0

@greedo rozumiem Cie, ale to tez sprawdzian dla Araujo, wóz albo przewóz

1

@greedo jest czterech stoperów, Cubarsi, Araujo, Christensen i Eric. Moze na srodku zagrac rowniez Kounde i Martin, nie ma wiec dramatu

0

@ViscaelBarca2007 jak urfa za darmo, dopiero bylo 8baniek i juz sie zrobiło free, nie wierze po prostu

0

@626 Steven Gerard Aston Martin :D

0

@Nightraider to w takim razie Fort zostanie, ponoc rozmowy z Mallorca zostaly zerwane

0

@Popitek12 kto to ten Alvarez?

0

@mekston myslisz, ze Nasserzy powrócą do swojego starego herbu po zdobyciu mistrzostwa arabii lub ligi mistrzów? Aktualny bardziej podobny jest do City, zaś stary herb bardziej zblizony do prawilnego madryckiego realu, glownie ze wzgledu na korone

3

@mekston ale Popo chyba i tak zadowolony, Viniego mu nominowali

0

@DonCarletto nadzieja w Jacksonie @Frimpong

2

@Kondziubarca katar kolumbijski :D

0

@Encore tym bardziej, ze Newcastle tez jest United

2

@Kondziubarca nos jakby przytkany troche, ruchy nerwowe...

5

@Bocheno1 Onana, troche za nisko go ocenili

6

Wyniki złotej piłki wyciekły, dość szybko

0

@manero bardziej chodzilo mi o finalowe sukcesy, w sensie zdobyte puchary. Jak najbardziej masz tu racje w w pojedynkach. Ja osobiscie lige angielską bardzo lubie, ogladam czesciej niz hiszpanską, jest to inny klimat oraz styl no i wiadomo, wiecej gwiazd

0

@FcPortoFan1999 i pewnie bedzie, Robert pomimo lat to pewnie nastrzela powyzej dwudziestu bramek lekko, a Ferran niezaleznie czy pierwszy sklad czy Joker to jego liczby zakręcą sie kolo dziesieciu goli, tak to juz z nim jest

0

@FcPortoFan1999 otóż to

0

@Eto'o9 R10 co roku to samo, a pozniej ten Ferran jak dostaje cały mecz to kopie sie po czole

2

@Rastafarnianin ukłon w kierunku samotnych matek i jednoczesnie silnych kobiet

0

@Schoogs @MOLESTA a na koniec hiszpanskie kluby i tak tłuką angielskie

0

@Comentateiro dobrze, ze ten mecz dzisiaj się odbywa. Nie chciało by mi się eliminacji miernych drużyn oglądać

1

@Azi na koniec jest klub najwazniejszy, a nie jednostka

7

Przyjechał, zjadł śniadanie i pojechał. Normalna sprawa

2

@Commando @Azi a czy ter Stegen zachowuje sie w porzadku do Flicka? Nie wygląda na to. Wymuszał od niego gre w zeszlym sezonie, strzelal fochy na celebracji. Hansi tez ma argumenty zeby odebrac mu opaske i rozmawiac z zawodnikami, chce miec dyscypline w zespole, a ter Stegen odstawia samowolke

2

@Laminedependencia otóż to! oby tak się stało

3

@Kozinho. tak im przekaże

0

z deszczu pod rynne

0

@kacpernau ta reklama Medicover tez nie za bardzo odpowiednia

1

@gumaz dzwonili tak dlugo, az jeden przegrał...

0

@gumaz jak dla mnie legenda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?