6

@mekston i jeszcze te trudne 45-minutowe dojazdy na stadion, to się nie godzi

1

@Faro wszędzie gangstery oraz ludzie ulic i miasta, niewiadomo kogo się bać

0

@cinero1996 uzywam tmobile od ponad pietnastu lat, ale rodzicom wzialem pakiet nju 2x19zl i bardzo zadowoleni, tam jest chyba limit tylko na neta, ale wystarczajacy dla nich. Nie mieli nigdy problemow z siecią czy slabą jakoscia neta, a ja jednak 2 tmobile mialem wielokrotnie w tym czasie. Smialo mozna polecic

1

@MatBac1991 zadnych premii, PSG skorzystalo z klauzulii wykupu

1

@Popitek12 trzeba bylo sie uczyc zamiast poppersy wąchać

3

@ArterkHD będzie bolcowanie

1

@draxidox nie ladnie, de Jong dalby do boku do Pedriego

1

@Kessie tez sie starałem, wielokrotnie

0

@mekston Fabrizio wrzucał, ze coraz bliżej. Pewnie budżet planują jak pospinać. Może zależy tez jaka moneta wpadnie za play-offy, jak daleko zajdą

0

@adamek20151 Suarez podobno tez kończy

1

@Sau_Ron sprout

0

@Danny Gaucho aktualizacje proszę

2

@mekston @Kessie biją razem młotki, słodko

1

@zgiru tak jest czesto, nawet caly tydzien produkt czeka na odbiór przez kuriera. Pewnie mają umowe, ze wysylka jest raz lub dwa razy w tygodniu wszystkich przesylek zamiast codziennie kurier przyjezdza. Bądź cierpliwy :)

1

@clyde pytanie jednak, gdzie latwiej przyniesc ze sobą grzyba

7

@gumaz i zapas poppersow na wypadek wizyty kolegów

1

@barca__rządzi mam duzo znajomych angoli i jak najbardziej moge potwierdzic, ze praktycznie są skupieni tylko na swojej lidze. Liga mistrzow czesto ich nie kręci, wazniejsze zeby wygrywali w swojej lidze. Nie pamietam zeby kiedykolwiek ktos z nich ogladal inne ligi poza premier league

0

@Popitek12 i juz wiadomo dlaczego jesteś poppers :)

0

1

@vangoor przynajmniej nie zapomni założyć

2

Cały Rudzki. Gada, gada, a na koniec i tak niewiadomo o co chodzi. I jeszcze ta żona, ktora go zdradzila, przykre troche @FcPortoFan1999

0

@4drian0 Ansu Fati po asyscie Pogby

1

@FcPortoFan1999 Doner Kebab?

2

0

@JanuszKorwinMikke tak, @Kessie nie jest gejem, a @July_6_BcN byla kiedys jego partnerką

1

@kryhaa "niezniszczalni"

2

@Comentateiro potężnego Bayernu*

0

@gumaz no to jak to jest milion dolarów to faktycznie jestesmy swiadkami najwiekszej deprecjacji waluty od jej powstania

1

@FcPortoFan1999 oby nie, ale ostatnio @gumaz mocno Cie poszukiwal, liczyl godziny

0

@FcPortoFan1999 wtedy wiem, ze jestes bezpieczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?