Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston podszywka zawsze zwarty i gotowy
20
@Kessie szykuj się do roli
0
@Faro i od razu dostanie '10' po Olmo, przeznaczenie
7
To chyba musi być fake, sama prawda :D @FcPortoFan1999 @gumaz
1
@Pnog37 nie chodzi o skreślenie, po prostu to jest ten sam pomysł na niego jak na poprzedników, np jak Pau Vitor. Tanio kupić, dać szansę w pierwszym zespole na podbicie ceny i sprzedac z zyskiem. Nic powyzej. Zawodnicy na sezon lub dwa na uzupełnienie składu kiedy nie może grać podstawowy zawodnik
0
@Hosh będzie z niego kolejny Halilovic, Demir czy Bardghji. Zapraszamy
0
@Maker0 oglądałem prosze pana:) gratulacje! kawał historii
1
@reloaded no niestety. Musze tez przyznac, ze film o Lewym jest naprawde dobry i tam Anka tez dobrze sie prezentuje. Film o Blaszczykowskim tez bardz dobry, a tu o Wojtku sie nie popisano, Marina mega slabo, niestety musze napisac, ze jest pusta. Nawet jej piosenki są non stop w tle puszczane, a ona kreowana na wielką piosenkarke. Na Wojtka przez ostatni czas patrzylem bardziej przychylnie, ale jednak po tym filmie wrocila do mnie opinia na jego temat, ze wiecznie bedzie przy nim łatka niestety głupka
2
No prosze panstwa film o Wojtku dostepny od dzisiaj na prime. Ogladnalem z rana do kawy i niestety drętwy film wyszedl. Gdyby nie to, ze Barca zaproponowala mu kontrakt to ten produkt trwalby moze godzine. Tam sie nic totalnie nie dzieje, wieje nudą, a wlasciwie zastanawialem sie czy to jest film o Wojtku czy jednak o atencyjnej zonie Marinie. Brakuje tam tylko jej historii milosci z Łozo. Spodziewalem sie czeos lepszego, chyba mialem za wysokie oczekiwania
1
@DonCarletto bo to polska, zrobiles wykroczenie
0
@DonCarletto zwolnili Cie?
2
La zabawa u Viniego
https://x.com/TrollFootball/status/1976326378741223591
0
@gumaz @FcPortoFan1999 oglądacie?
1
@Lionel_Messi10 na to akurat pomóc może juz jedynie szpital
0
@KrwawiaceoczyVEB a Pena zdobywa doświadczenie w Elche
2
@Kgorecki2500 to prawdopodobnie moze byc brat mojego kolegi, znany mielecki koneser trunków o pseudonimie "Dreszcz"
0
@KrwawiaceoczyVEB ter Stegen nie da się wypchnąć, a jak będzie opcja zarobku na Yakobischvilim to zarząd to wykorzysta, pewnie bedzie sprzedaz z opcją odkupu, ewentualnie kolejne wypozyczenie. Aron jest za mlody i za malo doswiadczony zeby byc dwójką w takim klubie jak Barca
0
a no wlasnie, w przyszlym sezonie pewnie bedziemy miec Garcie, ter Stegena i Kochena dalej jako trzeciego
2
@zadafcb zobacz @Luciano99 jakiś absztyfikant się tu kręci
14
@Uukasz_93 nie błysnąłeś kolego, dziewczyna ma dużo racji i ma jak najbardziej doświadczenie rowniez za granicą. W Polsce jest duży problem z bezrobociem, firmy to wykorzystują i oferują niskie pensje. W branzy tsl jeżeli ktoś chce płacić 4tys za pracownika to sie ośmiesza, a osoba z wieloma językami jest bardzo cenna. Pokolenie Z, Twój nick sugeruje, ze sie lapiesz
0
no i super, moze kiedys odpali na miare oczekiwań
1
@mekston na pewno smaczny posiłek. Na chorobę nie pomoże jednak, to pewnie ta sama co pewien 30-latek udający homo 18-latka
0
@gumaz jak ma nie lubiec jak Poppers to podszywka jest
1
@clyde przeciez to jest historia @Kessie w polsce, pewnie poszło o prawa autorskie
1
@gumaz madryle, z natury tak mają
2
@kejdzi @lukking @Kapitan9 Szczesny ma kontrakt do 2027 z mozliwoscią rozwiązania przez klub w 2026 jezeli nie rozegra okreslonych procent minut. Kontrakt nie ma znaczenia jezeli sam tez bedzie chcial zakojnczyc kariere, a forma bedzie slaba. Pewnie jak Lewy odejdzie to on rowniez
4
@Tollusiek @mekston @Lionel_Messi10 chyba, ze liczy sie czy jest powolany do skladu meczowego, a nie ze na zgrupowanie. Poczekamy i zobaczymy czym nas zaskoczą :D
3
@Lionel_Messi10 podoba mnie się ten news, Poppers zejdzie na zawał @mekston
2
@FcPortoFan1999 on mieszka w Hiszpanii i udziały w ks dalej ma. Czasami robich jakiś wywiad i relacje np z padła, ale raczej spontanicznie
1
@Lionel_Messi10 ten Rios Novo jest rezerwowym i ledwo 181 wzrostu