0

@MateuszDoniec kontrakt Oriola Romeu wedlug transfermarkt byl do 2026. Gazety chyba zrobily pomylke

0

@FcPortoFan1999 pasuje idealnie

1

@Filipem po Gaviego przyjechała, ale nie chciał z nią jechać. Moze Fermin się nie obrazi

2

Człowieku to juz lepiej zostan na rok jeszcze w Lipsku jak masz do Totkow iść


1

@supraomnes1 na bank @Kessie , godziny pracy mu sie pomyliły

3

Tak było

0

@Popitek12 tu masz racje, ten Hag okazal sie slabym trenerem jak i slabym charakterem by kierowac takimi zawodnikami jakich spotkal w ManU w tym CR. Amorim jednak to jest totalny beton, poza jedną taktyką, ktora mu wypalila w Sportingu nie potrafi nic innego stworzyc. Dodatkowo nasciagali mu zawodników, ktorych chcial plus usuwa tych, ktorzy ciagneli gre we wczesniejszych sezonach dodatkowo skłócając ich ze sobą.

3

@alone49 pewnie gdyby nie filmy na necie to by sie nigdy nie przyznala, a kumpel zostal bo stawia dzieci ponad wszystko

1

Dyscyplinarka dla Oriola

2

@Danny Gaucho juz po, dopiero jak zaszła w ciaze to mu powiedziala o filmach, o tym jak pracowala sie nie dowiedzial chyba. O dziewczynach wie bo czasami jezdzi naprawiac jak cos jest uszkodzone na mieszkaniach. Dluga historia

1

@mekston @Danny Gaucho @supraomnes1 ja mam kumpla co ma dwojke dzieci z byłą prostytutką, nawet grala w polskich pornosach. Teraz robi jako telefonistka i pomaga dziewczynom w dostaniu sie do branzy.

0

@mekston kilku Vardych by tam na bank znalazł, w piatek po robocie do baru i na nosie dwa dni, ale w niedziele mecz musi byc zagrany

0

@mekston Grimsby to jedna z najwiekszych dziur w anglii, patologia nieprzecietna tam zamieszkuje :D

2

@mekston jednak sie pomylilem z tym Amorimem @FcPortoFan1999 myślałem, ze chociaz przetrwa wrzesien i w pazdzierniku ManU będą szukac nowego trenera. Ruben Feio nie wytrwa nawet do początku wrzesnia

1

@mekston w rialach saudyjskich

1

@mekston spokojnie, @Popitek12 dojdzie do siebie, dzisiaj wieczorem o 19:55 na polsacie będzie 'Tylko mnie kochaj'. Popo odżyje

2

@Qben96 na głównej masz dwa artykuły

0

@KamilS689 odejscie de Jongaa to marzenie od wielu lat, on jest raczej swiadomy, ze ludzie go tu nie chcą, ale on w zaparte razem ze swoją babą koniecznie w Barcelonie chcą mieszkac

3

@Lionel_Messi10 opinia @Popitek12 ?

3

Janek do Mariolki

7

Wojtuś i Oriol


2

@mekston tylko i zawsze Al Nassr i kapitan grzmot!

2

@Frimpong ten pacjent na bank się nie rozmnoży, czuje że ma inne upodobania

0

@Hshdhrhdh wspaniałe prawda?

0

2

@mekston @Lionel_Messi10 dzisiaj o 20:05 'Striptiz' z Demi Moore na Stopklatce, klasyk kina. @Popitek12 bedziesz ogladal? Dobra rozgrzewka przed meczem Orlando

1

@kanver_ Pena juz jest w Elche od rana na testach medycznych, w jego miejsce zostanie zarejestrowany Wojtek. Odejscie Romeu, Forta, Daniego Rodrigueza pozwoli zarejestrowac Martina oraz Bardghji. Bernal moze pozostac zarejestrowany jako zawodnik drugiej druzyny, problem jedynie moze pojawic sie z Olmo, jego rejestracja jest przez decyzje sądu. Sprzedaz Fermina rozwiązalaby wszystkie problemy jednorazowo, stąd te newsy.

0

Gdyby Gavi normalnie chcial sie spotykac z dziewczyną Fermina to by nie bylo problemu, on jej odmówil i Fermin niezadowolony

1

0

@Popitek12 a plakat z filmu Marsjanin? ten co na polsacie leciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?