2

@shinthps Post Malone namieszał :D gdyby nie koncert to mecz by sie odbywal na Montjuic

1

sprytny plan

1

@Cvzx mialo byc rozwiazanie kontraktu z Romeu i rejestracja Maldiniego na jutrzejszy mecz z Levante, ale caly dzien cisza. Pena, Fort pewnie odejdą na wypozyczenie w przyszlym tygodniu i wtedy zarejestrują Wojtka i Bardzieja

0

@gumaz Oskar nie tylko moze, a wręcz powinien!

1

Forma mutant, ciekawe czy Urbański powola go na Holandię @gumaz @FcPortoFan1999


1

@blakkudium @Czajka90 czyli sezon 2026/27 z trofeami w Nottingham

3

i w saszete Bobka

2

@gumaz to już chyba po makale

3

@blakkudium nastepnym razem redaktorzy się poprawią @Comentateiro

3

@Redakcja potężnego Bayernu* @Comentateiro

0

@FcPortoFan1999 jak Barcelona służy polakom tak Inter za bardzo

0

@FcPortoFan1999 @gumaz czas na kawe

4

Z ławki na ławke po ławke @FcPortoFan1999 @gumaz

6

Mateusz Borek jak jeszcze dorabiał w Zakopanem na kubkach, nawyk pozostal
@Kondziubarca

1

Syfy powyciskane, kolor zrobiony, mozna grać

3

@Faro tak i Flick moze ich powolac na Levante, oni mogą grac jako, ze są od wczesniejszych sezonów zarejestrowani w druzynach mlodziezowych i na takich licencjach grają, mają numery 27,29,30. Roony nie jest nigdzie zarejestrowany i pewnie bedzie dopiero rejestrowany w przyszlym tygodniu dlatego zlapie rytm meczowy dzisiaj z drugą druzyną w meczu towarzyskim, gdzie nie trzeba nikogo rejestrowac

0

@FcPortoFan1999 kibic mają takie stowarzyszenie wiara lecha

3

@Faro i mamy odpowiedzi, brakuje zawodników w Barcy B

0

@FcPortoFan1999 może Lech zrobi remontade i będzie nowe objawienie

1

@Faro niby tak, ale laliga sugerowała rejestracje Bardghji w pierwszej deuzynie żeby nie było problemów, a druga druzyna też liczy się do ffp. Dzisiaj Barca Atletic gra towarzyski, więc nie ma znaczenia czy tam zagra czy nie

0

@Faro słabo bardzo, nowy Pablo Torre

0

@Criss18Barca w tym roku kończy 22 lata i ciągle gra w rezerwach Villarrealu, taki z niego talent. To prędzej wzmocnienie Barcy Atletic, ale nie za 10mln, a za 1mln, szkoda marnować czas

0

@Nightraider mniejszą konkurencję to ma w Barcelonie na prawej stronie

0

@Nightraider dziwny kierunek, tam jest duża konkurencja czy na prawej czy na lewej stronie.

0

@Faro jak się Rashford nie sprawdzi to za rok Grealisha wypożyczą, a kiedyś Mudryka :D

0

@poskus mozliwe, tam na lewej jest Emerson Palmieri i ewentualnie Diouf

0

West Ham to niekoniecznie dobry kierunek dla Hectora. Tam jest duża konkurencja na prawej stronie, Wan-Bissaka i Walker-Pitters, no chyba ze jeden z nich odejdzie

4

@FcPortoFan1999 @gumaz tak było


1

@Faro jutro chce widziec odejscie Romieu, wypozyczenie Łoniakiego oraz Forta i rejestracje Martina, Szczeny i Bardzieja. Ogarnij to

0

@FcPortoFan1999 zostales policzony przez @gumaz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?