3

@Faro a @Popitek12 chce Fermina, inaczej nie bedzie ogladal @mekston @blakkudium

0

@xvcWinterSoldier na jedynce mozna bylo zasnąć, a Pattinson na batmana totalnie nie pasuje. Bruce Wayne ze stopniem niepełnosprawności, strasznie niedopchany jest

2

@Kessie Arsenal gra o mój budżet przeznaczony na rumunki

2

@Kessie na kuponie mam odwrotnie

1

@FcPortoFan1999 odpalaj Arsenal @Kessiego i nastepnie ManU, ale nie wiem kto im kibicuje. Taka rozgrzewka przed Barcelonką z pedrylami

1

@Luciano99 w Granadzie jest, a był w Osasunie

2

@Sysia11 kiedy ten nasz Scaloni pogodzi się(chyba sam ze sobą) z Soule i zacznie go powolywac. Zaczyna byc juz szkoda chłopaka i Włosi go w koncu skuszą do swojej repry @Lionel_Messi10

0

@FcPortoFan1999 nie jestem zachwycony jak do tej pory, ale ogladam jednoczesnie Man City i tu akurat wlasnie piąta bramka padła

1

@Frimpong jakiś kupon stawiałeś dzisiaj? jest sukces?

1

@mekston i będzie ogladał, zapraszalem juz z rana @FcPortoFan1999 na to widowisko

0

Dla tych co uważają, ze Neymar nie ma racji. Czysta magia


0

@FcPortoFan1999 dzisiaj przyjacielu mamy bardzo dobry mecz o 16 45, mianowicie Galata-Fener w superpucharze Turków. Tego nie mozna nie oglądac

0

@ViscaelBarca2007 dostal numer w drugiej druzynie i 28 w pierwszej tylko ze wzgledu na ffp. Od początku brali go na poważnie i od początku byl traktowany jako gracz pierwszej druzyny. Zwiększyl sie budzet i stąd juz normalna rejstracja

1

Luisito miał racje, była ręka przecież
https://x.com/BarcaWorldwide/status/2009675951601570040

2

@mekston dyktator

2

@FCB24 debeściak, na co dzień nie pozwalają mu tak bronić

3

Mareczek wrócił na pare dni do Barcelony, jakiś Waldek nagrał mu kompilacje i można wracac do arabii robić kwasy

2

@blakkudium chcem go w Liverpoorze @Frimpong

4

@ViscaelBarca2007 @mekston kolejny obieżyświat. Drugi taki to Echeverri, ale ten to za wczesnie do europy się wybral i to jeszcze do City, gdzie będą nim rzucac co pare miesiecy w inne strony

0

@directedbyfcb to, ze obserwują to jedno, ale te opowiesci Piekarskiego o rozmowach z topowymi druzynami w sprawie jego zawodników to nie wierze. Meczyki zawsze beda mu przyklaskiwac, a on musi zamieszanie robic wokol swoich zawodnikow. Odnosnie Barcy to wystarczy wykupic Virgila z Mallorci, a nie patrzec na jakiegos Oskarka

2

@Frimpong ciesze sie sukcesem razem z Tobą. Ciezko o lepsze inwestycje niż fifa online.

7

Piekarski i meczyki, wszystko jasne. Ze wszystkich historii, ktore sie nie wydarzyly, ta nie wydarzyla sie najbardziej

0

@Colon debiutantem jest @July_6_BcN. Jest pewniakiem do wygranej jak Victor Wembanyama w zeszlym sezonie NBA

0

@Kubsoleon a no wlasnie, musial grac na lewej stronie. Przeplacony transfer kiedy potrzeby były inne

0

@Barca_Big_Moment tez nie do końca, sprowadzono do Barcy Dembele, ktory byl nominalnym prawym skrzydlowym w miejsce Neymara na lewą strone. Skonczylo sie tak, ze przesunieto go na prawą strone i Leo gral w srodku. Kolejny transfer Griezmanna, ktory gral na pozycji Leo, tez nietrafiony. Wiele ruchów transferowych bylo nieprzemyslanych w tamtym czasie

2

@Stinger_ Michał Pol to najlepiej jakby się bardziej przykladal do swojej pracy, co powiela, troche douczył bo co chwile wali farmazonami, a jego głównymi informatorami są ludzie z czatu jak Mia Khalifa czy Azjatki Borka

0

@Arden odejdzie, jest Yamal i bedzie podobnie jak z Messim, szukanie rezerwowego. Co sezon, dwa bedzie sprowadzanie zawodników jak Malcom, Trincao, tylko tym razem za mniejsze pieniądze myśle i spieniężanie ich

1

@partymaker nie zawsze

2

@blakkudium mój bohater dzisiaj

2

@mekston Cristiano mnie nie zawiódł @Popitek12, moze jeszcze spełnie marzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?