3

@Krzyniu chrystus umarł, chrystus zmartwychwstał, chrystus powrócił
@Kessie @mekston @blakkudium

1

@Who_you_mam Hansi nie lubi niemców, będzie bronił Wojtek

1

@blakkudium @mekston doradźcie chlopakowi w koncu, do wieczora jeszcze pięć razy sie przypomni, kupon życia

3

@Kessie prawie jak Barthez w szczycie formy :D

3

@Luciano99 nie wysyłaj więcej @Comentateiro bez pieluch, samego na zakupy


@Kessie @blakkudium

1

@wojopancer naoglądalem sie wlasnie takich patriotów w anglii, kazdy dumnie w koszulce: śmierć wrogom ojczyzny

7

@Luciano99 zainwestował w technologie na zakładzie, biuro obsługi top @Kessie

0

@Faro pewnie ogólnie tak sobie

0

@Fog_W_1899 nie zdziwie sie jezeli to jest po prostu 'zasłona' przed transferm. Rok temu było Juve na tapecie i przedluzanie kontraktu. Spotkanie Deco i agentów Araujo nie było przypadkowe. Hansi stawia na Martina w srodku, a Ijofre dostal swoją szanse na lewej stronie, moze to są przygotowania na runde wiosenną

8

dziwi mnie ten nasz Luis troche. Będąc w Gremio wspominał o końcu kariery narzekając na ból w kolanach. Mialo to jednak pomóc we wczesniejszym transferze do Miami co sie nie udalo. Teraz jak ledwo biega to moglby zakonczyc kariere z pucharem na koniec i miec piekne zakonczenie razem z Busim i Albą, dostac pamiątkowe gadżety i czekolade. Moze liczy na kontrakt od Miami, ale ponoć cisza ze strony klubu. Przedluzanie kariery na sile z jego strony, a wygląda na styranego jak @Lionel_Messi10 po trzeciej zmianie:) @mekston @blakkudium @Adran360 @PatrychoO

6

@Sysia11 nie będe zdzwiony jezeli jego transfer jest w trakcie realizacji, spotkanie agentów z Deco nie było bez powodu. Ronald zrobi sobie wolny grudzien i od stycznia nowy start, nowa druzyna. Martin przesuniety na srodek obrony, a Jofre dostal swoją szanse. Hansi ma plan, płakania za Araujo nie bedzie

3

@Lionel_Messi10 Suarez nie jest DP, max na druzyne to jest 3 DP

3

@Lionel_Messi10 zajebisty weekend :D emocje byly prawie jak za mistrzostw świata 2022, szczegolnie w sobote @mekston @blakkudium

6

@Lionel_Messi10 ciekaw jestem czy rekord ogladalnosci tv zostal pobity, jeszcze nie rzucily mi sie nigdzie statystyki z wczoraj @mekston @blakkudium @Adran360

2

@Lionel_Messi10 ten urywek Mullera to jak dziekowal kibicom Vancouver. Młynarz swój chlop

1

@July_6_BcN opowiada jak poznala @Kessie


3

@Lionel_Messi10 @mekston jak jeszcze rozumiem Busquetsa, ze konczy kariere tak Jordiego nie do konca. Gosc spokojnie moglby dalej chociaz jeden sezon pociagnac, wczoraj klasa zagral. Natomiast Suarez ledwo zipie, a jednak wyglada na to, ze dalej pogra

4

@Giwera nie wygral rowniez us open cup, Leo nie gral w finale przez kontuzje oraz concacaf champions cup

3

@mekston ależ dzisiaj dramat z meczami, nie ma na czym oka zawiesić, ewentualnie Lech-Craxa, taki hołd w kierunku @FcPortoFan1999 i o 20 Santos-Cruzeiro, gdzie Neymar strzela 4 bramki przed styczniowym powrotem do Barcy

1

@mekston dokladnie tak, ale tez czemu mają nie miec zaliczonych tych pucharów jako osiagniecie jezeli byli zwiazani z klubem kontraktem. Zeby dostac sie do danych rozgrywek trzeba bylo rowniez grac wczesniej w lidze czy pucharze ligi

3

@mekston łacznie z superpucharem, Danny nie liczy superpucharu z roku 2005 po debiutanckim sezonie 2004/05 Leo w pierwszej druzynie. Jak pamietacie to byly dwa mecze z Betisem i w zadnym z nich Leo nie znalazl sie w kadrze meczowej(jak dobrze pamiętam to bylo po mistrzostwach swiata u20, gdzie zdobyl złoto). Sezon 2005/06 Leo zaczynal dalej będąc zarejstrowanym jako zawodnik Barcy B, pozniej dopiero dostal 19 na plecy. Cały ten spór jest o to, ze nie gral w rozgrywkach to dlaczego nalezy mu sie medal. A no tak, ze czesto jest, ze najczesciej trzeci bramkarz nie podnosi dupy lub nie jest powolywany do danych rozgrywek przez caly sezon, a jednak nagrode na koniec dostaje, tym bardziej, ze lata temu to kadra meczowa miala 18stu zawodników, a nie jak teraz 23. Bernal w zeszlym sezonie dostal medal za SP, a przeciez mial kontuzje. Takich przypadkow jest mnóstwo w pilce. Te medale są przewaznie wyliczone i Leo taki brelok otrzymal. Razem 48 @Lionel_Messi10 ale sie rozpisalem :D

2

@Lionel_Messi10 z superpucharem to jest 48, nawet na Inter wrzucil zdjecie

1

7

@Kessie a ja dalej polecam rumunki oraz węgierki @Popitek12

2

@FcPortoFan1999 Oskarito, ogladasz dzisiaj ze mną, @mekston @blakkudium @Kessie @Lionel_Messi10 @Adran360 i wieloma innymi zacnymi osobami final mls?

0

@lukaszmatusiewicz apple tv za darmoszke, wystarczy sie zalogowac

2

@blakkudium to nie jest okej @Kessie

6

@Kessie przeciez dopiero co przedluzyl subskrypcje na of, juz wszystko oglądnął?

9

@July_6_BcN integrująca się z @Sysia11


10

@Luciano99 ten wasz zwierzak firmowy znowu wam uciekl @Kessie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?