3

@Kessie dokladnie tak


2

Ale romantycznie :) to który jest synem kogo?

https://x.com/TrollFootball/status/1988994619074634099

2

@Lionel_Messi10 zainwestowane?

19

29 listopada, urodziny klubu, data idealna na powrót

1

@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 Bułka tymi wywiadami i swoimi zachowaniami miedzy innymi wobec Urbana pokazał, ze nie jest najostrzejszą kredką w piórniku. Daje się wypusczac, a oni mają ogladalnosc. Gosc ma juz 26 lat, a tak naprawde rozegral dopiero 2 pelne sezony. Do Grabary mu nawet daleko, ktory przebija go doswiadczeniem. Cos mu chyba ego za wysoko wystrzelilo. Kase zarobi i pewnie wroci do europy, ale do topowego klubu juz nie trafi, chyba ze na ławke

2

@mekston będzie zglaszane AI, Poppers sie nie rozdrabnia

0

@Reviven przedluzyc Roberta o kolejny sezon, a odpalic Ferrana, ktory ma kontrakt do 2027, wiec jest to sygnal zeby na nim zarobic. Jezeli przedlużą mu kontrakt to bedzie tu siedzial latami, a jest sredniakiem, ktory nie wskoczy juz na wyzszy poziom. W miejsce Ferrana zakontraktowac Vlahovicia, ktoremu w lato wygasa kontrakt. On jednak nie ma za wielu zwolennikow wsrod kibicow. Kolejna opcja to Etta Eyong po taniosci

1

@draxidox to nie jest tylko dla palaczy. Pare lat temu wozilem auta dla Zahy, Wan Bissaki i mieli wspolnego 'agenta', a dokladniej kolege, ktory organizowal im balety i wlasnie snusy, ktore walili z rana przed treningiem na pobudzenie. Jako, ze snusy nie byly dostepne w spdzedazy to sciagal je dla nich do uk

1

@gumaz widzisz. Kiedys bylem z taką lafiryndą co na koniec zwiazku stwierdzila, ze powininem jej zaplacic za czas spedzony i ruchanie. Dlatego burdel zawsze taniej wychodzi, w tym zawsze jest dobry balet, mozna sie napic, na nos wrzucic i nie ma dramy. Nie dziwią mnie te polki wcale, unikam @Kessie

1

@Lionel_Messi10 otóż to, odszedl, a pozniej sprowadzaja ciecia Ferrana z City, wiec kasa byla. Zawsze mnie dziwily te ruchy transferowe, ze kupowali pilkarzy na jego pozycje jak Dembele czy Griezmann. Teraz lata na dziesiatce paraliż Olmo

22

@Bocheno1 piękny wpis, wzruszylem sie



0

Proponuje przedluzyc Lewego o sezon, sprzedac Ferrana a w jego miejsce zakontraktowac Vlahovicia(wiem wiem, zawola kupe siana za podpis) za free lub Etta Eyonga po taniosci

0

@adi7adi8 dokladnie, Slawinski to taki miejscowy glupek, nasladowca Borka doslownie

2

@mekston wczoraj prawie strzelił te 9 bramek, tylko za wczesnie go zdjeli, sie zdenerwowal

1

@Cyzix tu go masz, na dodatek rudy jest. Zeby jeszcze to manu jakies zainteresowanie w polsce mialo, a tak to te kanaly polskie yt maja po tysiac zainteresowanych

https://www.youtube.com/@DecybelTV/shorts

3

@Cyzix jest tez kolejny taki co nie obcina wlosow, fan manu, decybel sie zwie, ale nie otrzymal takiej popularnosci jak ten angol co odpalil jako pierwszy

0

@Nightraider a jakby ktos wpadl na pomysl sprzedac Ferrana i sprobowac sciagnac Etta Eyonga lub Vlahovicia i przedluzyc Lewego o rok? Chociaz zastanawiam sie czy Robert pociagnie jeszcze kolejny sezon na wystarczajacym poziomie, ale z drugiej strony chyba i tak da wiecej bramek niz Ferran

8

@Luciano99 @Kessie wasze firmowe auto napotkane na orlenie


1

@Dankho94isback ja osobiscie tez w taki sposob potraktowalbym Erica, mial kilka przeblyskow, nic poza tym. Tak naprawde sredniak do uzupelnienia skladu

0

@Dankho94isback a po co Eric na lewej obronie? Calkowicie nie jego pozycja

1

@jedrek7000 ten fejk juz od kilku dni krąży, a ze tvp go powiela to calkowicie potwierdza glupote tego newsa

2

@mekston no i wlasnie, na liscie nie ma druzyn z arabii saudyjskiej. Cristiano mial racje, latwiej strzela sie w hiszpanii

5

@Comentateiro po cienkim lodzie stąpasz, Leo dał zarobic na bukmacherce, dał szanse na nowe życie, a Ty piniondze mi wisisz za remis tego Twojego potężnego Bayernu i ja tego tak nie zostawie

1

@blakkudium wisisz mi pieniondze @Comentateiro

1

@blakkudium Amorim stworzyl potwora. Fergusonowi tez na poczatku nie za dobrze szło, cierpliwosc sie oplacila...

0

@mekston sklad Nasserow podany, trzeba sie cieszyc, ze maja Felixa, w koncu ktos ich moze do mistrzostwa poprowadzi

3

@Eklerek Simons idąc do Totkow to gorszego wyboru dla swoje kariery nie mogl zrobic. Juz chyba lepiej jakby pozostal w Lipsku

1

@tomek8756 tego z Siedlec @FcPortoFan1999 ?

1

@D10SLEO jak najbardziej

3

@gumaz chodzilem do klasy z dziewczyna co nazywali ją 'Algida'. Jej legenda jest żywa do tej pory, liczy się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?