2

@macio_944 daj spokój z Artetą, jak najdalej z nim. Gość jest rzadki okrutnie, bez finansów jak w premier league to on nic nie ogarnie, a rysowanie kwiatów na odprawie meczowej w Barcelonie nie przejdzie. Obejrzyj sobie All or nothing Arsenalu, bedziesz wiedzial o co chodzi. To jest miękiszon nie trener

1

@Ptasior co prawda to prawda

1

@blakkudium i tak mu się w Gironie spodoba, ze nastepny sezon kolejne wypozyczenie i tak do 2028...

3

@mekston wezwiemy @Popitek12 jak Ferminski bedzie sie rozgrzewal do wejscia

0

@gumaz nikt nie chcial, wiec skapło samo. Rzecznik by tego nie ogarnal

3

@blakkudium oraz @Popitek12, niech tez wie

0

@FcPortoFan1999 taki ekstraklasowy troche

0

@FcPortoFan1999 ja juz gotowy Oskarito

5

@Popitek12 zapisz to @mekston

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj o 20 odpalamy nba w tvp po latach przerwy i o 21 na drugim odbiorniku Barca poleci. Taki plan na wieczor Oskarix

0

@Kamiloza91 a który jest k... synem kogo?

3

@AmigoBlancos ktory to taki bukmacher daje takie wysokie kursy? zyc nie umierac @Frimpong

6

problem problemowi nierówny

5

Pan Jan krótko z Pytonem @FcPortoFan1999 @gumaz


2

@mmaciass uważam, ze to wina Xabiego. Dobrze, ze Arbeloi udalo sie stworzyc zespół w tak krótkim czasie, ktory mogl grac jak rowny z rownym z Albacete

1

@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal tak późno?

4

@patta real sam dla siebie jest zagrozeniem

1

@Kessie jest z Ciebie dumny @Peciak

2

@MessiForeverTheBest dobrze, ze przypomniales. Dzisiaj Chelsea-Arsenal @Kessiego, ale w efl cup. Tam nie bedzie szachów @FcPortoFan1999, obiecuje

2

3

@blakkudium jak również @Popitek12

1

@mekston co racja to racja,, zapomnialo mi sie, ze mistrzostwa w usa będą. Pół roku walki przed Mateuszem w takim razie

2

@Zelazny_Mike mam s24 i mega jestem zadowolony, do tego sluchawki buds2 na silke, rowniez polecam. Teraz są juz buds3 jak cos.

4

@LAMC_10 stracił z nią dziewictwo

2

@michalgajdek a czemusz pan nie informowal na stronie o tym o to wywiadzie. Będzie ogladane do kawy z rana

0

@paweldunajecfcb oznacza wyzwoloną, niezależną singielke z dzieckiem

2

@FcPortoFan1999 Bogusz bez szału, raczej nie będzie czestym bywalcem u pana Janka, są lepsi i nie muszą pokonywać duzych odleglosci powodujących jetlag

1

@Eto'o9 R10 @directedbyfcb @NeroTFP1 normalna angielska rodzina, tam co chwile ktoś w dziąsło wyłapuje. Niepotrzebnie jednak to nagrali i upublicznili. On mogl dalwj grac w ManU i nikt by nie mial pretensji, jednak sekcja kobiet się troche oburzyla i stracil sezon

0

@JanuszKorwinMikke zadnego Alvareza nie bedzie, on aktualnie zalicza mocny zjazd, a profilem przypomina Ferrana. Totalnie niepotrzebny transfer, do tego nie mamy kasy na niego

0

@thorin najlepiej dopytać @Kessie. Nocny moderator wlasnie zaczął swoją zmiane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?