0

@Cule1234 Geard Martin na stałe na środku! Here we go!

1

@FcPortoFan1999 oby Hearts dało rade, 3mamy kciuki rozumisz

1

Nastepny zwolniony, teraz Celtic. Co za dzień

2

@FcPortoFan1999 bedziesz mógł sobie zakupic nową koszulke z imieniem Oskar, to jest przeznaczenie

0

@kanver_ a teraz Nico pasowalby Flickowi idealnie. Xavi ma swoje zasługi, ale Barca jednak za duzy kaliber na niego

0

@kanver_ a no widzisz, wiecznie cos chcial, a mial Nico pod nosem i wolal Romeu ściągnąc i chlopak zdecydowal sie odejsc do Valencii i do @FcPortoFan1999. Zawodnicy natomiast jak nie grali za dobrze, ktorych rowniez wczesniej chcial jak Lewego to pozniej chcial ich odejscia. Ciezko mu bylo dogodzic

1

@Filipem nie przesadzaj, ze gral Ilisaem czy Puigem. Z transferów dostal swojego Ferrana, Aube, Raphinhe, Lewego, @Kessie, Kounde, Gundo, ukochanego Romeu i wielu innych, a zmarnowal chocby Nico Gonzaleza, nie mial pomyslu na Erica. Flick tyle nie dostał i nie marudzi jak Xaviery, a wykręcił wyniki ponad stan

3

@Arden de Jonga to on na bank by wziął. Nikt nie ma tak dobrego podania do boku jak Frenkie i kto lepiej moglby spowolnic gre jak złotowłosy

5

@ZwyklyCuler48 @gumaz @Kessie @Luciano99 dobre pytanie, odnalazł się @AFA ?

4

@AlexDark00 biore @Luciano99 i pakujemy de Jonga w kaftan zeby nie uciekl oraz tą jego kuzynke co się z nią ozenil i zawozimy ich tam jeszcze dzisiaj

0

@Roobo tym bardxiej jestem zdziwiony. Oni tam wszystko robią odwrotnie, nawet drcyzja z Fletcherem dziwi

1

@Cule1234 co za klub :D jak van Nistelrooy byl tymczasowym trenerem i robil dobre wyniki to nie dali mu szansy, a teraz jak nie mają dobrego tymczasowego to do konca sezonu jakis kierownik druzyny ich bedzie prowadzil. Nie do poerobienia są

2

@Kessie tzw. must have, pozycja obowiązkowa

1

@FcPortoFan1999 my to wiedzielismy, to co bylo nieuniknione to odwlekali az do teraz. Zmarnowany czas, oni nawet zawodników nie mieli na jego taktyke, a tez przez Rubena oddali kilku wartosciowych zawodnikow. Przyjdzie @GeneralXavi i ustawi eleganckie 433

2

@Kessie szkoda w sumie, zabawałą była przednia. Do konca sezonu mogli poczekac chociaz

0

@FcPortoFan1999 jestem w szoku, myslalem, ze do konca sezonu pozwolą mu pracowac. Czzyli ManU jednak ma jakies ambicje

1

@Sinirsey a mi to dopiero dzisiaj na główną wyrzuciło i od razu Bogusz z twarzy mi się objawił ;D

3

@FcPortoFan1999 co ten Mateusz Bogusz? az tak zle w tym Meksyku?
@Kessie @Luciano99 @mekston @blakkudium

2

z potężnym Bayernem* @Comentateiro
redakcji znowu błąd się wkradł w tekście @blakkudium @mekston

4

@Eklerek on przewaznie jak gra na dyszce albo na lewym skrzydle to dobrze wypadał. Tak zaczynal grajac w druzynach mlodziezowych Romy, dopiero pozniej Mourinho zrobil z niego wahadlowego

1

@FcPortoFan1999 czy Maroko wygra z Tanzanią?

1

@Comentateiro nieprawda, to Endrick uwolnil Gonzalo z ławki

0

@AmigoBlancos pracujesz może jako motorniczy albo jako konduktor?

1

Endrick blokował Gonzalo!

5

@mekston remis na orlenie to pewniak jak FIFA online ✅ @Frimpong @Kessie

0

@th@les Amorim ma wizje i z Dorgu, ktory jest lewym obrońcą robi dziesiątke od kilku spotkań

3

@Kessie zaraz remis będzie, czujem to

0

@Romario87 ja ogolnie nie potrafie realu ogladac, atletico rowniez. Wole po prostu premier league ogladac w tym czasie. Jednak tam jest zawsze ciekawie

0

Jakiś mierny klub z madrytu oglądacie, patrzyc sie na nich nie da, a ja i moj kolega @Frimpong na Liverpool elegancko sobie patrzymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?