drugi skład Holandii. Jakiś Mbappe wielka gwiazda napastnik, tylko, że na napastniku ustać nie może. Wszystko jest takie nijakie, w grupie 3 drużyny wychodzą z 4, to kur.. od razu 4 mogły wychodzić, dajcie spokój

6

Witam, dzisiaj ja Lucjan syn Lucjana mam bardzo ważne ogłoszenie dla płci pięknej.

Ukończyłem wczoraj szybki kurs na podologa od damskich stóp, a wszyscy wiemy, że zdrowie jest najważniejsze. Dlatego postanowiłem podzielić się z paniami moją wiedzą zupełnie za darmo.

Zróbcie proszę zdjęcia swoich stóp w dobrym oświetleniu i najlepiej w różnych pozycjach, a ja jako osoba wykwalifikowana ocenię ich stan i powiem wam jak je odpowiednio pielęgnować.

5

@Kgorecki2500 No nie wiem, on wygląda jakby coraz bardziej miał cię dość

8

@Encore Ale on jest psychicznie zdrowy? Co z tego, że oferta z dupy była, jak to nie ma jak przejść.

Dopóki tam grają męczennik i dyktator to ten transfer nie ma racji bytu. Boras wypił 4 Harnasie i coś mu się tam poprzestawiały fakty.

28

Negreira zablokował transfer Alvareza do Realu, Perez idzie do sądu. To mój pomysł na kolejny news.

67

Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:

- Sory Julian, ale nas tu dymać chce twój klub, dołączył się do tej szopki Real, więc zwijam bęben i idę po innego napastnika i stopera. Trzymaj się tam mały, pozdrów rodzinę, masz tu pamiątkową koszulkę Yamala z autografem dla babci i elo

9

A uj raz się żyje, odpowiedzmy ofertą 160 milionów za Haalanda

1

Jak chcesz kogoś kupić, to nie nawalasz w mediach, że złożysz ofertę na 150 milionów, tylko spokojnie negocjujesz z zainteresowanymi stronami.

A jak chcesz zrobić z siebie debila, to mówisz, że złożysz ofertę na 150 milionów za tajemniczego piłkarza w określony dzień.

30

Grasz w Manchesterze City, ale jesteś tylko rezerwowym, wiesz jednak, że masz duży potencjał i się tam marnujesz.

Zapowiadasz swoje odejście, wiele klubów jest tobą zainteresowane, Guardiola nie robi żadnych problemów, rozumie sytuację i masz wolną rękę przy wyborze klubu.

Przechodzisz do betonowego Atletico, które regularnie kastruje każdego zawodnika ofensywnego i sprawia, że oczy krwawią, podpisujesz z nimi kontrakt na 6 lat.

Po 2 latach dziwisz się, że gracie gówno i nic nie wygraliście, nagle chcesz odejść mając jeszcze 4 lata kontraktu.

Nazywasz się Julian Alvarez, nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku, dlatego nie powinieneś grać w tak wielkim klubie jak Barcelona.

6

@Criss18Barca Jeśli za Nuneza dawali ponad 50 milionów, to za Raphinhe należy zapłacić 200 milionów

5

@Sergio_Devils Dziadu Perez może chce cenę podbić, byle byśmy nie weszli w taką licytacje, bo będziemy frajerami jak zapłacimy za niego taki hajs

9

Alvarez do Realu brzmi jak plota z dupy, ale w sumie lepiej dla Barcelony żeby wybulili 150 baniek na niego niż kupili Olise xd. Ja bym powiedział na miejscu grubasa bierz se Perez dziadu stary tego Alvareza i elo

6

Dzisiaj to mój ostatni post, ponieważ trudno mi znaleźć rozmówcę na moim poziomie intelektualnym. Wrócę jutro, wierzę, że do tego czasu podniesiecie swój poziom i nadrobicie zaległości.

Pozdrawiam Lucjan

17

Wielu fanów Realu jest zapatrzonych w Mbappe i nie można im przetłumaczyć, że on tą drużynę po prostu zniszczył. To jest taka toksyczna relacja jak mąż damski bokser bije żonę, ale ona boi się cokolwiek zrobić i odejść od niego.

Kylian Mbappe jest damskim bokserem a Real to jego bezbronna żona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?