1

@Kgorecki2500 @DonCarletto Barca chce go przedluzyc, ale jednoczesnie dac mu nizsze zarobki, wiec bedzie czekal na oferty z innych klubów. On do konca bedzie twierdzil, ze przedluzy, ale wedlug mnie odejdzie gdzies do Premier league zgarniajac kase za podpis i dostanie większa tygodniowke

0

@Nightraider dokladnie tak, wieczny talent tak naprawde i strasznie męczący czlowiek. Drugi ter Stegen

1

Juz widze jak szybko przedłuży, klub na nim tez nie zarobi. Zgarnie premie za podpis i moze ManU uda sie w koncu go sciagnac

1

Hansi Flick nie zagra z Mallorca z powodu kontuzji

1

@Comentateiro podoba Ci sie pomysl sciagniecia Nkunku do potężnego Bayernu?

0

@Popitek12 na bank, te z podstawówki pewnie tez

0

@FcPortoFan1999 no szału nie robi. Bolało mnie jak Barca go oddała do Porto, ale teraz po przygodzie w Man City to troche zostal zweryfikowany. Jego pozycja jednak to nie DM, a bardziej ofensywny pomocnik, moze to powód slabszej dyspozycji

0

@FcPortoFan1999 tak wlasnie myslalem, ze tak myslales

0

@FcPortoFan1999 nie jednemu psu Burek

6

o urfa, patrz @Sysia11 Redondo do Elche przechodzi @Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @Arden @Adran360 @Tollusiek

0

@Luciano99 Marek go zdenerwował, nie pozowlił zjeść tortu. @jowita tez by sie wkurzyla

1

@Faro nieprawda, on w River tez gral z 30 i w madrycie tez chcial, to wszystko dlatego. Dla zawodnika wszystko!

1

@Frimpong taki klub, co poradzisz

2

@Faro @mordini123 tylko patrzac na taką koszulke nawet nie zapamietasz kto na niej jest. Klub faktycznie zarabia, ale firmy płacące wcale nie zyskują

0

@Faro co jak co, ale powinny byc limity: jedna glowna z przodu, druga z tylu pod numerem i trzecia na rekawie. Reszta wyglada okropnie. Brazylia tez jest pelna reklam, nasza ekstraklasa w sumie tez

4

@Faro mało reklam upchali, jeszcze miejsce by sie znalazlo

1

@Faro do grudnia zmiana agenta, a pozniej negocjacje z innymi klubami i trzeba bedzie dopytac Mikky czy bedzie chciala zmienic miejsce do zycia. Fenkie nie ma nic do powiedzeni. Bernal i Casado to przyszlosc DM Barcy. Mozna sie de Jongiem zmeczyc tak samo jak ter Stegenem

3

0

@DonCarletto Mendy? Fran? Troche ciasno na lewej

0

@Objectivo trzeba dopytac @DonCarletto kogo najchetniej by odpalił z Madrytu. Jak uwazasz, kogo uda sie sprzedac? Czasu jednak niewiele zostalo

2

@Comentateiro dał zielone światło @Popitek12
@mekston

0

@Faro 25 mają wolną, bedzie jak nasz Aubameyang. Chyba, ze poczekają z odejsciem kogolwiek, chociaz sprzedaz ciezko im idzie

3

@July_6_BcN @gumaz i alkoholik, duzo tematów idzie w tą strone stad ten wniosek

0

@Nightraider jestem tez ciekaw jak rozwiążą kwestie z numerami. Jezeli ter Stegen zostal przywrocony jako kapitan to glupio dac jego numer Garcii. Pena jakby odszedl dzis czy jutro to Joan dostanie numer po nim. Krążyła taka informacja na X. Moze byc tez tak, ze Joan dostanie 25, a Wojtek przejmie 13 po Peni jak zostanie zarejestrowany. Motka sie zrobila

0

@Nightraider ciekawe czy uda im sie do jutra to zrobic i Wojtka wpisac

0

Hector odchodzi

0

@JanZagloba Edek ma na mysli, ze bedzie szczesliwy opuszczjąc legie na koniec sezonu bez zadnego sukcesu i kibice rowniez, ze on juz odchodzi @FcPortoFan1999

0

@Faro Xabi wystawia na lewej stronie Rodrygo albo wlasnie Juniora. Cos mi sie wydaje, ze po sezonie Florek bedzie chcial odpalic pięknego

0

@FcPortoFan1999 tak mi sie wlasnie wydaje, we wrzesniu sie wybiore. Chyba, ze bede poza polską...no i Craxa ma tylko jeden mecz domowy we wrzesniu z Gornikiem

1

@heniusss widocznie niewystarczająco dobrzy są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?