Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Odnalazł sie filmik z imprezy, gdzie @July_6_BcN poznała sie z @Kessie
32
@misterio i znowu caly swiat przeciwko madrylom, muszą latac najdalej ze wszystkich. Nie mają kiedy odpoczywac, ustawione losowanie
1
@FcPortoFan1999 zawsze wujek Włodek Gąsior moze ubrac dresy na dupe, przejsc przez ulice i poprowadzić trening. Szkoda, ze juz tego pomyslu nie realizują
0
@FcPortoFan1999 dziwne, ze nie zatrudnili zwolnionego Majewskiego i jego sztab, ktory jest stworzony z kolegów z mielca
1
@FcPortoFan1999 trzeba mu współczuć
0
@Nightraider tylko ter Stegen patrzy wylacznie na siebie i jemu dobrze sie zyje w Barcelonie. Szczerze to watpie, ze ustapi i po prostu odejdzie. Ten sezon jest dla niego zmarnowany pod kątem gry w reprezentacji na mundialu, a czy pozniej bedzie mial motywacje zeby gdzies jeszcze bronic? Kontrakt w Barcy do 2028, dla niego to moze byc wlasnie emerytura przy dorbych pieniadzach. Ciezka sytuacja sie zrobila niestety
0
@Nightraider a mi sie wydaje, ze ter Stegen nie bedzie chcial odejsc. Predzej Wojtek zdecyduje sie zakonczyc kariere po sezonie, a Marc po powrocie bedzie twierdzil, ze chce walczyc o miejsce w skladzie. Jego kontrakt jest wysoki i nikt mu nie da takiej samej pensji, no chyba, ze arabscy, ale tam pewnie nie bedzie chcial odejsc.
1
@blakkudium te motywacje Artety to jest niezly cyrk, ogladalem All or nothing Arsenalu i zawodnicy wygladali na zmieszanych jak malował kwiatki i inne pierdoly na tablicy. Oby nigdy nikomu nie przyszlo do glowy zatrudniac go do Barcy, strasznie bezplciowy charakter z niego
0
@bary Marc Guiu, ktory uciekl do Chelsea, a teraz grzeje lawe
4
@Kasy to @July_6_BcN.
@Kessie po weekendzie na kacu jest to mu sie na wspominki wzięło
0
@Rhaan ale to jest wlasnie sklad po przebudowie :D takich zawodników wymyslil sobie Feio Amorim, tak nprawde to sprzedali wartosciowych zawodników, brak skrzydlowych
4
ależ to będzie kino jeżeli do tego dojdzie
0
@Pedri16Future @Nightraider
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_FC_Barcelona_records_and_statistics#Top_goalscorers
1
@Kessie co Ty to Poppers @Popitek12 nagrałeś?
1
@FcPortoFan1999 zwycieski wynik dla Cracovii
1
@beter2 Amorim przechodzi samego siebie, Bruno to juz gra jako defensywny pomocnik. Posprzedawal praktycznie wszystkich skrzydlowych, a chcialby grac samymi dziesiatkami, ciezki przypadek i beton taktyczny. Widac po nim zrezygnowanie i chcialby juz pewnie zwolnienia, no bo kto chcialby stracic kase z kontraktu i sam odejsc
0
@Herbert albo on chce do druzyny, ktora w swojej lidze jest jedną z czolowych, tak bylo z Al Sadd i Barceloną. Budowac lub odbudowywac to jemu sie chyba nie chce. Wedlug mnie to on sie teraz skusi
0
@Herbert o pieniądze i spelnianie zachcianek, w Barcelonie narzekal, ze nie moze miec zawodników jakich sobie wymyslil, a arabscy co sezon mu nowych beda kupowac
1
@blakkudium w Barcelonie narzekal, a on po prostu musi byc w klubie gdzie beda spelniac jego zachcianki i co roku nowa kadra, transfery i transfery Xaviemu
2
@Popitek12 czemu nie lubisz projektu Davida Beckhama byłego gracza Realu Madryt?
1
@mekston dupa blada bedzie z SS niestety cos mi sie wydaje. Pytanie jak w playoffach bedzie, ale tez cos mi sie wydaje, ze bedzie powtorka z leagues cup i sraczka przed metą
5
@Luciano99 juz od najmlodszych lat dbał o starego
https://x.com/gregor_konop/status/1971640484235039016
1
@mekston niekończące się pasmo sukcesów, tak trzeba żyć! Tak można oddychać
0
@tomek8756 ale te polki są bezpłciowe, dosłownie Waldek z długimi włosami.
2
@mekston Poppers zaraz najpierw będzie oglądał kryształowy pałac z Liverpoolem, madrycki szajs olewa
6
@GeneralXavi jak najbardziej Iza ma z analem wiele wspolnego @Luciano99
2
@Sysia11 Poppers to jest madryl podszywający sie przeciez, za duzo tych westchnień w ich strone @mekston
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@mekston ale, że byle szwed albo byle meksykaniec tez mają takie statystyki? I te bramki strzelane przez Gabończyka w mls... @Popitek12
2
@LeoMessiiBarcaPepa to trzeba dopytac @Popitek12