Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 ten Rios Novo jest rezerwowym i ledwo 181 wzrostu
2
@Lionel_Messi10 bramkarz potrzebny koniecznie, Ustari to ledwo do poprzeczki doskakuje. Srodkowy obrońca z topu, napadzior za Luisito itd, itd
2
@mekston Denis Bouanga, Gabończyk, on jest potrzebny
2
@mekston Mascherano nie do ruszenia jest coś czuje, chyba za bliski kolega Leo. Niestety to beton :D
3
@mekston wygląda ujowo i to bardzo, pocieszenie to tylko ze kontrakty DP się zwalniają. Zdziwony jestem Albą, przedluzyl kontrakt do 2027, a tu nagle koniec. Czekamy teraz na Suareza co to będzie i jakie transfery David ogarnie, moze Neymar :D
4
@Lionel_Messi10 szkoda Alby, chłop caly czas w formie jest. Wzięło z zaskoczenia @mekston
Suarez bez kolan będzie dalej ciągnał :D
0
@PatrykBarca nie gral w zeszłym sezonie przez kontuzje, ale teraz ma więcej spotkań niż Araujo czy Cubarsi. Pozwolić mu odejść za darmo to tez nienajlepsze wyjście, a najgorzej wygląda Araujo, którego można sprzedac.
0
@Kozinho. Grimaldo po taniości, uszaty na środek obrony, przedłużenie Christensena, Eric na prawą i Vlahovic za darmo. Misja kompletna
1
@draxidox Yarek Gąsiorowski tez na koniec wyląduje w polskiej reprezentacji, cierpliwości :)
1
@Czyhrynski o Grimaldo była mowa, ze ma klauzule wykupu kolo 15mln i sam potwierdzil o rozmowach z Barca
1
@MsBarca początek sezonu mial bardzo dobry, strzelał w Juve i reprezentacji. Teraz Juve remisy z mocniejszymi drużynami. Najlepszy wiek dla zawodnika przed nim, a Juve to tak naprawdę sredniak z przebłyskami, może czas na zmianę dla niego. To jest kawał chlopa, warunki ma jak Haaland czy Kane. Jeżeli taki profil jest poszukiwany to go brać, tym bardziej, ze kontrakt mu wygasa
1
@Stinger_ podrabiany Haaland z niego
2
@BORO_12 wątpię w przedłużenie Lewego, słabo wygląda początek sezonu w jego wykonaniu i widać, ze Hansi go odstawia. Vlahovic za darmo to jednak okazja i gość ma 25 lat, kariera przed nim, a ewentualnie na sprzedaży rowniez można zarobic
2
@BORO_12 Dusan Vlahovic za darmo, na tym sie skonczy
1
Jak na początku te pytania i cytaty Ciony mialy smak i byly inne niz wszystkie tak teraz są juz naciągane i widac, ze na sile. Kolejny bezbek sie trafil
0
@barcelonaLM dlatego mozna ogladac z odtworzenia i pomijac nieciekawe tematy
0
@JanuszKorwinMikke i wlasnie taki de Jong, ktoremu konczy sie kontrakt to za chwile podpisze nowy i będzie tu siedzial ile się da bo jego babie się dobrze mieszka. Mnie on nigdy nie przekona, zero fajerwerków z jego strony przez wszystkie lata, drogi i przecietny zawodnik, bez charakteru
1
@Matheu12 Vlahovic za darmo to jest max co będzie
0
@CLS63AMG jezeli szukasz zeby zakupic to tutaj mozesz zerknąć, są z autografami
https://www.icons.com/players/l-z/official-messi-signed-merchandise.html
1
@APTAPT w 1987 Barca zakonczyla sezon na drugim miejscu w tabeli
4
@mekston i to jest konkretna liga, emocje i walka do ostatniej kolejki
1
@JanuszKorwinMikke wygląda na to, ze de Jong niestety przedluzy kontrakt, w zadnym innym klubie nie utrzymalby sie tak dlugo, juz dawno stracono by do niego cierpliwosc. Ter Stegen nie da sie wypchnac i wedlug mnie to Wojtek zakonczy kariere po sezonie i zostaniemy ze strzelajacym fochami niemcem, ze nie jest 'jedynką'. Araujo natomiast jak nie bedzie dostawal wystarczajacych minut to moze okazac sie, ze bedzie chcial szukac szczescia w innym miejscu. Czas pokaże
1
@SeWo77 tylko Xavi, odrzuca wszystkie oferty czekając na powrót do Barcy
1
@blakkudium tego już chyba nie odrobią
1
@Danny Gaucho błąd Ci sie wkradl. Potężny Bayern Monachium* @Comentateiro
4
@mekston moze w sumie i tak, ale tez Luisito nie potwierdzil nigdzie, ze konczy, to troche jednak domysly są
4
@Lionel_Messi10 @Adran360 @mekston Busi pozegnanie, ale wyglada na to, ze Luisito jednak nie konczy kariery. Kolana wytrzymają kolejny sezon?
0
@buglikos byl @gumaz, ale i tak twierdzi, ze kebsy na rynku w Rzeszowie najlepsze, a jak bałagan to tylko Olimp
1
@Popitek12 po cienkim lodzie stąpasz Poppers :D @mekston
2
@blakkudium czyli ten shaftowany miał rację, Arsenal miszczem