Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krefi10 dwie kawencje, jedna rano na początek dnia i druga kolo pietnastej
0
@manero i jeszcze te nerki do tego, ze niby towarem handlują :D
0
@manero bo to gangusy są :D myślą, ze są groźni, czerpią inspiracje z zachodu, joł joły
0
@buglikos mi sie udalo spotkac na miescie Aubameyanga jak jeszcze gral w Arsenalu. Poznalem jednak kilku innych zawodników jak Terry, Lampard, Zaha, Neves, wozilem im samochody pare lat temu.
0
@clyde przerażające, niesamowita tragedia
1
@gumaz wiele na to wskazuje
5
@gumaz jak kiedys dostaniesz robote na bramce w jakims burdelu w rzeszowie to tez moze dostaniesz od kogos auto, nigdy nie jest za pozno
0
@gumaz tu wiecej
1
@gumaz wrzucales to dzisiaj? Az mnie wrylo, ogladalem ten lombard jakis czas temu i ten chlopak z tymi plytami wydawal sie ogolnie zagubiony, ale chcacy pomagac ludziom itd. Pewnie dragi, depresja i sie porobilo
4
@Sysia11 w takim razie @Luciano99 musi sie przebrać i spelnic to marzenie
1
@gumaz powiem Ci, ze calkowicie odpuscilem picie energetyków, coli, napoi czy soków kolorowych. Jak dla mnie to chemia. Jak trenuje to wody duzo pije. Kawe natomiast lubie bardzo, dwie dziennie pije, ale nie slodze, czasami czekolade mleczna wrzuce na smaka zamiast cukru
1
@gumaz moze raz na miesiac cos sie napije albo i raz na rok
4
Alicante to jak w polsce Rzeszów, chłop jest z hiszpanskiego podkarpacia @gumaz :D
1
@blakkudium faktycznie, co widac po zainteresowaniach :D
5
@Comentateiro czeka na reedycje koszulek z tym o to herbem @blakkudium wtedy nie będzie szczędzić grosza
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=862937233775357&id=265382100197543&set=a.266202190115534
2
@Eklerek @LeszekFCB @Bolton byla juz podobna sytuacja kiedys z Mutu, ktory rowniez w Chelsea mial bana na gre, ale on wtedy wciagal koks. Chelsea go pozwala i placil im odszkodowanie 17 baniek za pokrycie kosztów transferu itd. Pogba teraz jak byl zawieszony to dostawal jakąś minimalną place okolo 2k euro. Teraz juz wprowadzają zapisy wlasnie na wypadek jak zawodnik cos odwali, wiec Mudryk pieniedzy juz od Chelsea nie zobaczy. Niedawno tez widzialem, ze Shakhtar rowniez jest niezadowolony, gdyz nie otrzymuje kolejnych rat za ukrainskiego Cristiano
0
@Pawlak1992 Vlahović, na tym sie skonczy
3
@FcPortoFan1999 @fcbarcafan19 najpierw sprawdzila potencjal w football managarze i się zakreciła kolo niego
4
@Sysia11 z Tatem Martino lepiej to wszystko szło i jednak lepiej radzil sobie w meczach finalowych. Dziwne te decyzje odnosnie zmiany trnera, sprzedazy Drake'a, zmarnowali potencjal
2
@mekston @Lionel_Messi10 Ustari to tez jest parodysta niestety, Kalendarz mial dobry sezon, pozniej kontuzje i calkowicie zostal odstrzelony, ale jednak byl pewniejszy
0
@directedbyfcb sam osobiscie ma ciemnoskórą dziewczyne:) z polek sie dawno wyleczyłem
11
Odnalazł sie filmik z imprezy, gdzie @July_6_BcN poznała sie z @Kessie
32
@misterio i znowu caly swiat przeciwko madrylom, muszą latac najdalej ze wszystkich. Nie mają kiedy odpoczywac, ustawione losowanie
1
@FcPortoFan1999 zawsze wujek Włodek Gąsior moze ubrac dresy na dupe, przejsc przez ulice i poprowadzić trening. Szkoda, ze juz tego pomyslu nie realizują
0
@FcPortoFan1999 dziwne, ze nie zatrudnili zwolnionego Majewskiego i jego sztab, ktory jest stworzony z kolegów z mielca
1
@FcPortoFan1999 trzeba mu współczuć
0
@Nightraider tylko ter Stegen patrzy wylacznie na siebie i jemu dobrze sie zyje w Barcelonie. Szczerze to watpie, ze ustapi i po prostu odejdzie. Ten sezon jest dla niego zmarnowany pod kątem gry w reprezentacji na mundialu, a czy pozniej bedzie mial motywacje zeby gdzies jeszcze bronic? Kontrakt w Barcy do 2028, dla niego to moze byc wlasnie emerytura przy dorbych pieniadzach. Ciezka sytuacja sie zrobila niestety
0
@Nightraider a mi sie wydaje, ze ter Stegen nie bedzie chcial odejsc. Predzej Wojtek zdecyduje sie zakonczyc kariere po sezonie, a Marc po powrocie bedzie twierdzil, ze chce walczyc o miejsce w skladzie. Jego kontrakt jest wysoki i nikt mu nie da takiej samej pensji, no chyba, ze arabscy, ale tam pewnie nie bedzie chcial odejsc.
1
@blakkudium te motywacje Artety to jest niezly cyrk, ogladalem All or nothing Arsenalu i zawodnicy wygladali na zmieszanych jak malował kwiatki i inne pierdoly na tablicy. Oby nigdy nikomu nie przyszlo do glowy zatrudniac go do Barcy, strasznie bezplciowy charakter z niego
0
@bary Marc Guiu, ktory uciekl do Chelsea, a teraz grzeje lawe