Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@1LY0 zachęcili
8
@Kessie ale Cie Brozovic porobil, jak @Luciano99 w dzien wyplaty
0
@mekston remis :o albo i nie
0
Kolejne źródło. Bedzie jak Julian Araujo, trenowal z drużyną i świętował...
8
@Frimpong w razie czego nick Ekitike jest wolny
0
@Arcybiskup news napisany jest przez sport, wiec moze byc sciema. Ale caly czas mowilo sie, ze sprzedaz lub wypozyczenie Peni pozwoli zarejestrowac Wojtka, odejscie Romeu da rejestracje Martina, a odejscie Forta i np. Dani Rodrigueza wystarczy na zarejestrowanie Bardghji. Do tej pory odeszlo siedmiu zawodników, nie potrafie wyjasnic jak w dalszym ciagu jest tak trudna sytuacja z rejestracjami.
2
no to sie porobiło... ale to jednak Sport...
4
Brawo! Tylko problem, ze Mikky nie chce ruszac sie z Barcelony
1
@Sau_Ron newspaper
0
@Faro za niego nikt nie da takich pieniędzy, teraz nie ma chętnych, a co dopiero płacić
0
Kontrakt do 2029 :O
3
@Popitek12 jestes z podlasia, zgadza się?
0
@Hshdhrhdh nie musi, ma uber eats premium, wszystko przyjezdza na czas
2
@gumaz w kołchozie chyba jest
2
@mekston pewny nie jestem, ale raczej szykowany jest na leagues cup
6
Historia miłości @Luciano99 i @jowita
0
@Hshdhrhdh bardzo dobra wiadomosc wedlug Romka, bedzie wchodzil na koncowki walnąć cos z główki i to wszystk, tyle z regularnej gry
2
@mekston on jest do konca sezonu mls wypozyczony z tego co pamiętam, nie widzialem nic nowego na jego temat
0
@gumaz pilnuje się odkąd w bałaganie mi się urwał
2
@Lionel_Messi10 "tu jest Barcelona, nie Inter Miami" @Popitek12
2
@AssisMoreira bo @Kessie też się nie lęka
1
@Varkond Urban, autouzupelnianie się właczyło, nie zauwazylem
2
@shinthps Post Malone namieszał :D gdyby nie koncert to mecz by sie odbywal na Montjuic
1
sprytny plan
1
@Cvzx mialo byc rozwiazanie kontraktu z Romeu i rejestracja Maldiniego na jutrzejszy mecz z Levante, ale caly dzien cisza. Pena, Fort pewnie odejdą na wypozyczenie w przyszlym tygodniu i wtedy zarejestrują Wojtka i Bardzieja
0
@gumaz Oskar nie tylko moze, a wręcz powinien!
1
Forma mutant, ciekawe czy Urbański powola go na Holandię @gumaz @FcPortoFan1999
1
@blakkudium @Czajka90 czyli sezon 2026/27 z trofeami w Nottingham
3
i w saszete Bobka
2
@gumaz to już chyba po makale