Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Geard Martin na stałe na środku! Here we go!
1
@FcPortoFan1999 oby Hearts dało rade, 3mamy kciuki rozumisz
1
Nastepny zwolniony, teraz Celtic. Co za dzień
2
@FcPortoFan1999 bedziesz mógł sobie zakupic nową koszulke z imieniem Oskar, to jest przeznaczenie
0
@kanver_ a teraz Nico pasowalby Flickowi idealnie. Xavi ma swoje zasługi, ale Barca jednak za duzy kaliber na niego
0
@kanver_ a no widzisz, wiecznie cos chcial, a mial Nico pod nosem i wolal Romeu ściągnąc i chlopak zdecydowal sie odejsc do Valencii i do @FcPortoFan1999. Zawodnicy natomiast jak nie grali za dobrze, ktorych rowniez wczesniej chcial jak Lewego to pozniej chcial ich odejscia. Ciezko mu bylo dogodzic
1
@Filipem nie przesadzaj, ze gral Ilisaem czy Puigem. Z transferów dostal swojego Ferrana, Aube, Raphinhe, Lewego, @Kessie, Kounde, Gundo, ukochanego Romeu i wielu innych, a zmarnowal chocby Nico Gonzaleza, nie mial pomyslu na Erica. Flick tyle nie dostał i nie marudzi jak Xaviery, a wykręcił wyniki ponad stan
3
@Arden de Jonga to on na bank by wziął. Nikt nie ma tak dobrego podania do boku jak Frenkie i kto lepiej moglby spowolnic gre jak złotowłosy
5
@ZwyklyCuler48 @gumaz @Kessie @Luciano99 dobre pytanie, odnalazł się @AFA ?
4
@AlexDark00 biore @Luciano99 i pakujemy de Jonga w kaftan zeby nie uciekl oraz tą jego kuzynke co się z nią ozenil i zawozimy ich tam jeszcze dzisiaj
0
@Roobo tym bardxiej jestem zdziwiony. Oni tam wszystko robią odwrotnie, nawet drcyzja z Fletcherem dziwi
1
@Cule1234 co za klub :D jak van Nistelrooy byl tymczasowym trenerem i robil dobre wyniki to nie dali mu szansy, a teraz jak nie mają dobrego tymczasowego to do konca sezonu jakis kierownik druzyny ich bedzie prowadzil. Nie do poerobienia są
2
@Kessie tzw. must have, pozycja obowiązkowa
1
@FcPortoFan1999 my to wiedzielismy, to co bylo nieuniknione to odwlekali az do teraz. Zmarnowany czas, oni nawet zawodników nie mieli na jego taktyke, a tez przez Rubena oddali kilku wartosciowych zawodnikow. Przyjdzie @GeneralXavi i ustawi eleganckie 433
2
@Kessie szkoda w sumie, zabawałą była przednia. Do konca sezonu mogli poczekac chociaz
0
@FcPortoFan1999 jestem w szoku, myslalem, ze do konca sezonu pozwolą mu pracowac. Czzyli ManU jednak ma jakies ambicje
3
Kart nie zbieram, ale tu zrobie wyjątek @Frimpong szkoda, ze bez autografu
@Kessie @mekston @Luciano99 @blakkudium @FcPortoFan1999
https://www.ebay.pl/itm/397217694155?_skw=topps+osama&itmmeta=01KE6SESP7C6EEM1Y5WCT9XVQB&hash=item5c7c0501cb:g:Z9IAAeSwAWBpBjgH&itmprp=enc%3AAQAKAAAA8FkggFvd1GGDu0w3yXCmi1fF9mlpMcjBPYoXRtpJS8JBqtzrZROilrePDP1E9dBHhax%2F7rYBZZKyx4jLD8mSTIA%2FFkehwVv%2BEHdvtWkFvMFM1YGxIkW6WHTJUvnkV%2FqY%2B2fQe9%2B2deS1W9kSLC3SEfQySREFExgN2ehHtVERcLUrnbm0RiSsWh071BYlYipnl7Ytpdwp7dYdG38lU8zuM%2F22ptdHJKqsbgKz%2BK765A7ltIVYD5rwiMZNRGqlqZ5muHwjb9ojdAYmnyi6Vzr2ohwgbzYgt%2F2%2FJa1ZdHnOb797bUp0bsxUctDzZMv4t5%2Fxmw%3D%3D%7Ctkp%3ABk9SR5qbu9nxZg
1
@Sinirsey a mi to dopiero dzisiaj na główną wyrzuciło i od razu Bogusz z twarzy mi się objawił ;D
3
@FcPortoFan1999 co ten Mateusz Bogusz? az tak zle w tym Meksyku?
@Kessie @Luciano99 @mekston @blakkudium
2
z potężnym Bayernem* @Comentateiro
redakcji znowu błąd się wkradł w tekście @blakkudium @mekston
4
@Eklerek on przewaznie jak gra na dyszce albo na lewym skrzydle to dobrze wypadał. Tak zaczynal grajac w druzynach mlodziezowych Romy, dopiero pozniej Mourinho zrobil z niego wahadlowego
1
@FcPortoFan1999 czy Maroko wygra z Tanzanią?
1
@Comentateiro nieprawda, to Endrick uwolnil Gonzalo z ławki
0
@AmigoBlancos pracujesz może jako motorniczy albo jako konduktor?
1
Endrick blokował Gonzalo!
5
@mekston remis na orlenie to pewniak jak FIFA online ✅ @Frimpong @Kessie
0
@th@les Amorim ma wizje i z Dorgu, ktory jest lewym obrońcą robi dziesiątke od kilku spotkań
3
@Kessie zaraz remis będzie, czujem to
0
@Romario87 ja ogolnie nie potrafie realu ogladac, atletico rowniez. Wole po prostu premier league ogladac w tym czasie. Jednak tam jest zawsze ciekawie
0
Jakiś mierny klub z madrytu oglądacie, patrzyc sie na nich nie da, a ja i moj kolega @Frimpong na Liverpool elegancko sobie patrzymy