Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@shinthps Post Malone namieszał :D gdyby nie koncert to mecz by sie odbywal na Montjuic
1
sprytny plan
1
@Cvzx mialo byc rozwiazanie kontraktu z Romeu i rejestracja Maldiniego na jutrzejszy mecz z Levante, ale caly dzien cisza. Pena, Fort pewnie odejdą na wypozyczenie w przyszlym tygodniu i wtedy zarejestrują Wojtka i Bardzieja
0
@gumaz Oskar nie tylko moze, a wręcz powinien!
1
Forma mutant, ciekawe czy Urbański powola go na Holandię @gumaz @FcPortoFan1999
1
@blakkudium @Czajka90 czyli sezon 2026/27 z trofeami w Nottingham
3
i w saszete Bobka
2
@gumaz to już chyba po makale
3
@blakkudium nastepnym razem redaktorzy się poprawią @Comentateiro
3
@Redakcja potężnego Bayernu* @Comentateiro
0
@FcPortoFan1999 jak Barcelona służy polakom tak Inter za bardzo
0
@FcPortoFan1999 @gumaz czas na kawe
4
Z ławki na ławke po ławke @FcPortoFan1999 @gumaz
6
Mateusz Borek jak jeszcze dorabiał w Zakopanem na kubkach, nawyk pozostal
@Kondziubarca
1
Syfy powyciskane, kolor zrobiony, mozna grać
3
@Faro tak i Flick moze ich powolac na Levante, oni mogą grac jako, ze są od wczesniejszych sezonów zarejestrowani w druzynach mlodziezowych i na takich licencjach grają, mają numery 27,29,30. Roony nie jest nigdzie zarejestrowany i pewnie bedzie dopiero rejestrowany w przyszlym tygodniu dlatego zlapie rytm meczowy dzisiaj z drugą druzyną w meczu towarzyskim, gdzie nie trzeba nikogo rejestrowac
0
@FcPortoFan1999 kibic mają takie stowarzyszenie wiara lecha
3
@Faro i mamy odpowiedzi, brakuje zawodników w Barcy B
0
@FcPortoFan1999 może Lech zrobi remontade i będzie nowe objawienie
1
@Faro niby tak, ale laliga sugerowała rejestracje Bardghji w pierwszej deuzynie żeby nie było problemów, a druga druzyna też liczy się do ffp. Dzisiaj Barca Atletic gra towarzyski, więc nie ma znaczenia czy tam zagra czy nie
0
@Faro słabo bardzo, nowy Pablo Torre
0
@Criss18Barca w tym roku kończy 22 lata i ciągle gra w rezerwach Villarrealu, taki z niego talent. To prędzej wzmocnienie Barcy Atletic, ale nie za 10mln, a za 1mln, szkoda marnować czas
0
@Nightraider mniejszą konkurencję to ma w Barcelonie na prawej stronie
0
@Nightraider dziwny kierunek, tam jest duża konkurencja czy na prawej czy na lewej stronie.
0
@Faro jak się Rashford nie sprawdzi to za rok Grealisha wypożyczą, a kiedyś Mudryka :D
0
@poskus mozliwe, tam na lewej jest Emerson Palmieri i ewentualnie Diouf
0
West Ham to niekoniecznie dobry kierunek dla Hectora. Tam jest duża konkurencja na prawej stronie, Wan-Bissaka i Walker-Pitters, no chyba ze jeden z nich odejdzie
4
@FcPortoFan1999 @gumaz tak było
1
@Faro jutro chce widziec odejscie Romieu, wypozyczenie Łoniakiego oraz Forta i rejestracje Martina, Szczeny i Bardzieja. Ogarnij to
0
@FcPortoFan1999 zostales policzony przez @gumaz