5

@Starrk tak, jest to oficjalne trofeum, wiec jest szansa na zdobycie jeszcze dwóch pucharów, puchar konferencji i mls cup

2

@Kessie obieraj porządnie, az do samych pomidorów

2

@Eklerek milosc jest przereklamowana, juz to z @Kessie omówiliśmy co wychodzi taniej i bez niepotrzebnych dramatów

1

@Kessie dla zdrowotności

0

@FcPortoFan1999 e no gdzie, nie mozna spuszczac klubu prezesa Bonka

1

@FcPortoFan1999 chcialbys Neya w Porto?

1

@blakkudium dla niego chyba najlepiej jak zostanie w santosie na przyszly sezon, moze Carlo symbolicznie wezmie go na mistrzostwa i zakonczy kariere. Zniszczony jest niesamowicie

3

@Kessie dostales z roboty od @Luciano99 talon na 'rwe i balon' powiadasz?

2

@blakkudium Gyokeres tym bardziej by nie trafil @Kessie

2

@Kessie godzina do meczu, sam syf dzisiaj gra i prawie do wieczora trzeba czekac zeby londonskie kluby obejrzec. Szkoda tracic czas na inne paraliże

1

@Kessie racja, jasne i klarowne zasady

1

@blakkudium pudłują niemilosoernie, a czlowiek oczywiscie ma bramki City na inwestycjach

1

@bezalkoholowy Big short, Moneyball, Nikt, Loteria

2

@Comentateiro a jak mialem nie marudzic jak w poprzedniej kolejce potezny Bayern zremisowal i zaprzepascil moją szanse na bogactwo i nowe życie. Odnosnie tej stówy to ja dalej Ci nie zapomnialem i dzisiejsze zwyciestwo poteznego Bayernu nic nie zmienia, dalej czekam az mi oddasz

2

@Kessie i tak wlasnie jest ufac @Comentateiro, znowu pieniadz w bloto

2

@Eklerek @NeroTFP1 otóż to, mnie śmieszą Ci wszyscy goscie co jeden po drugim lub jednoczesnie pompuja jedna panne. Niby tacy gangsterzy mescy, a pindolami sie macaja i plyny wymieniaja. Chore i na to wychodzi, ze maja pociagi gejowskie. Wedlug mnie maja zaburzenia, glowy do leczenia

5

@DariaFCB zwyzywała Cie i musieli usunąć wpis, tak było, nie ściemniam @July_6_BcN

1

@Comentateiro material dla Ciebie, zawodnik potężnego Bayernu. Robben zazdroscil Anke Lewemu

0

@FcPortoFan1999 z tych trzech to tak, Borzęcki ogolnie najbardziej kompetentny

5

@Katalończyk 99 skubany potrafil wbic sie na boisko swietowac razem z zawodnikami, chyba OM to bylo

10

a tą legende pamiętacie? @Kessie @Luciano99 @blakkudium @mekston

2

@FcPortoFan1999 tez tak uważam

2

@mekston jezeli zostaną wylosowani jako gospodarz to wypowiedziec im umowe na stadion i cyk walkower

5

Widzieli nową swiateczna reklame coli? @Kessie @Luciano99 @blakkudium @mekston


3

@FcPortoFan1999 Zibi wyjasnia

2

@mekston cztery mecze do konca sezonu, pewnie do dziesieciu bramek nie dociagnie. Ciekaw jestem jego dalszych decyzji, czy zostanie w Santosie na kolejny sezon czy jednak bedzie szukal lepszego klubu. Niby dalej jest na liscie u Carlo jesli chodzi o powoalnie na mś, ale pojedzie chyba tylko dla atmosfery

0

@Czyhrynski tez zaden z tych seriali mnie nie urzeka oraz jeszcze ten o powodzi, to samo.

1

1

@Czyhrynski ona sprzedaje ciuchy online, a ten typ co jakis czas wbija na jej transmisje i klepie pod nią. Ogolnie widac, ze gosc nie do konca jest sprytny. Takie czasy

2

@Kessie ta Kaśka prowadząca to dobra aparatka musi być, niewiele ją wzrusza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?