0

@sebsbastiams.fcb.fan92 tylko, ze druga druzyna spadla do czwartej ligi, a Bernal jest mega talentem i tam slaba szansa na rozwoj. Gdyby nie kontuzja juz w zeszlym sezonie gralby moze i regularnie, Flick na niego stawial. Obiecano mu rowniez przedluzenie kontraktu z duzo wzyszymi zarobkami przewyzszajacymi zarobki w rezerwach i jednoczesny awans. Bardghji juz jest zarejestrowany jako zawodnik rezerw, a zeby mogl grac w pierwszej druzynie tak czy inaczej potrzebne sa gwarancje finansowe ze strony władz klubu, rejestracja Bernala czy Roony nie są od siebie zalezne

8

@blakkudium gdzies juz to widzialem :D

4

GOAT

2

@Kessie przeciez to nachlany Kowal oprowadzany po Sewillii

0

nie daje o sobie zapomniec

3

2

@Kessie i nie jeden pójdzie z gruzem

17

świeże, nowiutkie, niewypierdziane

5

@Kgorecki2500 c) brak wolnych miejsc po stronie francuskiej

1

@Kessie wszystko składa sie w całość, nie ma przypadków

4

@fart teraz to juz naprawdę przegiąłeś


0

Eric Garcia nie zagral na swojej nominalnej pozycji? To co on jest napastnik? przeciez od zawsze jego pozycja to srodek obrony, co to za tlumaczenie. Dopiero od niedawna Flick go wystawia na prawej stronie obrony i czasami grywal tam w Gironie, ale szkolil sie od małolata na srodku obrony

0

5

@fcbarcafan19 aura jak wokół nawalonego Kowala biegającego po Sewillii

7

Czyli Haaland przychodzi w lato 2026, a tak sie martwiłeś @Nightraider


1

@Nightraider za rok kolejne poszukiwanie lewoskrzydlowego, kolejne wypozyczenie, moze tym razem zreanimowany Grealish, moze Sancho? :D Kiedys Mudryk wróci z detoxu, moze wciąż bedziemy szukac goata?

1

@gumaz ale zamieszania i tak zdążył narobić

1

@Magneta moze tak byc, ja ostatni sezon z @FcPortoFan1999 mocno sledzilem polską pilke

15

Prosze uważać, na X zauwazono masowe włamania na konta przez @FcPortoFan1999

0

@Stinger_ to tez, prawda

0

@4drian0 cos jak klub filialny, zrzucają tam niechcianych zawodników, dodatkowa pralnia kasy

1

Mega wstyd z Dembele i Coutinho dla Barcy jak sie patrzy na tą liste, a za plecami jeszcze Griezmann

4

Bernal

0

@Nightraider rozumiem, tylko od tego czasu była ciąża dwukrotnie, moze nie chcieli zmian w tym okresie. Wedlug mnie jego pozostanie aktualnie klarowne nie jest

1

@Nightraider Frenkie to bedzie chyba dalej zwodził klub cos mi sie wydaje i nie zdziwie sie jak jednak na koniec zdecyduje sie na odejscie. Dzieci juz urodzone to Mikky moze zacznie sie rozgladac nad nowym krajem do zycia. Oby Bernal odpalił i wywalczyl jego miejsce. Cieszy tez fakt, ze Casado pozostal w klubie. Pozycja DM powinna byc na tą chwile zabezpieczona

2

@L4ngusta jak widac nie ma go w kadrze ;)

2

@Inmessionate10 tak, pracują nad tym, plan był dopiąć to wczoraj, ale niestety sie nie udało. Na nastepny mecz ligowy Bardghji bedzie juz powolany, ale z numerem powyzej 25 jako zawodnik z rezerw

0

@cules100pro oraz rozwiązanie kontraktu Oriola Romeu pomimo braku oficjalki i wypożyczenie Alana Godoy do Amadory

3

@Inmessionate10 zarobki Bernala mieszczą sie w limicie plac pierwszej druzyny. Na zarejestrowanie Bardghji potrzebne jeszcze są gwarancje finansowe zeby mogl zagrac w pierwszej druzynie pomimo rejestracji w rezerwach

1

@tbas wpis sarkastyczny:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?