Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium @Kessie byl tu juz taki od Tottenhamu i jednoczesnie od legii, takie combo
4
@Lionel_Messi10 a no wlasnie, w lecie latwiej zgarnac kogos konkretniejszego z europy
4
@Lionel_Messi10 trzeci DP pewnie na lato zostawiają
0
@Kgorecki2500 i to jest spoko opcja zamiast kupowac od firm jak icons, ktore dają kilkadziesiąt sztuk do podpisania zawodnikom i koszulka u nich kosztuje pare tysiecy
1
@Kosmici przeciez masz taką opcje
https://patronite.pl/fcbarca-com
0
@Schoogs wczoraj ogladalem polski podcast: united road. Ciekawe to uniwersum, Decybel mocno odklejony gość, Łukasza z Prosto z Manchesteru czasami ogladam, pozstalych dwoch nie kojarze. Zmierzam jednak do tego, ze kibicom ManU dalej się wydaje, ze ten klub to potęga i do nich zaraz przyjdzie Luis Enrique trenowac albo Flick, oni naprawde wymieniają ich jako trenerow, ktorzy porzucą swoje kluby dla tego cyrku.
1
@FcPortoFan1999 może i tak, a jakie jest Twoje Oskar?
3
Jest i Batman @blakkudium @mekston @FcPortoFan1999 @Kessie
2
@July_6_BcN jest opcja dorobienia przy weekendzie
0
@ViscaelBarca2007 jakie to prawdziwe :D
0
@Ryoumen @Ryoumen pensja ter Stegena nie moze zostac wydana na obrońce czy innego zawodnika z pola. W tym przypadku tylko bramkarz, tak jak bylo z Wojtkiem
1
@kanver_ albo i szybciej :D
2
@Lionel_Messi10 @loswariatofano ciężko teraz o dobrą kobiete, nawet Leo nie ma lekko
7
@Lionel_Messi10 czyli Antonella go terroryzuje...
2
@gumaz koniecznie chce miec swoją walke pod orlenem u @Luciano99 fight club
0
@Sysia11 on prowadzil ManU w kilku spotkaniach i spisywal sie bardzo dobrze, garli ofensywnie i wygrywali. Problem, ze dogadali w tym czasie Amorima :D on objal Leocester, ale oni i tak byli skqzani na spadek
2
@Kapitan hawk ManU, w lipcu poszukają kogos na stale. Rosenior bedzie podnozkiem wlascicieli, bedzie godzil sie na wszystko co mu przygotują
2
@Luciano99 co ze złotą piłką? Czy redakcja specjalnie nie organizuje gali ze wzgledu na @Kessie jako faworyta? Chcą zrobic to samo co France Football kiedy faworytem był Lewy podczas covidu?
1
@FcPortoFan1999 Como ogladaj, juz sie zaczelo. Herbate Ci zrobilem.
2
@Safrani tak myslalem, podrabianiec jakis
3
@FcPortoFan1999 to ten sam Paulinho czy jakis inny?
2
@blakkudium daje im de Jonga w rozliczeniu. Do Paryża Frenkie i jego kuzynka moze zechcieliby sie przeniesc. Bradley ma takie nazwisko, ze musi do Barcy kiedys trafic
10
Jestem wzruszony jak @Comentateiro wychował wnuczka, a i wqrtości rodzinne rowniez przekazane
https://x.com/i/status/2008208706312208531
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 zaproszenie ewidentnie, Como ciekawie gra
0
@FcPortoFan1999 zapraszam Cie na Pisa-Como o 15, idealnie do kawy czy innej popoludniowej herbaty
1
@Luciano99 @Esteban_ amerykance nie traktują klubów pilkarskich tak jak kibice. Dla nich jest to przedsiębiorstwo, sukcesy nie są wazne. Po latach zadłużania klubów sprzedadzą i tak z zyskiem, a kredyty bedzie splacal kolejny wlasciciel
0
@Matheu12 @Matheu12 tu nawet nie chodzi o mls, a o NBA czy NFL. Boehly tez ma udzialy w Lakers i Dodgers, tam w podobny sposób postępują, tylko ze w tych ligach nie ma spadków finansowych, oni mają jedną lige co roku, są świadomi ile mogą zarobic co roku. Niby premier league pozwala miec poczucie stabilnosci finansowej, ale jezeli Chelsea nie bedzie grala regularnie w lm to będzie ciężko im te 'dzwignie' splacac.
Edit: to jest troszke banka finansowa. Mówi się o dzwigniach Laporty, a to co Chelsea robi równiez jest tak traktowane
0
@tbas no i wlasnie, te kontrakty są dla obejscia ffp, rozlozenie platnoscia za zawodnika na wiele lat. To jest stosowane w klubach amerykanskich. Jezeli zawodnik jest związany na wiele lat z klubem, wartosc druzyny wzrasta. Mogą sobie w ten sposób pozwolic na większe kredyty i zadluzac klub i to jest najpewniej celem aktualnych władz klubu. Tam wcale nie chodzi o wyniki, Tuchel nie chcail az tylu transferow, chcial miec wplyw na kadre, teraz ten sam problem z Marescą. Boehly i inne amerykance jak Glazerowie to jest rak dla piłki
0
@Czyhrynski faktycznie :D