1

@Bocheno1 kiedy nie zawsze moze byc obecny na chrzcie potomka

0

@clyde siostre mam w cba i szwagra prokuratora. Pare lat temu juz ich stawiali w stan gotowosci, a gunfo się dzialo tak naprawde. Siostra afere kręciła niesamowitą, rodziców zastraszała, sąsiadów, ze jej dziecmi będą się zajmowac w razie 'w', wszyscy chodzili jak na jakichs dragach. Szkoda sobie głowe tym zajmowac z doswiadczenia wiem. Ci co poszli w sluzbach pracowac to niech teraz biorą sie za swoje obowiązki, gdyz kiedy jest dobrze to najlepiej siedziec przy biorkach i spijać smietanke, jak juz cos trzeba zrobić to płacz

8

@Danny Gaucho kolejny raz doceniony

1

@gumaz i kto by pomyslal, ze tak szybko bedzie trzeba skorzystac z porad @michalgajdek odnosnie przeprowadzki do Barcelony

0

@Transu96 Andrzej został zjedzony

0

@Katalończyk 99 @gumaz podejdz do okna i pomachaj czy to Ty

0

@gumaz zamykali juz lasy, teraz lotniska! nikt się nie ukryje

0

Helena! Mam zawał!

2

@Comentateiro czy najlepsze miejsce do ucieczki to w tym momencie Monachium?

0

ten debiut Yamala na koniec sezonu w wieku pietnastu lat byl troche wymuszony. Juz wtedy byly pierwsze groźby o mozliwym odejsciu...

0

taka sytuacja, Marcin bez fartu

3

Trzeba go zakontraktować, Deco pracuj


4

@gumaz boją się, ze tam zamieszka

2

@Kessie w grupie raźniej

2

Na wszystko jest alternatywa


9

@macio_944 przylapany @Kessie


21

@Bocheno1 wykurowałeś sie juz po tym urlopie w polszy?
https://x.com/VidsdeX/status/1965103122478714898

9

@Kessie córa spieszyla sie dzisiaj do szkoły?

1

@Kessie podobno @July_6_BcN to blondynka

2

@PatrychoO tak, w rezerwach. Spelnia warunki to i Elche skorzystalo

3

@Kessie ja to sie takich egzemplarzy naogladalem w anglii multum. Co on odwalił, ze Londyn tez mu nie spasowal? :D gdzies mi sie zdjecia pojawily, ale ciezko sie dokopac po tylu wpisach co chwile

0

Hector zaprezentowany, z takim numerem debiutowal dwa lata temu w pierwszej druzynie

1

@Kessie dyscyplina musi byc utrzymana, wiadomo

0

@Criss18Barca zalezy kiedy

0

@Vurt wróci z roboty to opowie o co poszło

21

1

@Arden Adamek chcial byc miły, nie kazdy musi wiedziec, ze to bękart jest

1

@Stinger_ a to jak to sorry @Cobra303 cos jak przejezyczenie

1

@Eklerek Jacek Grylisz bedzie kolejnym wypozyczeniem do Barcy po Rashfordzie i Felixie, oczywiscie tylko jezeli Neymar nie strzeli pietnastu bramek do konca roku 2025, ktore obiecal Laporcie @mekston

2

@Cobra303 mundial jest za rok,a Leo caly czas jest w swietnej formie. Zakonczenie kariery po mundialu to glupota co piszesz, gdyz Argentyna obronila Copa America w 2024. Są zawodnicy jak Ronaldo czy Modric i Leo rowniez, ktorzy sie dobrze prowadzą, wiec jak tylko dalej mają chęć rywalizacji i czują sie na silach to czemu niby mają nie zagrac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?