Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kinginiesta zawiewa wsią, ale Kuleszy mogą sie spodobac
0
@FcPortoFan1999 tez tak uważam i podejrzewam, ze technologii tam nie znajdą nasze orły
0
@takisobiektos no własnie jest to kolejna magiczna firma po 4f
0
@FcPortoFan1999 ale projekt śliczny?
0
@FcPortoFan1999 bedziesz se mógl koszulke kupić
0
@FcPortoFan1999 oglądniemy sobie, nie ma się co denerwowac
4
@Lionel_Messi10 mają niską oglądalnosc to próbują Leo i Argentyną przyciągnąć
1
Słaba ta hiszpania, tych mistrzostw nie wygrają
6
@Lionel_Messi10 odklejony jak zawsze
2
@VamoSBarca88 najgorzej to jak trzeba wykąpać, a mozna przy tym zasnąć
1
@FcPortoFan1999 wyjechała na wymiane z erasmusa, Ty natomiast przez ten czas mozesz pocieszyc sie inną, bardziej wielorasowym obiektem westchnień
0
@FcPortoFan1999 Brzmi to jak związek na odległość, a mamy dopiero czerwiec
6
Puchar Gampera 2027? @Lionel_Messi10
1
pamietacie Damie?
0
@Eto'o9 R10 Jota Jordi i to ponoc jutro to bombazo. Hamza here we go!
1
@RosjaninBut moze mu jeszcze kiedys dadzą raz jeszcze, trzeba poczekać, na spokojnie pomyśleć
2
Grimaldo, mialo byc 10, a jest 20
0
@FcPortoFan1999 a na Japonie wstales jak doradzalwm czy siedziales do późna i kakao ogladales?
3
@Luciano99 jest oferta
1
@speedweed widzę, że nie ogarniasz
30
Mogła ją do pralki wrzucić
1
@misterio przeciez polska wygladalaby jeszcze gorzej. Nawet z Tunezją by sobie nie poradzili. Szwecja jest na wlasciwym miejscu, to polska przewalila mecz
1
@xvcWinterSoldier nawet teraz na mistrzostwach, gdzie Dominik codziennie relacjonuje wydarzenia i bawi się z kibicami tez fajnie wygląda. Zero wyslalo Białka i jego relacje to dramat, on sam twierdzi, ze nic sie w usa nie dzieje. Brak w nim jakiejkolwiek ikry
1
@Faro opinia @Luciano99 ?
2
Dani
0
@AmigoBlancos remis z Tunezją moglby polsce nie wystarczyc. Szwecja jest na wlasciwym miejscu
12
Dzisiaj tez tak moze byc
1
@blakkudium ja bym go sprzedal, glownie ze wzgledu na zdrowie. Mamy juz Gordona, ktory potrafi presowac rownie dobrze, a kasa za Raphinhe zawsze sie przyda, chocby na Alvareza, a moze na kolejnego skrzydlowego o innym profilu jak Barcola, ktory jest aktualnie dostepny
1
@blakkudium boli ten West Ham. Po przeprowadzce na nowy stadion klimat tego klubu totalnie zamarł. Mialem okazje byc na kilku meczach i zero emocji. Kibice mocno niezadowoleni, herb tez bezplciowy. Nie potrafie tez zrozumiec czemu ten klub nie potrafi stac sie mocniejszy, kasa tam od zawsze jest, aktualnie najwiecej kibicow pojawia sie na ich meczach, mają przychody, teoretycznie wszystko sie zgadza
0
A moze by tak tego Gakpo? @Frimpong