1

@BorzyKrzys ten caly Batman od DC jest totalną pomyłką, mega usypiający. Pattinson grając Wayne'a tez slabo wygląda, jakby byl chory na cos, niedorozwiniety. Troche lepsza byla seria Pingwina, ale tez nie porywa. Trylogia Nolana za to bardzo wysoko zawiesila poprzeczke

0

@gaucho104 yt music dziala jednoczesnie przy wlaczonej google maps

0

@Stinger_ dlatego tez napisalem, ze maja jeszcze Fofane, a Delap wroci koncem listopada. Tutaj tez bardziej patrze na Guiu, ze siedzac w Chelsea, gdzie rzucają go jak lalką to on pewnego poziomu nie przeskoczy

1

@Lionel_Messi10 Simons to tez chcialby wskoczyc na wyzszy poziom, ale jego wybory klubowe raczej nie są zbyt trafne, ze sredniaka do sredniaka. Nie zdziwie sie jednak, ze po grze w Totkach madryle sie nim zainteresują, gdyz beda potrzebowac kogos do rozgrywania

2

Od odejscia z Barcy zagral w szesnastu meczach Chelsea i trzech Sunderlandu. Teraz zmuszony wrocic do Londynu ze wzgledu na kontuzje Delapa i tez za wiele nie pogra. Moze pieniądze sie zgadzają, ale stabilizacji to on długo nie poczuje. Decyzje Chelsea o sciagnieciu go z powrotem z wypozyczenia tez ciezko zrozumiec pomimo iz Jackson na koniec zostal oddany do potężnego Bayernu @Comentateiro. Joao Pedro spokojnie wystarczy, a mają jeszcze Fofane w skladzie.

3

Co jak co, ale fifa potrafi byc realistyczna

3

@Grubson Bardghji zostal zarejestrowany jako zawodnik rezerw, bedzie mogl grac rowniez w lidze, ale władze Barcelony w tym Laporta muszą jeszcze przedstawic gwarancje finansowe tak jak zrobili to juz wczesniej w przypadku innych rejestracji zawodników. Roony bedzie powolany na kolejny mecz Barcelony z Valencia

0

@ProMILs proste, ze tak!

0

@Bykunn dokladnie

3

@mordini123 Messi ma jeszczez calkiem spoko, Bellinghama inicjaly tez nie tak źle wyglądają

0

Cos to logo Yamala nie wyszlo za ciekawe

0

@Starrk przed zatrudnieniem @Luciano99 go sprawdzal

14

Całe szczęście, ze @Kessie gładki nie jest


2

@misterio @MesQueUnClub_87 ale za styl i lądowanie punkty mu sie nie należą? pieknie wyladowal przeciez :D

0

@misterio @MesQueUnClub_87
W Polsce hulajnoga elektryczna jest traktowana w przepisach jak rower. To oznacza, że obowiązują ją podobne zasady ruchu drogowego.

???? Przepisy mówią jasno:

Nie wolno przejeżdżać przez przejście dla pieszych na hulajnodze elektrycznej (tak samo jak na rowerze).

Jeżeli nie ma w danym miejscu wyznaczonego przejazdu dla rowerów, to należy zejść z hulajnogi i przeprowadzić ją po pasach.

Jeżeli jest przejazd rowerowy (zwykle obok pasów dla pieszych, oznaczony znakami i specjalną ścieżką), wtedy można przejechać hulajnogą po tym przejeździe.

Za przejazd hulajnogą przez zwykłe pasy można dostać mandat (zwykle 100–200 zł), bo stwarza to zagrożenie — kierowcy spodziewają się pieszych, a nie pojazdu poruszającego się szybciej.

0

@misterio no wlasnie, jedzie po ścieżce

0

@misterio a wiesz, ze na pasach rowery czy hulajnogi sie przeprowadza, a nie przejezdza na nich? I to jeszcze z taką predkoscią jak ten skoczek jechal, kierowca nie mial szans zeby go zobaczyc w momencie skrecania

6

Telemark top

2

@jacobFCB @jacobFCB @SkN @PatrykBarca Bardghji zostal zarejestrowany w druzynie rezerw i bedzie mogl grac w pierwszej druzynie, ale Laporta i reszta władz muszą przedstawic gwarancje finansowe, tak jak to zrobili przy innych rejestracjach. Bedzie powolany na mecz z Valencia

2

no to sie porobilo, cos pecha mają ostatnio Ci 'kapitanowie'

1

@La Pulgaa dlaczego?

2

@Luciano99 powyginany po weekendowym balecie

0

@cules100pro był u nas taki Julian Araujo...

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 nie moze juz grac w rezerwach, jezeli zawodnik zostaje zarejestrowany w pierwszym zespole i dostaje numer od 1 do 25 nie moze juz byc zarejestrowany jednoczesnie w drugiej druzynie. Ja jednak uwazam, ze on dostanie jak najabardziej wiele szans, Barca potrzebuje klasycznego DM, ktory pomaga obroncom czego de Jong nie robi, badzmy cierpliwi:)uwazam, ze Bernal dostanie nawet wiecej szans niz Casado

9

@SeWo77 srał pies Bułke, rynek go zweryfikowal. Koledzy dziennikarze w tym kibel Borek opowiadali jakei to ma oferty z Realu, Premier League i kim on to nie jest, a wylądowal w arabii. Wszystkie ligi juz pare tygodniu temu wystartowaly, a Marcinek rozegral dopiero jeden mecz i nie jest w rytmie meczowym. Bardzo dobra decyzja Urbana, a reakcja Bulki to glupota z jego strony, od razu na wstepie podwaza decyzje selekcjonera i kopie sobie dolek pod sobą

0

@Encore tyle nienawisci @FcPortoFan1999 ?

2

@Kessie ale za to czekoladowe

8

@Bocheno1 Ty ciągle na urlopie?


0

@sebsbastiams.fcb.fan92 tylko, ze druga druzyna spadla do czwartej ligi, a Bernal jest mega talentem i tam slaba szansa na rozwoj. Gdyby nie kontuzja juz w zeszlym sezonie gralby moze i regularnie, Flick na niego stawial. Obiecano mu rowniez przedluzenie kontraktu z duzo wzyszymi zarobkami przewyzszajacymi zarobki w rezerwach i jednoczesny awans. Bardghji juz jest zarejestrowany jako zawodnik rezerw, a zeby mogl grac w pierwszej druzynie tak czy inaczej potrzebne sa gwarancje finansowe ze strony władz klubu, rejestracja Bernala czy Roony nie są od siebie zalezne

8

@blakkudium gdzies juz to widzialem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?