0

@Herato Amorim go odstawił tak jak rok temu Rashforda, twierdzi ze inni zawodnicy lepiej się na treningach spisują. Czystkę robi, z której i tak nic nie wynika

1

Po co to ManU w ogóle na boisko wychodzi?

0

Amorim do września

0

@FcPortoFan1999 ciepło im od tego węgla

0

@FcPortoFan1999 będą bramki

1

@Nightraider kupują byle kupować, ta kadra jest długa, ale mocno srednia

3

@partymaker a człowiek naiwnie uwierzyl i czystą jedynkę postawił, trzeba będzie kleić od nowa

2

@NeroTFP1 o to szybciej niż przewidywano

0

@Hshdhrhdh disabled derby

0

@sidi12843 nie chciał

4

@LOPEZ16 zajebista liga, czasami zaluje, ze nie urodziłem się czarnym Amerykaninem @Kessie by móc na żywo oglądać

2

@Lionel_Messi10 odblokował się!

1

@blakkudium nie dotykać!

0

@krzysiekgier panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego. Ja akurat do tej pory oglądam Leo czy w Interze czy reprezentacji. Wpis byl sarkastyczny:) my sobie tak docinamy

0

@Herato trudne.

0

@lithotripter e to nie chce

4

@gumaz Ance się zrewanżował :D

5

Gdzieś juz widziałem podobną fotkę


0

@bezalkoholowy zamiast kozaków biorą średniaków

3

Brać tego Eze abde do Barcy z tego kryształowego pałacu

3

Crystal Palace nowa siła Londynu, Arsenal spadnie o kolejne miejsce w dół

0

@Eklerek Mudryk jak z detoxu wróci to go na ławkę posadzi

4

@PW27 i oby nie przedluzyl kontraktu i skonczyla sie jego historia wiecznego talentu. Zawodnik bez charakteru, grający na alibi

1

@gumaz ojciec, brat, siostra

0

@yoli panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego. Ja akurat do tej pory oglądam Leo czy w Interze czy reprezentacji. Wpis byl sarkastyczny:)

1

@Midast panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego

5

@Popitek12 tu jest Barcelona! Nie Inter Miami

2

@Popitek12 dokladnie tak Popo

2

@mekston i do tego dzisiaj o 21 gra Neymar, ktoremu brakuje juz tylko dziewiec bramek do powrotu do Barcelony

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?