Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium tylko co pozniej... Livakovic nie chce grac i wraca do Fener. Wezma na pol roku Marca, a i tak bedzie trzeba oplacac pewnie wieksza czesc jego pensji. Wroci w lipcu i dalej reka w nocniku. Chyba, ze kolejne wypozyczenie do nich zeby byl blisko dzieci. Co za czasy z tymi pilkarzami
3
@blakkudium ciezko wyczuc, ale to info lata u wielu innych dziennikarzy, ktorzy nie bawia sie w te sciemy dzisiejsze
0
@Kgorecki2500 pozwolno odejsc Messiemu zeby pol roku pozniej Ferrana na jego pozycje sprowadzic gdzie i tak nie wypalil, kryminal
3
@blakkudium to nie przypadkiem ten hiszpanski dzien zartow dzisiaj?
5
@Bzyczekk i tutaj @Luciano99 jest krok przed wszystkimi. Lata temu mial romams z karlicą Marzeną zanim to bylo modne
3
@KrychaFCB odejscia de Jonga to od samego przyjścia do Barcy by się chcialo, a wywalany byl nie jeden raz, razem z kuzynką za dobrze mu sie żyje w Barcelonie., nigdzie nie pójdzie, w nagrode dostal nowy kontrakt, ulubiony zawodnik @Luciano99
0
@Fc112 co się odwlecze... i tak dalej
3
@Kessie no wlasnie tak mi sie wydawalo, szczegolnie to widac na koncowej scenie gdzie przeskakiwali przed pociągiem pędzącym w strone Białegostoku
9
@Luciano99 dzisiaj w nocy na parkingu pod orlenem
3
@blakkudium a ja całkowicie nie jestem nastawiony
3
@Kozinho. jak trzeba to trzeba :)
14
@BojanKriKicz brawo @Frimpong
4
@blakkudium paradoksalnie @Comentateiro równiez, aż łza sie w oku kręci
3
@blakkudium patrze na to i Victor Valdes mi sie objawił
1
@Kessie no i widzisz, 2:1 wygralem 2zl, bedzie na tasiemca
2
@Kgorecki2500 kupuj @Luciano99 nadtepnego. Bedziesz mial pełną piwnice niedlugo
3
@Kessie nie wybrzydzaj
8
@Kessie jestes poszukiwany
1
@FcPortoFan1999 tylko Arsenalu nie mozesz, reszte smialo, zapraszam
10
Tu trzeba na spokojnie, usiąść, zastanowić się, pomyśleć
4
@Kessie myslisz, ze to juz dzisiaj City przeskoczy ich w tabeli?
5
Man City, Liverpool, ewentualnie Chelsea. Tak dzisiaj ogladamy, daj pewniaczki @Luciano99 @mekston @blakkudium @Kessie @FcPortoFan1999 @Frimpong @Lionel_Messi10
2
Mundial? a po co to komu? juz chyba prędzej Wojtek zakonczy kariere niż Marek odejdzie
1
@Kessie dostępne @JimMorrisonFCB zadne święto, te kobiety działają 24h, są oddane pracy, nigdy nie zawodzą
2
@Kessie lepiej podgrzać talerz w mikrofali i nasypac niz tak po prostu na stole :D
4
Macie tu link od wujka Lanosa, oglądajcie. Robert wyjasnia co i jak
5
@Kessie @Katalończyk 99 wiedziala, ze sie spotykalismy i niby na początku nie była o to zła, ale w pozniejszych latach to jak jakas impreza rodzinna byla to czuć było gęstą atmosfere, non stop mi sie dostawalo nawet bez pwowodu. Nie mialo szans to przetrwac
4
@Popitek12 nie polecam, bylem z dziewczyną pare lat, ale wczesniej z jej siostrą. Całe lata mialem to wypominane. Nie zmienia to faktu, ze wlasnie tamta siostra byla lepsza
13
@Luciano99 zainstalowal @Kessie nowy budzik. Nie ma mozliwosci spoznienia do pracy
0
@VegetaPolska ostatni odcinek będzie pierwszego stycznia, moze bedzie lepiej