Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bernard777 final jest jutro, kolejka grala normalnie, dzisiaj kilka meczow zostalo rozegranych
1
@Lionel_Messi10 o 14 materace grają
4
@Czajka90 nigdy nie miala, skrzynka nonstop zasypana cv od adoratorów @July_6_BcN
3
@gumaz sobota to można się w końcu wykąpać
0
@FcPortoFan1999 ciekawy przypadek ten Thago, moze tym razem uda mu się zadebiutowac w Porto
3
@blakkudium faktycznie, taka jakże wazna informacja zostala pominieta przez Tomka to haniebne zaniedbanie. Moze w kolejnej czesci biografii o @Comentateiro zostanie to nadmienione. Gdyby nie komuna to kto wie czy by do potęznego Bayernu nie trafil. W sumie ciekawa by to seria byla: Biografie slynnych la ramblowców @Luciano99
4
@Luciano99 legenda, wspanialy czlowiek @Comentateiro
2
@blakkudium ale na gym to sie nie nadaje, furory nie zrobi
0
Aston Villa jeszcze w miare realna, są w stanie placic jego kontrakt. Do Girony to ter Stegen nie pojdzie pomimo, ze to blisko Barcelony. Za malutki klub na tak wielkie ego plus nie stac ich
1
@mekston ale pędzla nie pokazal, pytanie dlaczego?
0
@ProMILs nikt go do siebie nie weźmie i nie da mu takiej pensji jaką ma w Barcelonie. Będzie szukanie mu co sezon nowego klubu, który go wypożyczy
2
kontrakt do 2031, a więc pięć sezonów wypożyczeń z jego pensją. Nowy Lenglet się objawił, fajnie
1
@Eto'o9 R10 na nowego napastnika nie ma co sie napalac, najpewniej wykupią Rashforda, ktory bedzie czesciej grywal na srodku ataku na zmiane z Ferranem. Wykupią z powrotem Virgila na skrzydlo i skupią sie pewnie zeby kupic klasowego srodnkowego obronce, a chyba najbardziej realny jest Schlotterbeck i na niego pojdzie najwieksza kasa. Na wiecej nie ma co liczyc, a i tak to bylby sukces
2
@Criss18Barca ma racje, czemu mężczyźni chcą ogladac innych mężczyzn? co jest z nami nie tak? @Kessie @mekston @blakkudium @July_6_BcN @FcPortoFan1999
10
@July_6_BcN no wlasnie, a to jest z przed trzech godzin
33
@July_6_BcN ale Ci się nudzi w tej robocie
3
@blakkudium najlepszego @Kessie, jak co to talon na rumunke i balon u mnie masz z tej okazji
0
@tbas @FcPortoFan1999 działacze legii zadowoleni, bilety sprzedane, a czy kibic jest na stadionie, kogo to obchodzi
1
@blakkudium pożegnają Lewandowskiego, zatrzymają Rashforda(nasza nowa dziewiątka) i wykupią Virgila. Do tego Bardghji lub Toni zostanie pewnie gdzies wypozyczony
9
Na poczatku myslalem, ze to @Bocheno1, ale lokalizacja Rzeszów, wiec nie kto inny jak @gumaz
7
@Luciano99 podobno macie nowy czajnik na zakładzie, @Kessie robota wykonana jak zawsze w stu procentach
4
@Arden i to jest prawdziwy autorytet, legenda juz. Kto sprobowal to rozumie @Kessie
2
@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 ogarnijcie tego dziada @Comentateiro, przebierzcie mu pieluchy czy cos, zapomnial juz nawet mnożenia z tego ciśnienia
18
Dzien dobry, 3 lata temu taka sytuacja, Argentyna z Mistrzostwem Świata
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @Kessie @Messibestplayerintheworld @MessiForeverTheBest @PatrychoO @Tollusiek @Popitek12 @Comentateiro
0
@directedbyfcb @mekston no wlasnie nie do konca, superpuchar francji za ostatni sezon nie zostal jeszcze rozegrany, dopiero beda grac z marsylią
2
@Popitek12 odcinek pierwszy jest tak zmontowany @mekston
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@blakkudium ojojoj, to jutro bede musial wrzucic fragment mojego ulubionego serialu z netflixa, 'kapitanowie'. Nie moge zapomniec rowniez o pierwszym odcinku, piekne zwyciestwo portugalii nad argentyną, a nie czekaj...
5
@FcPortoFan1999 powrót do Barcy jest zaplanowany po strzeleniu 15 bramek, nie wyrobil sie i brakuje mu jeszcze cztery do tych obiecanych Laporcie. Musimy sie obejsc smakiem niestety i czekac najpewniej do czerwca @Kessie @mekston
0
@VeB 1899 bardzo mozliwe, ze polski. Jak byly klubowe mistrzostwa swiata byl polski komentarz, oni mają kontrakt normalnie na polske