9

2

Komentarz usunięty

4

@macio_944 Inter sezon temu to zrobił, im też się uda, wierzę w nich.

35

Arsenal Wengera chciał fajnie grać w piłkę, miał dobrych zawodników, ale zawsze ci najlepsi odchodzili, bo zarząd nie zapewniał mu odpowiedniego wsparcia i drużyna się sypała.

Dzisiaj Arsenal wydaje gigantyczne pieniądze, są w stanie zatrzymać największe gwiazdy, Arteta dosłownie ma wszystko podane pod mordę. A jego autorską taktyką jest męczenie buły przez 90 min i liczenie na gola ze stałego fragmentu gry. Grają takie gówno, że City im musi to mistrzostwo zgarnąć, bo to jest obrażanie tej dyscypliny.

11

@majkiii Nie, czasami sobie dogryzamy, ale jednak lubię @Frimpong

9

@ZwyklyCuler48 Dla mnie karny, zostawił tą rękę i go zblokował, bardziej chodzi o to, że temat karnego Olise został przemilczany, a teraz znowu skandal, bo gwiazdek przeciwko Realowi.

Oni mają własną telewizję, która szczuje sędziów, po każdym błędzie na ich niekorzyść jest straszna presja na sędziów i są oni po prostu zgnieceni psychicznie. Ja się nie dziwię, że potem jakieś miękkie karne są gwizdane, bo te chłopy się po prostu boją gwizdać przeciwko Realowi.

Boją się im pokazywać kartki, dlatego są potem bezkarni, każdy będzie narzekał na sędziów, ale oni to sprowadzają do chorego stopnia, w którym każdy błąd na ich niekorzyść będzie wyciągnięty 150 razy, a błąd na ich korzyść będzie przemilczany.

0

@Rastafarnianin Wiem z autopsji

6

@ArcziArtt Nie no trochę cię odkleiło, spokojnie daję 36,2 %, nie wiem skąd wziąłeś te swoje 35.

2

@Chimera @FcPortoFan1999 Weź mu wytłumacz, że liga dawno wygrana

2

@buglikos No ale na to nie ma sensu patrzeć, oni już od dawna kładą lache na ligę, Simeone wystawia co chwile rezerwowych przed LM/Pucharem, bo tam nie ma szans wypaść poza top 4.

26

A więc po meczu z Bayernem Real przemilczał temat oczywistego karnego na Olise, skupił się całkowicie na braku czerwonej dla Upamecano. A wczoraj już był grzany temat karnego na Mbappe.

Jak dla mnie karny w obu sytuacjach, tylko, że te psy jak zwykle odwracają kota ogonem i do granic możliwości szczekają teraz o przekręcie. Tam nikt nie umie przegrywać, jak sędziowie mylą się na ich korzyść, to temat jest przemilczany. Jak mylą się pod rywala, to mamy armagedon.

10

@Kgorecki2500 A co tu jest nie tak?

2

@PaulFCB Może nie rezerwy, ale Pedri i Yamal muszą być wypoczęci na 100% przed wtorkiem.

11

Lubię Rashforda, ale strasznie raził w oczy w środę, czerwona kartka Cubarsiego, to Fermin, Olmo, Yamal, Gavi oni tam flaki wypruwali, żeby coś wyciągnąć w dziesięciu, a Rash gdzieś se tam pobiegał, parę sytuacji spaprał i fajrant.Na zmianę fajny, ale nie do pierwszego składu.

Potem wchodzi Ferran, który jak zwykle nic nie wniósł, ciężko się patrzy na tą ich impotencje. Widać, że nasi młodzi zostawiają w takich meczach 100%, nawet jak brakuje precyzji, a z drugiej strony Ferran i Rashford, którzy są w idealnym wieku piłkarskim, a jak na nich patrzysz to wyglądają jakby przyjechali na imieniny do cioci Krysi. Nie widać w nich tej determinacji.

Yamal może was irytować cwaniactwem, mnie też irytuje jak macha łapami po każdym kontakcie fizycznym, ale wiem, że on jak będzie trzeba to pójdzie na czterech i wyciągnie ile się da z akcji, jak nie gola, to wolnego, byle pomóc drużynie.

