6

@Popitek12 gotuje, jest patelson i litry oleju @gumaz @mekston

2

@Luciano99 z kundla nie zrobisz psa mysliwskiego @Filipem

3

@blakkudium ten to też jest niezły podróznik :D

3

0

@pt9 musisz pchać mocno do dołu, w strone szyby

4

@Eklerek pewnie do tej pory tak jest, ale jednak Haaland przekonal ją stanem konta, mysli dziewczyna przyszlosciowo

1

@4drian0 a tutaj bohaterka z poprzednim slizgaczem

0

@wojopancer madryle zachwyceni, tu masz oryginal

1

@gumaz usuwam :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@nowy2016 jest @Popitek12 ósma klasa to max

0

@FcPortoFan1999 co szlifujesz?

4

@Popitek12 dziękuje Ci, @Bocheno1 równiez

3

@mekston żaden z klubów nie posiada w skladzie Gabończyka

1

@Kessie zasłuży, nalezy mu się

5

@blakkudium poniżej jest rudy pope, @Kessie jest jak smola, ten wąchający mix to jakis podrabianiec

0

@FcPortoFan1999 będzie zwrot punktów?

1

@FcPortoFan1999 co tam w polsce?

9

Wojtek zapisał sie w historii

2

'Aż śmierć nas nie rozłączy, mój gangsterze.' Gość latał po Barcelonie z osranymi gaciami sprzedajac ziolo i gangster mu sie wkrecil. Yamal tez sie tym zaachlysnal po tacie(miedzy innymi impreza urodzinowa). Porownania do Messiego? To nawet nie jest Neymar, a niestety jest to kopia Viniciusa

1

@Lionel_Messi10 czego sie spodziewac jak jeszcze niedawno pewnie stary go wysylal zeby ziolo komus podrzucic. Takich z gaciami osranymi do kolan i torebkami to sie naogladalem, gangstery

1

@Lionel_Messi10 byl Leo to sciagneli Dembele, byl Leo to sciagneli Griezmanna. Kazdy z nich dublowal jego pozycje, wystarczylo nie sciagac patalachow i nie przepalac kasy, a zadbac o goata to do dzisiaj by gral. Po jego odejsciu kasa przepalona na Ferrana i Olmo zeby gral na dziesiatce. Na skrzydle mamy Yamala, ktory do piet nawet Neymarowi niedorasta, gwiazdorek

0

@adamek20151 dokladnie, bardzo dobrze napisane

2

@mekston Kamil 'poppers' Gala jest fanem wszystkiego przeciwko Leo i Barcy. Czekam na jego coming out

4

@Danny Gaucho to co w zeszlym sezonie zdobyli to za sezon regularny(nie w playoff) i nie ma za to trofeum. To o czym napisal @Lionel_Messi10 to jest za playoff, taka nagroda za dotarcie do finalu czyli pokonanie druzyn konferencji wschodniej lub zachodniej i co tez mnie zdziwilo faktycznie jest przyznawane fizyczne oficjalne trofeum. Widnieje to trofeum rowniez w zdobytych u zawodników jak i klubów. Wedlug mnie na sile, ale ponoc wazniejsze niz Leagues Cup czy Open Cup

2

Kamil @Popitek12 Gala zgłoszony

5

1

0

@Eklerek Boehly i tak dalej myśli, ze Chelsea uda sie awansowac do playoffow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?