2

@Kessie Ludzka Stonoga to przy tym pikuś, zachęcający komentarz

4

Koniec ogladania meczów na dzisiaj @Kessie, czas wlaczyc jakiegos pocieracza na szybko, a pozniej jakis thriller lub dramat do snu. Jutro czekają nas starcia w premier league, ManU, Liverpool @Frimponga i derby londyńskie @blakkudium @mekston @FcPortoFan1999

1

@blakkudium ratuje mecz i ratuje nadzieje na nowe życie, stówka dalej w grze

3

@Comentateiro tak łatwo rozdajesz tytuł szlachecki klubom z ligi farmerskiej? nie poznaje Cie
@blakkudium @Kessie

4

@Comentateiro serio chcesz znowu być pieniądze dłużny? Barca potrafi miażdżyć Alaves do przerwy, a potężny Bayern nie radzi sobie z podrzędnym St. Pauli. Wyjaśnij to
@blakkudium @Kessie @mekston

2

@mekston dwie kolejki do konca to powinien na luzie strzelic. Mamy nasz transfer na styczeń

0

@TR3YWAY gratulacje @Popitek12

4

@mekston fatalne zachowanie Brun, klasy nie kupisz

4

@Bocheno1 jak zawsze pelna kultura, puscił mela piłkarskiego niczym Zidane w najlepszych latach kariery

4

@Eklerek duzy nos to i kindybał duzy, chlop pewnie zazdrosny. @Kessie codziennie mierzy sie z takimi zazdrosnikami

0

@FcPortoFan1999 takich nie czytsmy, zazdrosnicy

0

@FcPortoFan1999 oj tam, wazne, ze jestes cenionym i szanowanym uzytkownikiem. Wstydu by nie bylo

2

@FcPortoFan1999 łączenie z Tobą zamiast tej obiecanej kolacji

0

@Bernard777 nie daj się nabrać, to dalej jest polski kulfon, ktory za chwile znowu się zapuści

1

@Fc112 przeciez to małolat i trol szukający atencji

1

@Danny Gaucho nie daj sie wypuscic, to wypowiedz Neya o Leo

2

@July_6_BcN obojętne, nie jestem wybredny, czasami nawet i grube, @Kessie wie o co chodzi

4

@Eklerek, @Comentateiro tez taki jest

2

@PW27 ja i @Luciano99 zawsze wiedzielismy, ze to cieć jest i nie przeskoczy poziomu sredniaka. Bezplciowy pilkarz, ktorego Pedri musi trzymac za ręke zeby gral na jakimkolwiek poziomie. On i ter Stegen jest twarzą wielu porazek, gdzie do obrony wracał truchtem i odpuszczal zawodnika do krycia. Kontrakt przedluzony do 2029 i razem ze swoją blondyną nie dadzą sie wypchnąć z klubu, juz to tez przerabialismy od paru lat.

0

@Gaucho @Eklerek wlasnie to jest cały Wojtek, uda sie to sie uda. Na duzych imprezach sie nie popisywal, zawsze odwalil jakis przypal i zastepowal go Fabianski. Na sam szczyt nigdy nie wskoczyl bo mial zbyt olewcze podejscie, w glowie mial zawsze glupoty, robic przypaly np. z Krychowiakiem, taki druzynowy glupek niestety

0

@michalgajdek bardzo dobra, vlog oglądniety, robota top! pozdrawiam

1

@xVENUMx patrz @gumaz, Rzeszów

2

@michalgajdek rano Cie obejrze jak zawsze do kawy

4

@domin1515 siedem lat tej baletnicy w Barcelonie, przedluzony kontrakt i przesiedzi tu pewnie jeszcze trzy lata ten cieć i nie da się wypchnąć. Strasznie bezplciowy zawodnik. Nie potrafie zrozumiec, ze trenerzy sie na niego nabierają i nie szukają kogos z charakterem

3

@blakkudium popraw sie @Kessie, @Comentateiro nie wybacza

11

@Luciano99 wyslal @Comentateiro jako wodzireja na wyjazd integracyjny oddzialu geriatrii. @Kessie chyba za wiele fanek tam nie bedziesz mial


4

@mekston trzeba poszukac buka i obstawic, ze się zagrzeje i cos odwali. Stawiać domy

3

@Kgorecki2500 dla postronnych zeby wiedzieli, ze Londyn to zagraniczne. Potęzny Bayern @Comentateiro nie potrzebuje reklamy, Monachium to wiadomo, że trzecia rzesza @Kessie @mekston @blakkudium

3

@blakkudium @Popitek12 @Kessie gorzej to jest jak sie jest w zwiazku pare lat z dziewczyną, ale wczesniej spotykales sie z jej siostrą i ta siostra wlasnie byla lepsza

8

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?