2

@mekston Neymar dzisiaj w nocy w pilke gra, przypominam

2

@blakkudium no tak, racja tylko potezny Bayern jest potezny, literowka sie wkradla @Comentateiro

2

@Kessie w przyszlym tygodniu w planach jest odpuścic troche dyscypline i odwiedzic znajome z rumunii w jednym z dobytków. To chyba to juz ten czas jesienny @blakkudium @mekston

2

@blakkudium tylko i wylacznie Bayern jest potezny @mekston , temat byl juz poruszany przez @Comentateiro i jasno wszystko nakreslil

2

@Kessie @blakkudium wejdzie Lukebakio w drugiej polowie, wszystko sie odmieni

1

@Aragorn33 najlepszą obroną jest atak i tak wlassnie Stanowski zrobil

2

@gumaz wczoraj po meczu mowil, ze mu w majtkach grzebano. Fajny chopok

0

a czemu by nie odpalic Ferrana, ktoremu kontrakt wygasa w 2027, wiec szansa na nim zarobic na koniec. Przedluzyc Lewego i Rashford jezeli zostanie to moze czesciej grywac na dziewiatce. Ewentualnie zakupic Etta Eyonga lub nawet Vlahovicia, ktoremu kontrakt wygasa w 2026. Dopiero w lecie 2027 ruszyc po napadziora jak Alvarez

1

@paweldunajecfcb podesle Ci w wiadomosci

12

2

@Criss18Barca bezplciowy zawodnik, siedem sezonów w Barcy i tylko kilka przeblyskow. Kolejne lata przed nami, po przedluzeniu kontraktu nie da sie wypchnac przez co najmniej 3 lata. Moze u Flicka troche lepiej wyglada, ale i tak zawsze potrzebuje Pedriego zeby go trzymal za rękę

11

@mekston mam urwa, znalazlem @Lionel_Messi10 @blakkudium
W roku 2027 zaplanowany jest skrócony sezon przejściowy: od lutego do maja 2027, z ograniczoną liczbą meczów (np. 14 gier regularnych) + playoffy/finał. Wyniki tego sezonu przejściowego będą liczyć m.in. do kwalifikacji klubów do takich rozgrywek jak Leagues Cup, Concacaf Champions Cup, U.S. Open Cup itp

9

@mekston @blakkudium @Lionel_Messi10 ciekaw jestem jak rozwiążą temat przerwy jezeli sezon 2026 zakończą w grudniu to co z sezonem 2027? Od razu przeskoczą do 2027/28? cos mi sie nie wydaje, przerwa musialaby trwac az 7 miesiecy

2

@Lionel_Messi10 to się nie godzi

3

@Lionel_Messi10 wczoraj byl final, takiego jednego

3

@Lionel_Messi10 dobrze, ze to nie Gabon, tam straszy Gabonczyk Bouanga :D

1

@LeoMessiiBarcaPepa jak najbardziej racja i zgadzam sie co do de Jonga. Wielu go broni, ale na tyle lat i za jaką kase jest w Barcy to patrząc ogolem to mierny i bezplciowy pilkarz

2

@Herato Dembele u Lucho odpalił grając na srodku napadu. Do nas przychodzil zastapic Neymara na lewej, a jego nominalną pozycją bylo prawe skrzydlo gdzie biegał Messi. Nie mogąc sie odnalezc na lewej stronie przesuneli go na prawą strone gdzie byl balastem dla Leo. Ten transfer to najwieksza pomylka klubu i nawet jakby Lucho dalej byl trenerem to Dembele byl zbyt niedojrzaly zeby go ogarnac i zbyt kruchy. Napewno tez nie dostalby szansy gry na srodku ataku gdzie biegal Suarez. Po prostu Dembele w barcy to tylko przeblyski, nieprzemyslany transfer. Nie tylko jego transfer byl glupotą, sprowadzili tez Malcoma, Griezmanna, Trincao, a kazdy z nich to pozycja bliska Leo. Wydawali kupe siana na pozycje gdzie mielismy bardzo dobrze obsadzone

27

@lajcior nie przelogowales sie @Popitek12

1

@gumaz Grabara obok bramki będzie stał

1

@CurryTheGoat30 chyba @gumaz, ponieważ @FcPortoFan1999 będzie w robocie

2

@Comentateiro zmieniles sie troche przez te lata spędzone w Monachium

5

Komentarz usunięty

11

@Kessie obsluga klienta TOP

0

@waletpl jeszcze raz przeczytaj co napisalem

5

@Lionel_Messi10 tylko te najmniejsze

6

Prawdziwy kapitan

3

@Kessie dokladnie tak


2

Ale romantycznie :) to który jest synem kogo?

https://x.com/TrollFootball/status/1988994619074634099

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?