0

@1LY0 zachęcili

8

@Kessie ale Cie Brozovic porobil, jak @Luciano99 w dzien wyplaty

0

@mekston remis :o albo i nie

0

Kolejne źródło. Bedzie jak Julian Araujo, trenowal z drużyną i świętował...

8

@Frimpong w razie czego nick Ekitike jest wolny

0

@Arcybiskup news napisany jest przez sport, wiec moze byc sciema. Ale caly czas mowilo sie, ze sprzedaz lub wypozyczenie Peni pozwoli zarejestrowac Wojtka, odejscie Romeu da rejestracje Martina, a odejscie Forta i np. Dani Rodrigueza wystarczy na zarejestrowanie Bardghji. Do tej pory odeszlo siedmiu zawodników, nie potrafie wyjasnic jak w dalszym ciagu jest tak trudna sytuacja z rejestracjami.

2

no to sie porobiło... ale to jednak Sport...

4

Brawo! Tylko problem, ze Mikky nie chce ruszac sie z Barcelony


1

@Sau_Ron newspaper

0

@Faro za niego nikt nie da takich pieniędzy, teraz nie ma chętnych, a co dopiero płacić

0

Kontrakt do 2029 :O

3

@Popitek12 jestes z podlasia, zgadza się?

0

@Hshdhrhdh nie musi, ma uber eats premium, wszystko przyjezdza na czas

2

@gumaz w kołchozie chyba jest

2

@mekston pewny nie jestem, ale raczej szykowany jest na leagues cup

6

Historia miłości @Luciano99 i @jowita


0

@Hshdhrhdh bardzo dobra wiadomosc wedlug Romka, bedzie wchodzil na koncowki walnąć cos z główki i to wszystk, tyle z regularnej gry

2

@mekston on jest do konca sezonu mls wypozyczony z tego co pamiętam, nie widzialem nic nowego na jego temat

0

@gumaz pilnuje się odkąd w bałaganie mi się urwał

2

@Lionel_Messi10 "tu jest Barcelona, nie Inter Miami" @Popitek12

2

@AssisMoreira bo @Kessie też się nie lęka

1

@Varkond Urban, autouzupelnianie się właczyło, nie zauwazylem

2

@shinthps Post Malone namieszał :D gdyby nie koncert to mecz by sie odbywal na Montjuic

1

sprytny plan

1

@Cvzx mialo byc rozwiazanie kontraktu z Romeu i rejestracja Maldiniego na jutrzejszy mecz z Levante, ale caly dzien cisza. Pena, Fort pewnie odejdą na wypozyczenie w przyszlym tygodniu i wtedy zarejestrują Wojtka i Bardzieja

0

@gumaz Oskar nie tylko moze, a wręcz powinien!

1

Forma mutant, ciekawe czy Urbański powola go na Holandię @gumaz @FcPortoFan1999


1

@blakkudium @Czajka90 czyli sezon 2026/27 z trofeami w Nottingham

3

i w saszete Bobka

2

@gumaz to już chyba po makale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?