Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 48.
7
@Kessie a ja dalej polecam rumunki oraz węgierki @Popitek12
2
@FcPortoFan1999 Oskarito, ogladasz dzisiaj ze mną, @mekston @blakkudium @Kessie @Lionel_Messi10 @Adran360 i wieloma innymi zacnymi osobami final mls?
0
@lukaszmatusiewicz apple tv za darmoszke, wystarczy sie zalogowac
2
@blakkudium to nie jest okej @Kessie
6
@Kessie przeciez dopiero co przedluzyl subskrypcje na of, juz wszystko oglądnął?
9
@July_6_BcN integrująca się z @Sysia11
10
@Luciano99 ten wasz zwierzak firmowy znowu wam uciekl @Kessie
2
@Konradowskyy kupiles juz @Kessie dla @July_6_BcN i Ty @Luciano99 dla @Sysia11 ?
2
@Kessie @blakkudium pewnie, ze roksa tansza i bez dramy, pewne tez masz, ze ukujesz. W anglii jak na dobry bałagan trafisz to za te pieniądze dobre 3 dni masz baletu, w cenie jeszcze alko i do nosa coś na pobudzenie się znajdzie. Polki omijać
3
@mekston przywitaj sie z nowym starym kolegą @Frimpong
4
@mekston to sie dzieje, scenariusz jest juz napisany
2
@blakkudium tylko 4 bramki @mekston i mamy go na styczeń, mozna przesuwac Rashforda na dziewiątke
0
@FcPortoFan1999 tak wypada chyba, dokonczy faze ligową ligi konferencji, jednak co Marek to Marek
1
@FcPortoFan1999 pewnie do konca grudnia tam będzie siedział
7
Sprawdzajcie dokladnie co zamawiacie @Kessie @Luciano99 @mekston @blakkudium @Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 @July_6_BcN @Sysia11 @Bocheno1
0
@FcPortoFan1999 zasubskrybuj, pan Wojtek się uśmiechnie
3
@FcPortoFan1999 pan Wojtek powrócił, mozna powiedzieć, ze nareszcie
0
@mikke w styczniu mozna kupowac i rejestrowac zawodników do dalszej części rozgrywek, nie ma problemu
4
@vangoor to mi przypomina historie mojego kolegi, która juz tu wczesniej opisywalem :) @Kessie @blakkudium @mekston
3
@Luciano99 trudne te Twoje Quizy nowe, moze Zubimendi? uj, nie bedzie, on jest z lutego
3
obczaj @Kessie, te meśki są bardzo popularne wśród piłkarzy, kilka lat temu wozilem je do Turcji i przerabiali je dla zawodników ManU i Crystal Palace. Wan-Bissaka pamietam mial kumpla zatrudnionego jako kierowce i ogarnial mu snusy i lafiryndy. Jak leciał na balet to zawsze w tym zeby go nie bylo widac. Tu masz strone jak w srodku sie prezentują https://en.ertexoto.com/vehicles/v-class/bottega/ @gumaz
@mekston @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 kolejny tydzien programów: Marek Papszun? czy w polsce nie ma o czym rozmawiac? Zeszly tydzien nie dalo sie nawet programu wlaczyc zadnego, a dzisiaj widze nadchodzace rowniez z Markiem w roli glownej. Podsumowujac, kogo obchodzi Legia, Marek i Raków
0
@FcPortoFan1999 a wlącze se zamiast londynskich, moze sie Jaga rozkreci
0
@FcPortoFan1999 to co to będzie?
1
@FcPortoFan1999 co ta Dżaga tam robi z tym zaglebiem?
1
@Kessie widziales jaką drętwą zone ma Arteta? Zawsze omijam polki bo to wieczne fochy i dramy, a ta Artety hiszpanka, a ten sam kwas na gębie. Nie dziwie sie, ze on sie nie usmiecha i kija ma wbitego
2
@blakkudium czyzby ManU to kolejna milosc @Comentateiro po poteznym Bayernie? Tyle pieknych slow...
0
@Danny Gaucho no i wyjasnione @NeroTFP1
0
@NeroTFP1 widocznie @Danny Gaucho nie liczy mu superpucharu z Barca jezeli dobrze pamietam, gdzie Leo nie bylo w kadrze na ten mecz ze wzgledu na kontuzje, ale jednak byl zawodnikiem Barcy i medal otrzymal. Idac tym tokiem to wielu zawodnikow nie mialoby liczone zdobywanych trofeów, gdyz np trzeci bramkarz, a niekiedy nawet i drugi caly sezon nie graja w danych rozgrywkach. Jednak na koniec są zawodnikami klubu i otrzymują medale