Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro po de Jongach mozna sie wiele spodziewac i nawet odejscie do madryli jest mozliwe
1
@Faro wszystko zalezy od Mikky, gdzie sobie wymarzy życie. Ani Perez, ani tym bardziej Frenkie nie mają nic do powiedzenia
0
@clyde ta parówa z moim bratem poluje, chore głowy. Włosy się jeżą na glowie co potrafią wyczyniac. Te urfy potrafią powiedziec, ze wina ludzi, gdzie budują domy, gdyz kiedys to byly tereny łowieckie. Karać ich i eliminowac ten zboczony jak to nazywają 'sport'
1
@Limaker tak, mowic mozna, ale jednak Bardghji rowniez gra na poziomie profesjonalnym czyli seniorskim od czterech lat majac za soba wystepy w lidze mistrzow i jego rejestracja w rezerwach tez jest mocno naciągana.
0
@Faro skonczy sie tak, ze jezeli zaden zawodnik nie odejdzie od madryli to dostanie numer bramkarski 25 jak u nas Auba, czyli jednak nie bedzie magii Messiego w Realu :D i caly misterny plan w pizdu
2
Komentarz usunięty
7
@mekston @Popitek12 opinia?
2
@mekston wiem przeciez, sciagnalem sobie kalendarz miesiączkowy zeby pilnowac takich spotkań
9
Maldini priorytetem
1
@blakkudium zmartwychwstał
5
@mekston @escarabajo pozostaje nam żałować, ze odszedl
1
@clyde chorzy ludzie, czesto majacy kompleksy, przemocowi ludzie, zboczency
4
@Mokaczino oczywiscie, ze ta. Mi tez chodzi o to, ze gdyby byli regularnie badani to wiekszosc stracilaby uprawnienia bardzo szybko
7
@Starrk @Mazi chorzy ludzie, ja juz widzialem mysliwego z podkarpacia, gdzie strzelal do wlasnej zony. Alkoholik, a policja miejscowa nie reagowala, gdyz komendant kolega oczywiscie
7
Brawo po prostu. Lata temu u mojego starego na polowaniu tez mysliwy postrzelil kolege, sprawe zatuszowali, a facet inwalida na koniec. Ogolnie jestem wrogiem myslistwa i mysliwych, za duzo widzialem, te osoby powinny miec robione badania psychologiczne regularnie. Temat rzeka
0
@cules100pro Kowalem i jego opowiesciami jestem bardzo zdziwiony, gadal glupoty, ale teraz to ciezko sie go slucha, niesamowity zjazd zalicza
2
@RosjaninBut alkohol szkodzi na pamięć
1
@cules100pro Kowal mocno poplynal, totalnie nieogarnia co sie dzieje wokol niego. Orlowski tez jednak lubi glupoty opowiadac, a dzisiaj juz sprzedal Penie do Girony
7
@Tridente2015 ten news to urojenie Orlowskiego. Naszych dziennikarzy nie ma sensu brac na powaznie, nigdzie wiecej nie ma takiej informacji. Jedyny klub, ktory jest aktualnie zainteresowany to Como i dopinane sa szczegoly
0
@Tridente2015 news od Orlowskiego?
1
@Shad0wK1ng wzajemnie, po 15 będę pił drugą
0
@FcPortoFan1999 tez wole, ale jak odpalilem KS i uslyszalem Borka to ogladne pozniej przewijajac na to co mnie interesuje. Chyba dziennikarze sportowi w polsce mają jakis konkurs na to kto walnie wiekszą glupote
0
Kowal niby fan Barcy i interesujący sie nabieżąco co sie dzieje w klubie, a glupoty niesamowite wygaduje, alkohol mocno szkodzi, nie ogarnia rzeczywistosci. Pan Orłowski natomiast twierdzi, ze Girona po ostatnim wystepie Gazzanigi jest o krok od zakontraktowania Iniakiego Peni, podobno Barca dostala oferte nie do odrzucenia. Fajne to polskie dziennikarstwo, polecam obejrzec
0
@Faro Neymar od stycznia wolny:)
3
@Faro Rashford wroci do MU i temat znowu powróci, a my będziemy szukać kolejnego do wypożyczenia. Może Grealish tym razem po przygodzie w Evertonie, a kiedyś Mudryk jak z detoxu wróci :D
0
@FcPortoFan1999 a no właśnie, jeden klub to mało, niech się postarają. Ciekaw jestem jak w innych ligach
0
@FcPortoFan1999 trzeba dopytać @Danny Gaucho jakie drużyny po awansie do najwyższego poziomu ligowego zdobyły od razu majstra i czy Wisła Płock to zrobi?
2
@mekston Neymar za pięć minut
0
Ulubieniec Xaviego niesprzedawalny
6
@Crashynski wpasowal się i to jak szybko