0

@Safrani no nie tajemnica, bedzie zmienial go do konca roku zeby miec inne opcje na stole. Kontrakt mogl przedluzyc jeszcze za Xaviego kiedy problemow z agentem nie mial, gra na czas

0

@Safrani czyli kolejna wymówka Frenkiego, ten kontrakt to juz od roku na niego czeka

3

@Safrani i pewnie dlatego tez moze przeciaga podpisanie kontraktu, wiec sprzedaz Casado czy Bernala nie powinna byc brana pod uwage, Frenkie jeszcze moze zagrac na nosie Barcelonie

0

@DonCarletto de Jong nie odejdzie, znowu ta jego baba w ciąży. Bedzie ta sama śpiewka co wczesniej, nie odchodzi przez blondyne. To ona na chacie rządzi i w Barcelonie sie jej dobrze mieszka

0

@Rhaan od tamtej pory jego poziom się nie zmienil, a czesciej jest nawet nizszy

1

@Sysia11 jasne, ze tak. Anemiczny zawodnik, gosc totalnie bez charakteru. Na chacie tez zdominowany

3

@UriBoyka @Luciano99 ta jego baba znowu jest w ciąży, co roku ta sama wymówka zeby zapierdzieć sie w Barcelonie najdluzej jak to mozliwe. Ona w tym związku spodnie nosi. Bernal i Casado to powinna byc przyszlosc Barcy na DM

2

@Luciano99 tez tak uwazam, de Jong przez całą kariere ma przeblyski. Bezplciowy zawodnik, drugi ter Stegen. Odpady po Bartomeu

14

Gry są coraz bardziej realistyczne

0

@Safrani @FCB24 lepiej zeby zostal i Bernal jak zlapie forme to po sezonie moze Laporta i Deco pomysla nad sprzedażą de Jonga, mozna by w koncu na nim zarobic

2

Nie dotykac Casado! Bernal wraca po kontuzji, niech sie ogrywa. Frenkie to niewiadoma czy przedluzy kontrakt, jaką bedzie mial forme.

5

@Comentateiro dzisiaj 15 30 pod Aldi, towarzysko, bez sprzętu, mozna bez barw

0

@FcPortoFan1999 kto rano wstaje... mozna sobie uzupelnic co kto lubi

0

@FcPortoFan1999 wolna sobota czy idziesz do tyry?

1

@blakkudium jasne, ze tak. Zartuje oczywiscie, a te gwalty to najczesciej zeby kase od zawodnikow wyciagnac

1

sklad przeciwko L'Escala

0

@blakkudium cholera, a Dumfries byl w promocji, PSG moglo sie zabezpieczyc

2

@mekston cos jak Reus w zeszlym sezonie, z buta po MLS

4

@Kondziubarca cale podkarpacie ma jakis kompleks gangsterów. Mielec, Debica to co drugi podobne hasla do Borka o znajomosciach na miescie sprzedaje. Niezły szpital

2

Dymitrij tez sie nie sprawdzil

0

@adi7adi8 @Katalończyk 99 kanal nie leci w dol, caly czas mają największa oglądalnosc jesli chodzi o sport. Sawicki ma pewnie inne projekty, a ks odsprzeda Naklejce i Polowi. Sawicki i tak nie bierze udzialu w zadnych programach, jest tam bo jest, widocznie nie angażuje sie wystarczająco

3

Teraz juz tylko pomysly Borasa będą realizowane @FcPortoFan1999 @Kondziubarca @mekston @gumaz @Danny Gaucho

3

@mekston na gotowe poszedl, z LA to mialby chociaz wiecej emocji czy do playoff sie zakwalifikują

0

@Encore oby nigdy nikomu do glowy nie przyszlo zeby zatrudnic Artete w Barcelonie. Chłop jest tak rzadki, bezplciowy, brak w nim ikry. Niech siedzi w tym Arsenalu jak najdluzej i dalej niech motywuje zawodników wierszami i rysunkami na tablicy. Polecam 'all or nothing' oglądnąc. Kolejny trener nielubiacy zawodnikow charakternych, nie dziwi tam obecnosc Kiwiora

0

@Cule1234 @Frimpong

2

@mekston ja jestem fanem. Sara wspaniała jest. Niedoceniana dziewczyna

4

@mekston Probierz zniszczyl Bogusza

1

@Lionel_Messi10 bardziej chodzi mi o to czy faktycznie da rade grac sezon 2028. 2026 to pewniak, 2027 raczej tez. On jak i Modric to zawodnicy dlugowieczni i ambitni. Oby Inter się spiął i ogarnal dobre wzmocnienia

2

@Lionel_Messi10 kontrakt do 2028, ale jak sie nie bedzie czul na silach grac do 41-lat to zakonczy wczesniej. Ciekawe czy tak dlugo pociagnie i zagra jeszcze na kolejnym Copa America

5

Totki nie przestają zdobywac trofea. Arsenal bez zmian @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?