2

Komentarz usunięty

0

@chavez @jakub1906 a Marca to hiszpańska gazeta

2

@jakub1906 Tuchel chcial stabilnego planu, mial dobrą kadre i chcial tylko ją wzmacniac, mial inny plan niz amerykance. Nowi wlasciciele zrobili sobie po prostu pralnie z Chelsea, tam nie chodzi o sukcesy i trofea, jak cos wpadnie to cos malo znaczacego. Przeplacone transfery, dlugoterminowe kontrakty, kredyty i zadluzenie klubu, to jest ich wieloletni plan. To jest nastepne ManU

2

@Zieliniak to jest akurat owoc innego ojca

1

@Luciano99 no wlasnie to jest problem Maresci, ze zdobyl z Chelsea dwa puchary. To nie jest Chelsea za czasów Romka, gdzie liczyly sie wyniki i sukcesy. Teraz to jest amerykanska pralnia kasy, tam ma byc przemial zawodników, dlugoterminowe kontrakty, nowe kredyty, drogie zakupy, sprzedaże ze stratą. Sukcesy to są zyski, oni tego nie chcą, nawet sponsorów na koszulke odrzucają od paru lat. Czeka ich los ManU, kolejna amerykanska zabawka.

1

@fenix1983 od sprzedazy klubu w 2022 wygrali dwa puchary i to wlasnie z Marescą, nie dwa na rok z kazdym trenerem, wiec te ich zmiany wlasnie nie działają.

1

@Giwera @PatrykBarca tam nie chodzi zeby sklad byl imponujacy i zeby byly sukcesy. Wygraja co jakis czas jakis drobny puchar, ale tam jest po prostu pralnia kasy. Zawodnicy na max 2 sezony, kupic, sprzedac, nie wazne, że ze stratą. Maresca i tak dlugo sie utrzymal, przed nim co pare miesiecy byl nowy

1

@Laminedependencia to i tak go dlugo trzymali, tam co sezon nowy trener. Wyniki tez nie mają tam znaczenia, tym bardziej z tak miernymi zawodnikami

6

Kogo chcecie?

6

@Hasszz kazda gejowska para, mozna zamykać temat

4

No to kolejny rok czekania na powrót Neya do Barcy przed nami @mekston @blakkudium Tak powaznie to on pewnie postara sie zeby pojechac na mistrzostwa świata, dociągnie sezon i koniec kariery, za duzo urazów

0

@SelloutCrowd player.pl

6

@Jakchcesz to i tak nie tak źle. @mekstonowi kiedys pół dnia pędzla pokazywał

1

@Bocheno1 wystrzałowo w nowy rok

1

@kanver_ Ferran = Julian, jak nie widać róznicy to po co przeplacac...

5

@mekston Allahu Akbar!

1

@Jasialdinho gra w Southampton

1

@mekston bo mu karnego zabrali, uje jedne

4

@buglikos wykorzystali wszystkie siły na mecz z nami, do tej pory nie mogą się zregenerować

5

@Luciano99 moze czuć się zazdrosny, @jowita wyjawiła swoje preferencje no i wyszło, podkochuje się w @Kessie, nie dziwne

0

@Uven pan @JanuszKorwinMikke ma racje, taka sama inwestycja jak Darvich, kupiony za 5mln z Freiburga, oddany za 1mln do VFB. Przewinelo sie takich małolatów juz wielu

1

@Bogan tak jak i moja, od mistrzostw świata 98 :)

1

@FcPortoFan1999 pozostało mu juz tylko żałować tej decyzji

12

na mecie u Rivaldo


@Kessie @Luciano99 @Danny Gaucho @Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999 @Sysia11 @Comentateiro

0

@Arden spasł się skubany, lepiej nie będzie

6

@Popitek12 co kto lubi Popo, wierze w Twoje umiejętności i nie podważam, ale jednak zostane przy kobietach
@mekston @blakkudium @Kessie @Luciano99

1

@July_6_BcN jakie spanie, na trening prosze sie wybrac

3

@Kessie @TR3YWAY jak najbardziej okej. Dbajcie o siebie panowie, trenujcie regularnie i małolata się skusi. Mi juz stukneło 39, a nie wiedząc wczesniej, córke kolegi z lat szkolnych ukułem i wtedy panowie jest satysfakcja

3

@blakkudium @Adran360 bylo pewne, ze jak pojdzie do premier league to będą go rzucać po klubach jak brudne gacie. Taki tam system mają dla mlodych. Te wypozyczenia na miesiac lub trzy to srednio pomagają w rozwoju zawodnika. Przykladowo Dibu Martinez, tak naprawde kariere rozpoczął w Aston Villi w wieku 28 lat, wczesniej bezsensowne wypozyczenia

4

@blakkudium zasłużył i uj, najlepszy middle east jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?