0

@FcPortoFan1999 dzisiaj oglądamy Arsenal @Kessiego i Barce

0

Roony

4

Mika Marmol, coś jak Ake @blakkudium @mekston

8

@blakkudium Felix źle dograł, taka prawda

0

@NeroTFP1 to niedaleko Mielca jest @gumaz

3

@mekston bramka Cristiano, wystraszył bramkarza

3

@blakkudium i cyk, Al Hilal powróci na fotel lidera za 2 dni

1

@Laminedependencia tak serio to sklep sklepowi nierówny niestety. Pociesze Cie, ze kiedys tez tak mialem, ze nie bylo aktualizacji, a rano wiadomosc, wydano do doreczenia, aktualizacj za późno w systemie była

1

@Laminedependencia no widzisz, a ja bede musial kupic pralke jak kolega @Eric_Abidal_22 radzi

0

@Eric_Abidal_22 pralka jest droższa niż nowa koszulka

0

@Laminedependencia widzisz, podobny problem mam, w poniedzialek zamowilem sobie koszulke nową na siłownie bo wszystkie juz mam ufajdane i upocone na maksa. Miala byc jutro i tez dalej nie nadana.

1

ostatnio był temat kart topps i innych takich, gość prowadzi własnie live na yt z kartami Barcy @Frimpong

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@blakkudium tylko, ze City chcą pewnie transferu definitywnego i jego będzie im latwo sprzedac do jakiegos Bournemouth

1

@blakkudium jezeli Cancelo wypożyczą do konca sezonu to pewne, ze Gerard Martin juz tylko na środku obrony będzie grał. Nie takie złe rozwiązanie tak naprawde. Balde będzie musial spiąc tyłek, a i Kounde równiez

1

@Kessie @Laminedependencia tez sie kiedys zabrałem za filmy na youtube, z chlopakami z ride3(oni sie motorami zajmowali, ja autami), ale zaczeli sie okradac i kanału juz nie ma :D zostalo tylko kilka filmikow na kanale gve london, gdzie jestem. Ta firma zaś upadla w zeszlym roku. Więc uja z mojej milionowej kariery

1

@Laminedependencia złomnik, śmieszny gość, da się go lubić. Dobry tez jest Przemoznawca

0

@Ronin47 nie ma znaczenia, gdzie będzie wypozyczony czy nawet sprzedany. Ma wysoki kontrakt i część pensji bedzie oplacac Barca do 2028 najpewniej

0

Gość ma wysoki kontrakt do 2028, wypożyczenie w polowie sezonu do Girony to półśrodek, nie ma sie mu co dziwić, ze nie chce tam iść. Powołanie do reprezentacji dostanie, ale jedynką nie bedzie i to wie. Szanse w pucharze króla równiez dostanie, a Barca bedzie chciala pokazac chetnym klubom, ze jakąkolwiek forme ma. On sam woli isc do lepszego klubu i taki bedzie mu latwiej znalezc w letnim okienku. Przeprowadzka pomiędzy sezonami jest latwiejsza niz kombinowanie na sile w zimie i latwiej mu bedzie zaakceptowac odejscie z klubu. Gdziekolwiek odejdzie to i tak przez ostatnie dwa lata Barca bedzie placic cześć jego kontraktu, ter Stegen ma tutaj niestety lepsze karty

17

@July_6_BcN jesteś na wlasciwym forum. Tu kazdy ma swoją historie alkoholową

6

@Comentateiro mozna z tym żyć, Magic Johnson niepotrzebnie przerwał kariere. Wazne zeby nie swędziało, to moze przeszkadzac w grze

3

@Vegeta88 wiem panie, zartuje w ten sposob. Tez mam takich kumpli 'Allah nie patrzy'

4

@Pablozeusz on nie pije, to muzułmanin, raczej musial zjarac sie za bardzo albo naćpać i ma zjazd. Normalna sprawa, ogarnie sie @Kessie @Luciano99 @blakkudium

3

@gumaz to wtedy Man City z moim kolegą @Lionel_Messi10

3

@gumaz Liverpool bede ogladal razem z moim kolegą @Frimpong

1

@FcPortoFan1999 Liverpool kolegi @Frimpong

0

@lukaszmatusiewicz wczoraj czy tam dzisiaj wstawil nowe podobne wpisy :D

1

@FcPortoFan1999 mecz ogladaj, za 10min sie zaczyna

1

@FcPortoFan1999 o której jutro się budzisz?

4

@blakkudium nie dziwne, wezmą trenera z klubu filialnego, ktory będzie trenerem słupem, nie bedzie mial nic dogadani w sprawie transferów i zarządzania. Maresca chcial miec coraz wiecej do powiedzenia i wyleciał. Tuchel tez na dzien dobry stawial warunki i poleciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?