11

Odnalazł sie filmik z imprezy, gdzie @July_6_BcN poznała sie z @Kessie

32

@misterio i znowu caly swiat przeciwko madrylom, muszą latac najdalej ze wszystkich. Nie mają kiedy odpoczywac, ustawione losowanie

1

@FcPortoFan1999 zawsze wujek Włodek Gąsior moze ubrac dresy na dupe, przejsc przez ulice i poprowadzić trening. Szkoda, ze juz tego pomyslu nie realizują

0

@FcPortoFan1999 dziwne, ze nie zatrudnili zwolnionego Majewskiego i jego sztab, ktory jest stworzony z kolegów z mielca

1

@FcPortoFan1999 trzeba mu współczuć

0

@Nightraider tylko ter Stegen patrzy wylacznie na siebie i jemu dobrze sie zyje w Barcelonie. Szczerze to watpie, ze ustapi i po prostu odejdzie. Ten sezon jest dla niego zmarnowany pod kątem gry w reprezentacji na mundialu, a czy pozniej bedzie mial motywacje zeby gdzies jeszcze bronic? Kontrakt w Barcy do 2028, dla niego to moze byc wlasnie emerytura przy dorbych pieniadzach. Ciezka sytuacja sie zrobila niestety

0

@Nightraider a mi sie wydaje, ze ter Stegen nie bedzie chcial odejsc. Predzej Wojtek zdecyduje sie zakonczyc kariere po sezonie, a Marc po powrocie bedzie twierdzil, ze chce walczyc o miejsce w skladzie. Jego kontrakt jest wysoki i nikt mu nie da takiej samej pensji, no chyba, ze arabscy, ale tam pewnie nie bedzie chcial odejsc.

1

@blakkudium te motywacje Artety to jest niezly cyrk, ogladalem All or nothing Arsenalu i zawodnicy wygladali na zmieszanych jak malował kwiatki i inne pierdoly na tablicy. Oby nigdy nikomu nie przyszlo do glowy zatrudniac go do Barcy, strasznie bezplciowy charakter z niego

0

@bary Marc Guiu, ktory uciekl do Chelsea, a teraz grzeje lawe

4

@Kasy to @July_6_BcN.
@Kessie po weekendzie na kacu jest to mu sie na wspominki wzięło

0

@Rhaan ale to jest wlasnie sklad po przebudowie :D takich zawodników wymyslil sobie Feio Amorim, tak nprawde to sprzedali wartosciowych zawodników, brak skrzydlowych

4

ależ to będzie kino jeżeli do tego dojdzie

1

@Kessie co Ty to Poppers @Popitek12 nagrałeś?

1

@FcPortoFan1999 zwycieski wynik dla Cracovii

1

@beter2 Amorim przechodzi samego siebie, Bruno to juz gra jako defensywny pomocnik. Posprzedawal praktycznie wszystkich skrzydlowych, a chcialby grac samymi dziesiatkami, ciezki przypadek i beton taktyczny. Widac po nim zrezygnowanie i chcialby juz pewnie zwolnienia, no bo kto chcialby stracic kase z kontraktu i sam odejsc

0

@Herbert albo on chce do druzyny, ktora w swojej lidze jest jedną z czolowych, tak bylo z Al Sadd i Barceloną. Budowac lub odbudowywac to jemu sie chyba nie chce. Wedlug mnie to on sie teraz skusi

0

@Herbert o pieniądze i spelnianie zachcianek, w Barcelonie narzekal, ze nie moze miec zawodników jakich sobie wymyslil, a arabscy co sezon mu nowych beda kupowac

1

@blakkudium w Barcelonie narzekal, a on po prostu musi byc w klubie gdzie beda spelniac jego zachcianki i co roku nowa kadra, transfery i transfery Xaviemu

2

@Popitek12 czemu nie lubisz projektu Davida Beckhama byłego gracza Realu Madryt?

1

@mekston dupa blada bedzie z SS niestety cos mi sie wydaje. Pytanie jak w playoffach bedzie, ale tez cos mi sie wydaje, ze bedzie powtorka z leagues cup i sraczka przed metą

5

@Luciano99 juz od najmlodszych lat dbał o starego
https://x.com/gregor_konop/status/1971640484235039016

1

@mekston niekończące się pasmo sukcesów, tak trzeba żyć! Tak można oddychać

0

@tomek8756 ale te polki są bezpłciowe, dosłownie Waldek z długimi włosami.

2

@mekston Poppers zaraz najpierw będzie oglądał kryształowy pałac z Liverpoolem, madrycki szajs olewa

6

@GeneralXavi jak najbardziej Iza ma z analem wiele wspolnego @Luciano99

2

@Sysia11 Poppers to jest madryl podszywający sie przeciez, za duzo tych westchnień w ich strone @mekston

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@mekston ale, że byle szwed albo byle meksykaniec tez mają takie statystyki? I te bramki strzelane przez Gabończyka w mls... @Popitek12

2

@LeoMessiiBarcaPepa to trzeba dopytac @Popitek12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?