La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

11



Soso o Raphie.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

2

@blakkudium My chyba za niego dali coś 60 Chłop średnio ma liczby jak męczennik w realu 77 goli 41 asyst w 8 sezonów przy 44 golach i 28 asyst w 4 sezony). A gdyby się pokazał arab chętny to perez by krzyknął 150 albo lepiej. Jak go chcą to niech dają grubą kasę i można zacząć gadać.

0

@Kazragore Chyba był ściągany za 58 mln € i jakieś bonusy, które miały sięgać do 70 mln € (tego nie jestem pewny akurat, ale jakieś bonusy chyba były).

1

@blakkudium ja bym go sprzedal, glownie ze wzgledu na zdrowie. Mamy juz Gordona, ktory potrafi presowac rownie dobrze, a kasa za Raphinhe zawsze sie przyda, chocby na Alvareza, a moze na kolejnego skrzydlowego o innym profilu jak Barcola, ktory jest aktualnie dostepny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?