1

@blakkudium tylko co pozniej... Livakovic nie chce grac i wraca do Fener. Wezma na pol roku Marca, a i tak bedzie trzeba oplacac pewnie wieksza czesc jego pensji. Wroci w lipcu i dalej reka w nocniku. Chyba, ze kolejne wypozyczenie do nich zeby byl blisko dzieci. Co za czasy z tymi pilkarzami

3

@blakkudium ciezko wyczuc, ale to info lata u wielu innych dziennikarzy, ktorzy nie bawia sie w te sciemy dzisiejsze

0

@Kgorecki2500 pozwolno odejsc Messiemu zeby pol roku pozniej Ferrana na jego pozycje sprowadzic gdzie i tak nie wypalil, kryminal

3

@blakkudium to nie przypadkiem ten hiszpanski dzien zartow dzisiaj?

5

@Bzyczekk i tutaj @Luciano99 jest krok przed wszystkimi. Lata temu mial romams z karlicą Marzeną zanim to bylo modne

3

@KrychaFCB odejscia de Jonga to od samego przyjścia do Barcy by się chcialo, a wywalany byl nie jeden raz, razem z kuzynką za dobrze mu sie żyje w Barcelonie., nigdzie nie pójdzie, w nagrode dostal nowy kontrakt, ulubiony zawodnik @Luciano99

0

@Fc112 co się odwlecze... i tak dalej

3

@Kessie no wlasnie tak mi sie wydawalo, szczegolnie to widac na koncowej scenie gdzie przeskakiwali przed pociągiem pędzącym w strone Białegostoku

9

@Luciano99 dzisiaj w nocy na parkingu pod orlenem


3

@blakkudium a ja całkowicie nie jestem nastawiony

3

@Kozinho. jak trzeba to trzeba :)

14

4

@blakkudium paradoksalnie @Comentateiro równiez, aż łza sie w oku kręci

3

@blakkudium patrze na to i Victor Valdes mi sie objawił

1

@Kessie no i widzisz, 2:1 wygralem 2zl, bedzie na tasiemca

2

@Kgorecki2500 kupuj @Luciano99 nadtepnego. Bedziesz mial pełną piwnice niedlugo

3

@Kessie nie wybrzydzaj


8

@Kessie jestes poszukiwany


1

@FcPortoFan1999 tylko Arsenalu nie mozesz, reszte smialo, zapraszam

10

Tu trzeba na spokojnie, usiąść, zastanowić się, pomyśleć

4

@Kessie myslisz, ze to juz dzisiaj City przeskoczy ich w tabeli?

5

Man City, Liverpool, ewentualnie Chelsea. Tak dzisiaj ogladamy, daj pewniaczki @Luciano99 @mekston @blakkudium @Kessie @FcPortoFan1999 @Frimpong @Lionel_Messi10

2

Mundial? a po co to komu? juz chyba prędzej Wojtek zakonczy kariere niż Marek odejdzie

1

@Kessie dostępne @JimMorrisonFCB zadne święto, te kobiety działają 24h, są oddane pracy, nigdy nie zawodzą

2

@Kessie lepiej podgrzać talerz w mikrofali i nasypac niz tak po prostu na stole :D

4

Macie tu link od wujka Lanosa, oglądajcie. Robert wyjasnia co i jak

5

@Kessie @Katalończyk 99 wiedziala, ze sie spotykalismy i niby na początku nie była o to zła, ale w pozniejszych latach to jak jakas impreza rodzinna byla to czuć było gęstą atmosfere, non stop mi sie dostawalo nawet bez pwowodu. Nie mialo szans to przetrwac

4

@Popitek12 nie polecam, bylem z dziewczyną pare lat, ale wczesniej z jej siostrą. Całe lata mialem to wypominane. Nie zmienia to faktu, ze wlasnie tamta siostra byla lepsza

13

@Luciano99 zainstalowal @Kessie nowy budzik. Nie ma mozliwosci spoznienia do pracy

0

@VegetaPolska ostatni odcinek będzie pierwszego stycznia, moze bedzie lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?