12

@clyde Kaszanka + Piwo i jestem twój

1

@Mario96w Ja próbowałem pograć w te starsze RE ale się odbiłem i dałem spokój, za bardzo odrzuca grafika i słabe sterowanie, ale Remake 2,3,4 są mega dobre.

2

@Bzyczekk Ten komentarz to definicja Rekina, nie jest taki zły, przyzwoite liczby, coś tam gra, w miarę się przydaje, raz na jakiś czas coś zagra xd.

Tu w sumie jest jego problem, bo on dostawał dużo szans od pierwszych minut i widać było, że Flick chce zamienić ich rolę z Robertem, problem w tym, że się nie dało, bo on od początku jak gra to jest tragicznie słaby. I tylko dlatego Lewy wrócił do wyjściowej jedenastki, z prawdziwym napastnikiem byłby już dzisiaj jokerem.

3

@kanver_ Myślę, że są to brednie, bo w momencie czerwonej kartki jasne stało się, że Lewandowski musi zejść, żeby zagrał ktoś bardziej wybiegany. Co z tego, że miałbyś Lewego na główki jak siła rażenia w walce o piłkę drastycznie by spadła.

18

@BARCA1899Messi Lepiej chyba wierzyć w swoją drużynę, niż spamić jak przygłupy na LR w trakcie meczu, że jesteśmy frajerami, ten jest do dupy, tamten to pachołek, a tamten to dziad

30

A co jeśli Barcelona specjalnie przegrała, żeby podbić kurs na awans u bukmacherów żeby jej kibice mogli teraz postawić duże pieniądze przy dużym kursie, dzięki czemu dorobią się fortuny?

A tą fortuną podzielą się z klubem, dzięki czemu zespół zdobędzie pieniądze na letnie okienko transferowe.

2

@Bykunn Ja widzę szansę dlatego, że to Atletico. Gdybyśmy dostali takie czerwo z Bayernem, to by nas zgnietli, nie byłoby co zbierać, a ci grali dalej swój archaiczny futbol bez polotu. U siebie też oddadzą nam piłkę, wystarczy prowadzenie jedną bramką i zrobi się ciepło.

@RosjaninBut Mimo wszystko uważam, że ta czerwona zabiła mecz i do tego momentu graliśmy swoje, dobrze weszliśmy w spotkanie i swobodnie dochodziliśmy pod bramkę rywala, po czerwonej już było czuć, że stworzenie jakiekolwiek okazji kosztuje ich mnóstwo sił.

26

W końcu powrót Ambasady Argentyny do ataku, brakowało tych potyczek w gorących dyskusjach.

4

Komentarz usunięty

7

@Sysia11 Daj se luz

1

@esem91 No to jak ziomek tak powiedział, to temat zamknięty, zwykły faul bez kartki, rozchodzimy się. Ja idę spać, dobranoc.

10

Ale co Marcus nam obniżył cenę transferu to jego, teraz łatwiej się będzie negocjować

1

@Derean Przegraliśmy przez czerwoną, tak byśmy dalej prowadzili grę i by coś wpakowali, przy czerwonej było widać, jak ciężko jest stworzyć jakąkolwiek sytuację i ile ich to kosztuje siły.

Przed czerwoną ładnie grali i akcje były bardzo płynne, naturalne, po niej nie szło się przebić przez ten mur Fermin, Olmo i przede wszystkim Yamal szarpali ile się tylko da przez ten autobus Atletico.

9

Dobrze, że Cubarsi odbębnił klątwę czerwonej w pierwszym meczu, to mamy z głowy. Yamal robił co mógł, szczęście, że nie dostał kartki, bo byłoby po zawodach, a tak jeszcze jakieś szanse są.

3

Araujo po hat tricka

31

Wyczuwam delikatną złą energię przed meczem, więc usuwam ją, tworząc aurę obronną dla FC Barcelony:

Barcelona ich leje dzisiaj na piz.. ostro Yamal, Pedri la zabawa, Rashford tryb Liga Mistrzów, Maldini, Garcia, Cancelo dryg, Lewy stary dziad, ale on ma ten luz.

Będzie strata bramki, to idą na pełnej i gol, gol, Simeone skacze z mordą, to nic nie da, on jest drugi w kulach, Flick jest pierwszy, to by nic nie dało, on se może tylko poskakać.
Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?