5

@olejtm Gerard Romero potwierdza, 150%

4

Dominacja polski w Porto @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 poszli się napic

0

@FcPortoFan1999 a bramke Lech strzeli?

0

@FcPortoFan1999 @mekston Fritz jutro wygra z Lehecka?

2

@Arkon oczywiscie, ze tak. Zawodnicy po odejsciu odżywają. Dodatkowo trenerzy, ktorzy są zatrudniani tez mocno ograniczeni, Amorim się wpasowal

0

@betonito de Jong!

1

@dv7wisnia cale zycie jestem niewinny!

2

@FcPortoFan1999 @Sysia11 de Jong kojarzy mi sie tylko i wylacznie ze straconymi bramkami, gdzie truchtem wraca asekurowac obroncow. On i ter Stegen kojarzą sie tylko z najwiekszymi porazkami jakie doswiadczylismy przez ostatnie lata. Mielismy Leo i ten potencjal zostal zmarnowany

0

@FcPortoFan1999 on kontrakt ma do 2026, a przedluza go od dwóch lat. Teraz niby zmienia agenta. W styczniu bedzie mogl negocjowac na legalu z kazdym. Wodzi Barcelone za nos

1

@mekston czuje sie zmieszany, Popo oznajmil, ze jednak nie jest kibicem Realu, a ja zawsze tak myslalem. Zmylil mnie ten Ronaldo. Temu Al Nassr to tez nie kibicuje od dziesiątek lat?

0

@Popitek12 to na kogo zmieniasz?

1

Nie byliśmy gotowi, mogl zastapic Luisito

0

@FcPortoFan1999 Wojtek tak i Roslon w sumie

0

@Katalończyk 99 nie ma lepszego, po prostu nie ogladam ich programów, są slabe. Jedynie transmisje meczów ze wzgledu na prawa, ktore posiadają. Sorry, Glen jest z ikrą facet, jego dobrze sie slucha

0

@tomek8756 orange odpuscilem, irytujaca glowna bohaterka. Jesli chodzi o Natashe to ona gral w American Pie lata temu. Teraz starssza i naprawde dobra aktorka, w sarkazm idealnie sie wpasowuje

2

@tomek8756 swietny serial. Drugi podobny to Russian doll tez z Natashą

0

@Encore przeciez on jest i tak niesamowicie nudny, jedyne co to o ekstraklasie na jednym tchu mówi. Meczyki mają slabą ekipe to on sie tam wpasuje

2

@Luciano99 przeciez Pogon drugą polowe wygrala. Jakby uzytkownicy mądrze typowali i w odpowiednim momencie zainwestowali to teraz przewalaliby monete na frytki. Nie gra sie od pierwszej minuty, trzeba wiedziec kiedy wejsc w najwyzszy kurs

1

@ShawnC dokladnie tak!

2

no i nie musialem przypominnac tak jak @Frimpong doradzal. @Comentateiro punktualnie zjawia sie pod Aldim na mecz poteznego Bayernu

0

@FcPortoFan1999 Leszek z Górnikiem dzisiaj

2

Są rzeczy wazne i wazniejsze

1

@Laminedependencia tylko, ze de Jong ten kontrakt przedluza juz chyba dwa lata. Teraz zmienia agenta i pewnie go znajdzie w grudniu, a w styczniu bedzie mogl negocjowac nie tylko z Barceloną. Mówić to sobie może, on po prostu gra na czas

5

@Eto'o9 R10 bedzie zmienial agenta do grudnia, a w styczniu bedzie mogl negocjowac nie tylko z Barcelona, de Jong gra na nosie Barcelonie. Mogl juz dawno przedluzyc kontrakt. Dlatego Casado ani Bernal nie powinni byc do ruszenia bo de Jong jeszcze przekreci Barce i zostaniemy bez DM

0

@Safrani no nie tajemnica, bedzie zmienial go do konca roku zeby miec inne opcje na stole. Kontrakt mogl przedluzyc jeszcze za Xaviego kiedy problemow z agentem nie mial, gra na czas

0

@Safrani czyli kolejna wymówka Frenkiego, ten kontrakt to juz od roku na niego czeka

3

@Safrani i pewnie dlatego tez moze przeciaga podpisanie kontraktu, wiec sprzedaz Casado czy Bernala nie powinna byc brana pod uwage, Frenkie jeszcze moze zagrac na nosie Barcelonie

0

@DonCarletto de Jong nie odejdzie, znowu ta jego baba w ciąży. Bedzie ta sama śpiewka co wczesniej, nie odchodzi przez blondyne. To ona na chacie rządzi i w Barcelonie sie jej dobrze mieszka

0

@Rhaan od tamtej pory jego poziom się nie zmienil, a czesciej jest nawet nizszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?