Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fido66 normalnie kupisz na allegro
2
Nie chce straszyć, ale oficjalny sklep dodał opcje zakupu koszulki na przyszły sezon z nazwiskiem Oriola Romeu :D Casado i Bernal na sprzedaż i zostajemy z de Jongiem i Oriolem
https://store.fcbarcelona.com/products/fc-barcelona-home-amshirt-25-26-ucl
0
@FcPortoFan1999 wynik zadowalajacy
1
@Lionel_Messi10 ale sie sezon zapowiada w premier league:) Chelsea wlasnie rozjezdza Milan w superpucharze towarzyskim :D
3
Kto to jest ten Trent co odszedl do madryli? @Frimpong
1
@Frimpong i juz się splacil
0
@gumaz nie nie, premier league zawsze wyzej
2
@Kapitan hawk Liverpool na rozgrzewke mozna odpalic
0
@Rifek tylko kto by chcial odchodzic jakby mial pensje 50? a placi by trzeba bylo. Oni juz rok temu chcieli go pogonic i mial oferty od arabów, wiec wykorzystali to teraz
0
@FcPortoFan1999 i kto by pomyslal, ze takiego taktyka jak Mariusz mieli caly czas pod nosem
0
@FcPortoFan1999 dokladnie ten :D
2
@agaFCB ja juz chyba 20 lat na silke smigam, oczywiscie z przerwami. Ciezko sie czasami zebrac, ale jak juz sie wroci to systematycznosc latwo utrzymac i staje sie to nawykiem. Do tego warto miche trzymac, jeść czysto i zdrowie dopisuje. Lat mam 39, a do tej pory brzuch zarysowanya czesto wyciety calymi latami sie utrzymuje.
0
@FcPortoFan1999 to jest ten sezon wlasciwy, ten wymarzony
0
@Rifek dostal podwyzke, wiec teraz po jego odejsciu zrobilo sie wieksze miejsce w ffp, Laporta i Deco doskonale wiedzą co robią zeby teraz inny kontrakt mogl byc zarejestrowany w jego miejsce
1
@Lionel_Messi10 Inter jest za biedny na jego kontrakt. Mnie ogolnie dziwi jak zawodnicy grajac wczesniej w Milanie czy Interze nie mają problemow isc do najwiekszego rywala, nawet kibice tez to akceptują.
2
@Lionel_Messi10 Donnarumma w ManU to jest hit niesamowity, chłop jak wyląduje w Manchesterze to szoku dostanie, nie wróże nic dobrego :D
0
@Faro Anka nie pozwoli na przeprowadzke
0
Darwin > Bobek @Frimpong wiedział
1
@Kondziubarca znam, oglądałem. Biorę przykład z mojego mentora
1
@MatBac1991 sprzedaz Olmo nie jest tak oplacalna jak Fermina glwonie ze wzgledu na amortyzacje. Z Fermina jest po prostu czysta kasa do kieszeni, dlatego on i Casado są najczesciej wymieniani do odpalenia
1
@Roobo wspaniały i wolny kraj, niech mu się darzy. W polsce juz by sie przyczepili
0
@Faro godzin niecierpliwych pozostało nam juz niewiele
3
@Faro tak, mial dostac pare minut
0
@Kapitan9 Hermoso to jest odpad, ktory co dopiero wrocil wlasnie z wypozyczenia. Juz lepiej dawac szanse młodziezy
4
@mekston tym superpucharem arabskim jestem najbardziej podniecony, dawno sie tak nie czulem, prawie jak za małolata jak namiot stawiałem z rana.
1
@Sysia11 Ederson mial sie ewakuowac do Galaty, ale cos cicho sie ostatnio zrobilo. City kupili Trafforda z Burnley, ktory ma byc jedynką rowniez reprezentacji, ale czas pokaże. Trafford ma swietne warunki fizczne i jest rowniez wychowankiem City wracającym po latach
1
@Sysia11 piniondze, kontrakt mu wygasa za rok, a on chcialby coraz wiecej. Nie mogą sie dogadac, wiec ManU lub Chelsea pewnie go czeka
0
@partymaker tam juz chyba wczesniej byla próba sprzedazy, ale Flick zablokowal. Mysle, ze w przyszlym roku go odpalą zeby kupic napadziora lub skrzydlowego, a w jego miejsce do skladu na stale wskoczy jeden z mlodziezy Barcy B
3
Ferminator, w tym roku jeszcze wybaczy Gaviemu
0
@Hshdhrhdh no widzisz, a tu jestes obdarzany cieplymi uczuciami