Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@fart najlepsze byly, zajebiste. Jak je pamietasz to jestes juz stary :D
5
@gumaz nie placi. @Bocheno1 zawinął sie do UKeja i po temacie
0
a no wlasnie... 'do zobaczenia wkrótce'. Ter Stegen bedzie utrudnial odejscie, nie bedzie chcial opuscic katalonii, kontrakt ma do 2028 i wysokie zarobki, ktorych nikt mu nie da takich samych. Bedzie naciagal klub na dalsze wypozyczenie do Girony cos czuje zeby to wlasnie Barcca placila jego kontrakt jak najdluzej. Zostawiajac go w skladzie na kolejne sezony bedzie ryzyko psucia atmosfery z jego strony
0
@macio_944 Borek kibic madryli i jego podnóżek cwel Sławiński oraz ten lysy hiena to tez madryle, wiec nie ma zdziwienia, tym bardziej, ze to oni na rezyserce czesto siedzą
1
nie zdziwie sie, ze po sezonie bedzie chcial kolejnego wypozyczenia do Girony zeby byc blisko dzieci i nowej miłości. Girona bedzie go miala za darmo, a Barca bedzie oplacac jego kontrakt. Cos nie wierze w jego chęć odejscia do premier league chociazby czy innego serie a
2
@mekston Fifa online ✅
4
@Bzyczekk genów nie oszukasz
9
pra pra pra wnuczka @Comentateiro uczy sie pływać, dziadek dumny
0
@FcPortoFan1999 licze, ze Porto sobie poradzi z Czechami, mają o co walczyc
0
@FcPortoFan1999 jedziesz do Pilzna?
1
@ProMILs @blakkudium na bank to jakiś wał z tym transferem. Mega talent, Nnpastnik z niego w uj zajebisty z całymi zero bramkami strzelonymi na koncie
2
@Frimpong musi podbic fifa online to rekord padnie @Popitek12
0
@RC28 trzymanie na trybunach to nie rozwiazanie, jest to traktowane jako mobbing. Ma wazny kontrakt, nie ma kontuzji, wiec obowiazkiem klubu jest zapewniac mu treningi i jezeli jest dostepny powolywac na mecze, nie wazne, ze jako trzeci bramkarz. Gdyby zostal wywalony na trybuny nalezy mu sie rekompensata czyli moneta za reszte kontraktu. On to doskonale wie, stąd tez jego zachowanie
2
@Huck ter Stegen mial oferte z PL, ale odmówił. On nie chce sie ruszac z katalonii ze wzgledu na dzieci i nową małolate. Juz predzej widze, ze bedzie chcial kolejnego wypozyczenia do Girony i Barca bedzie placic większą czesc jego kontraktu. On transferu nie bedzie ulatwial, bedzie chcial pelnej kasy do 2028
2
@Bolton Hansi niemców nie lubi, najpierw odpalił Gundogana, następnie chciał Olmo zeby juz nie meczyl się w Lipsku, a teraz próbuje sie pozbyc ter Stegena
2
@mekston lepiej zeby wygrali, chłop puścił 5 kuponów po tysiaku na zwyciestwo Hilalów i Barcy na podwojenie, szkoda by go było
1
@Kgorecki2500 dlatego burdel lepszy. Idziesz na pokój z wybranką sam na sam i fotki znienacka nikt Ci nie walnie
0
@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal finał PA czy jednak usiądziesz z nami do Barcy? w sumie masz jeszcze Porto dzisiaj na trudnym terenie
0
@FcPortoFan1999 a czy dasz rade wytrzymac jeszcze te dwa niepełne tygodnie?
9
@gumaz ja osobiscie nie lubie klubów ze strpiptizem, idzie sie tam lizać cukierka przez papierek, siedzisz obok kumpla i jak się tu masz nakrecic na cokolwiek, no chyba, ze ktos lubi pijanych facetów ogladac jak się podniecają. Preferuje iść normalnie do burdelu jak człowiek, wydasz mniej, poruchasz i poimprezować mozesz sam na sam z wybranką wieczoru @Kessie @Luciano99
8
@July_6_BcN @gumaz Krzysztof uznaje zasade, ze to, ze jest najedzony, nie znaczy, ze nie moze spojrzec co jest w menu. Dla mnie gorsi są Ci dwaj dziennikarze motoryzacyjni, Kornacki i Mikiciuk. Byli na imprezie, po imprezie poruchali, zostali oskarżeni o gwalt, zostali uniewinnieni i glosili zwyciestwo jako niewinnni. Nie zmienia to jednak faktu, ze ruchali i żony zdradzili. Mikiciuka mialem okazje poznać i wiem, ze to pała jest nie człowiek
14
śledczy to @FcPortoFan1999, są rzeczy wazne i wazniejsze
2
@kanver_ potężny Bayern* @Comentateiro
@mekston @blakkudium
8
@Comentateiro i @Bolton to super goście, dbają o srodowisko i do pracy jeżdżą razem jednym samochodem. Jadą rowniez zgodnie z przepisami uważając na prędkość
2
@ShawnC robie przy autach od lat i broń się od francuza. Skladalem nie tak dawno peugeota i niesamowity badziew, zero jakosci. Blachy cieniutkie, plastiki marnej jakosci, auto jak z klocków lego. Nie jestem tez zwolennikiem tych malych silnikow. Ogolnie w takich pieniadzach jak opisujesz to akurat plynie mi ford escape 2017 z usa, taki prezent noworoczny dla rodzicow. Poszukaj sobie moze cos nawet i starszego o rok czy dwa, ale coś co ma jakosc
0
@mekston super przewaga, wiec weszlo. Pizniej juz niech sie dzie co chce
4
@blakkudium że też redakcja do tej pory nieuaktulnila tego jeszcze w regulaminie forum to rowniez jest conajmniej karygodne
@mekston @Kapitan hawk @mekston @Comentateiro
5
@Kapitan hawk no i błąd, potężny moze byc tylko potężny Bayern, tak głosi słowo boskie @Comentateiro
3
@blakkudium słuszna uwaga, popraw się @Kapitan hawk, inaczej @Comentateiro bedzie niepocieszony
3
@Kessie bede ogladal, tak trzeba dzisiaj