1

@Kessie dokladnie, zrób im tam Paryż

1

@blakkudium na te wloskie hity to nie dam sie juz nabrac, bedzie silne 0:0 znajac zycie :D

2

@blakkudium no chyba pasuje obejrzec potezny Bayern @Comentateiro jako ostatni mecz na dzisiaj

4

@TaughtMule @Kessie błąd zrobili, Ange w drugim sezonie zawsze cos wygrywa, mogloby to byc Championship chociaz

2

@mekston mentora warto wybrać mądrze. Spróbuje usmazyc wodke tak jak doradzal

2

@Arkon dokladnie i pozbyli sie skrzydlowych, Diallo gra na wahadle, Dalot na lewej stronie, mozna tak wymieniac. Chory Amorim

0

@Popitek12 czemu chcesz smazyc wódke?

1

@Arkon w MU to paradoks jest, ze pozbyli sie zawodnikow lepszych niz mają aktualnie i nawet nie mogą grac na nominalnych pozycjach. Kolejny klub zniszczony przez amerykancow, smieja sie z City, ze atabscy, a jednak arabscy maja sukcesy

2

@Arkon Chelsea to jest pralnia kasy, amerykance mają zabawke. Co jakis czas im sie uda cos wygrac i pozostaną sredniakiem. Przed przerwą na reprezentacje juz czytalem nad zmianą trenera, ze do konca sezonu Maresca. On dobrze sobie radzi, ale pewnie chcialby stablizacji, a wladzom chodzi o przeplacanie zawodnikow, kupowanie sredniakow tak naprawde. To nie ta sama Chelsea co za Romka niestety

1

@ViscaelBarca2007 bedzie Vlaho za darmo, Laporta i Deco ogłoszą go jako wielkie nazwisko, cracka

2

@Arkon Maresca do czerwca

0

@Nightraider wlasnie ten Gavi mnie czasami zastanawia. Wiele osób widzi go na dziesiatce, grywal tez na szóstce(bardzo rzadko), ale to jest tak naprawde box to box, bardziej ósemka. Mnie on jakos tak do konca nie przekonuje, trzeba mu jednak oddac, ze jest bardzo waleczny, ale takim zawodnikiem tez jest Casado, ktory lepiej spisuje sie na szostce. Po kontuzji to nie mam pewnosci, ze Gavi wróci do formy. On to najbardziej pasuje do Atletico ze swoją grą

0

@gumaz @July_6_BcN podbijam, dziecka nie zazdroszcze

2

@Kapitan9 Vlahovic, za darmo

0

@Krzysztof1987 ale uszy ma po starym, mnie przekonali

3

@mekston po prostu ma bardziej ujową skutecznosc, co poradzić. Pewnie nieslusznie obronione

2

@Kessie wiesz, ze stary Palmera jest ciemny? Jak Ci sie kiedys trafi rude dziecko to jednak tez moze byc Twoje
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2024/07/a56450cb-3e34-45f4-a11b-ff30c3656a00.jpg?quality=90&strip=all

3

@4drian0 po tej celebracji @Popitek12 pokochał Cristiano @mekston

5

@gumaz w sensie, ze mial stosunek z narciarzem
@mekston @Lionel_Messi10

2

@Who_you_mam bardziej na cześć swojego starego: Lucjan Sosnowiec @Luciano99

0

@July_6_BcN mam wlasnie takiego kolege co jest z prostytutką, zrobil jej dziecko to z nią zostal, teraz mają juz drugie. Grala rowniez w pornosach polskich dziesiec lat temu i wyjechala do anglii i tam sie poznali. Dluga historia, romantyczna bardzo :D

1

@Lionel_Messi10 wiadoma sprawa, kazdy(tylko nie odklejusy od Cristiano jak np. pampers) chce zobaczyc Leo na swoim ostatnim mundialu do tego broniący tytulu z Argentyną

2

@mekston wspaniała jest, można jej wiele wybaczać, jestem wielbicielem

2

@Lionel_Messi10 prawda, wykrakalem. Nie ma za wiele dziewiatek na rynku. Lewy na emeryture, na Juliana nas nie stac niestety, Guirassy bedzie mial jzu 30 lat i kupe siana trzeba dac Borusii. Vlaho 26 bedzie konczyl i wchodzi w najlepszy wiek, jednak za podpis tez malo nie zawoła. Etta Eyong to wciaz niewiadoma tak naprawde

1

@Luciano99 drugi ter Stegen, za dwa lata będą próbowac go wypchnac, a ten będzie siedzial do konca kariery zeby Mikky byla szczesliwa. Jestesmy skazani na ciecia

0

@mekston denis w oczy portugalcom, kupon mi znisczyli

0

to kto ma racje?

1

@gumaz i że kierownik? :D

0

@Nightraider ja mysle, ze ter Stegen nie odejdzie i wiem, ze juz to pisalem. Jak wyleczy kontuzje bedzie chcial trenowac i pewnie bedzie opowiadal w gazetach, ze jest gotowy na pierwszy sklad, bedzie robil syf. Predzej widze Wojtka konczacego kariere po sezonie, a Marc zostanie na dobrze platnym kontrakcie i nie da wypchnac sie z klubu. Moze w nowym roku dostanie kilka szans od Flicka w pucharze hiszpanii, ale czy to wystarczy do powrotu do kadry? Po mundialu zostanie mu dwa lata kontraktu, a gdzie lepiej posiedziec do 2028 i zakonczyc kariere jak nie w Barcy?

1

@gumaz majtki jak majtki, ale jak często matki powinny zmieniac mężczyzn?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?