Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@olejtm Gerard Romero potwierdza, 150%
4
Dominacja polski w Porto @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 poszli się napic
0
@FcPortoFan1999 a bramke Lech strzeli?
0
@FcPortoFan1999 @mekston Fritz jutro wygra z Lehecka?
2
@Arkon oczywiscie, ze tak. Zawodnicy po odejsciu odżywają. Dodatkowo trenerzy, ktorzy są zatrudniani tez mocno ograniczeni, Amorim się wpasowal
0
@betonito de Jong!
1
@dv7wisnia cale zycie jestem niewinny!
2
@FcPortoFan1999 @Sysia11 de Jong kojarzy mi sie tylko i wylacznie ze straconymi bramkami, gdzie truchtem wraca asekurowac obroncow. On i ter Stegen kojarzą sie tylko z najwiekszymi porazkami jakie doswiadczylismy przez ostatnie lata. Mielismy Leo i ten potencjal zostal zmarnowany
0
@FcPortoFan1999 on kontrakt ma do 2026, a przedluza go od dwóch lat. Teraz niby zmienia agenta. W styczniu bedzie mogl negocjowac na legalu z kazdym. Wodzi Barcelone za nos
1
@mekston czuje sie zmieszany, Popo oznajmil, ze jednak nie jest kibicem Realu, a ja zawsze tak myslalem. Zmylil mnie ten Ronaldo. Temu Al Nassr to tez nie kibicuje od dziesiątek lat?
0
@Popitek12 to na kogo zmieniasz?
1
Nie byliśmy gotowi, mogl zastapic Luisito
0
@FcPortoFan1999 Wojtek tak i Roslon w sumie
0
@Katalończyk 99 nie ma lepszego, po prostu nie ogladam ich programów, są slabe. Jedynie transmisje meczów ze wzgledu na prawa, ktore posiadają. Sorry, Glen jest z ikrą facet, jego dobrze sie slucha
0
@tomek8756 orange odpuscilem, irytujaca glowna bohaterka. Jesli chodzi o Natashe to ona gral w American Pie lata temu. Teraz starssza i naprawde dobra aktorka, w sarkazm idealnie sie wpasowuje
2
@tomek8756 swietny serial. Drugi podobny to Russian doll tez z Natashą
0
@Encore przeciez on jest i tak niesamowicie nudny, jedyne co to o ekstraklasie na jednym tchu mówi. Meczyki mają slabą ekipe to on sie tam wpasuje
2
@Luciano99 przeciez Pogon drugą polowe wygrala. Jakby uzytkownicy mądrze typowali i w odpowiednim momencie zainwestowali to teraz przewalaliby monete na frytki. Nie gra sie od pierwszej minuty, trzeba wiedziec kiedy wejsc w najwyzszy kurs
1
@ShawnC dokladnie tak!
2
no i nie musialem przypominnac tak jak @Frimpong doradzal. @Comentateiro punktualnie zjawia sie pod Aldim na mecz poteznego Bayernu
0
@FcPortoFan1999 Leszek z Górnikiem dzisiaj
2
Są rzeczy wazne i wazniejsze
1
@Laminedependencia tylko, ze de Jong ten kontrakt przedluza juz chyba dwa lata. Teraz zmienia agenta i pewnie go znajdzie w grudniu, a w styczniu bedzie mogl negocjowac nie tylko z Barceloną. Mówić to sobie może, on po prostu gra na czas
5
@Eto'o9 R10 bedzie zmienial agenta do grudnia, a w styczniu bedzie mogl negocjowac nie tylko z Barcelona, de Jong gra na nosie Barcelonie. Mogl juz dawno przedluzyc kontrakt. Dlatego Casado ani Bernal nie powinni byc do ruszenia bo de Jong jeszcze przekreci Barce i zostaniemy bez DM
0
@Safrani no nie tajemnica, bedzie zmienial go do konca roku zeby miec inne opcje na stole. Kontrakt mogl przedluzyc jeszcze za Xaviego kiedy problemow z agentem nie mial, gra na czas
0
@Safrani czyli kolejna wymówka Frenkiego, ten kontrakt to juz od roku na niego czeka
3
@Safrani i pewnie dlatego tez moze przeciaga podpisanie kontraktu, wiec sprzedaz Casado czy Bernala nie powinna byc brana pod uwage, Frenkie jeszcze moze zagrac na nosie Barcelonie
0
@DonCarletto de Jong nie odejdzie, znowu ta jego baba w ciąży. Bedzie ta sama śpiewka co wczesniej, nie odchodzi przez blondyne. To ona na chacie rządzi i w Barcelonie sie jej dobrze mieszka
0
@Rhaan od tamtej pory jego poziom się nie zmienil, a czesciej jest nawet nizszy