Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani no nie tajemnica, bedzie zmienial go do konca roku zeby miec inne opcje na stole. Kontrakt mogl przedluzyc jeszcze za Xaviego kiedy problemow z agentem nie mial, gra na czas
0
@Safrani czyli kolejna wymówka Frenkiego, ten kontrakt to juz od roku na niego czeka
3
@Safrani i pewnie dlatego tez moze przeciaga podpisanie kontraktu, wiec sprzedaz Casado czy Bernala nie powinna byc brana pod uwage, Frenkie jeszcze moze zagrac na nosie Barcelonie
0
@DonCarletto de Jong nie odejdzie, znowu ta jego baba w ciąży. Bedzie ta sama śpiewka co wczesniej, nie odchodzi przez blondyne. To ona na chacie rządzi i w Barcelonie sie jej dobrze mieszka
0
@Rhaan od tamtej pory jego poziom się nie zmienil, a czesciej jest nawet nizszy
1
@Sysia11 jasne, ze tak. Anemiczny zawodnik, gosc totalnie bez charakteru. Na chacie tez zdominowany
3
@UriBoyka @Luciano99 ta jego baba znowu jest w ciąży, co roku ta sama wymówka zeby zapierdzieć sie w Barcelonie najdluzej jak to mozliwe. Ona w tym związku spodnie nosi. Bernal i Casado to powinna byc przyszlosc Barcy na DM
2
@Luciano99 tez tak uwazam, de Jong przez całą kariere ma przeblyski. Bezplciowy zawodnik, drugi ter Stegen. Odpady po Bartomeu
14
Gry są coraz bardziej realistyczne
0
@Safrani @FCB24 lepiej zeby zostal i Bernal jak zlapie forme to po sezonie moze Laporta i Deco pomysla nad sprzedażą de Jonga, mozna by w koncu na nim zarobic
2
Nie dotykac Casado! Bernal wraca po kontuzji, niech sie ogrywa. Frenkie to niewiadoma czy przedluzy kontrakt, jaką bedzie mial forme.
5
@Comentateiro dzisiaj 15 30 pod Aldi, towarzysko, bez sprzętu, mozna bez barw
0
@FcPortoFan1999 kto rano wstaje... mozna sobie uzupelnic co kto lubi
0
@FcPortoFan1999 wolna sobota czy idziesz do tyry?
1
@blakkudium jasne, ze tak. Zartuje oczywiscie, a te gwalty to najczesciej zeby kase od zawodnikow wyciagnac
1
sklad przeciwko L'Escala
0
@blakkudium cholera, a Dumfries byl w promocji, PSG moglo sie zabezpieczyc
2
@mekston cos jak Reus w zeszlym sezonie, z buta po MLS
4
@Kondziubarca cale podkarpacie ma jakis kompleks gangsterów. Mielec, Debica to co drugi podobne hasla do Borka o znajomosciach na miescie sprzedaje. Niezły szpital
2
Dymitrij tez sie nie sprawdzil
0
@adi7adi8 @Katalończyk 99 kanal nie leci w dol, caly czas mają największa oglądalnosc jesli chodzi o sport. Sawicki ma pewnie inne projekty, a ks odsprzeda Naklejce i Polowi. Sawicki i tak nie bierze udzialu w zadnych programach, jest tam bo jest, widocznie nie angażuje sie wystarczająco
3
Teraz juz tylko pomysly Borasa będą realizowane @FcPortoFan1999 @Kondziubarca @mekston @gumaz @Danny Gaucho
3
@mekston na gotowe poszedl, z LA to mialby chociaz wiecej emocji czy do playoff sie zakwalifikują
0
@Encore oby nigdy nikomu do glowy nie przyszlo zeby zatrudnic Artete w Barcelonie. Chłop jest tak rzadki, bezplciowy, brak w nim ikry. Niech siedzi w tym Arsenalu jak najdluzej i dalej niech motywuje zawodników wierszami i rysunkami na tablicy. Polecam 'all or nothing' oglądnąc. Kolejny trener nielubiacy zawodnikow charakternych, nie dziwi tam obecnosc Kiwiora
0
@Cule1234 @Frimpong
2
@mekston ja jestem fanem. Sara wspaniała jest. Niedoceniana dziewczyna
4
@mekston Probierz zniszczyl Bogusza
1
@Lionel_Messi10 bardziej chodzi mi o to czy faktycznie da rade grac sezon 2028. 2026 to pewniak, 2027 raczej tez. On jak i Modric to zawodnicy dlugowieczni i ambitni. Oby Inter się spiął i ogarnal dobre wzmocnienia
2
@Lionel_Messi10 kontrakt do 2028, ale jak sie nie bedzie czul na silach grac do 41-lat to zakonczy wczesniej. Ciekawe czy tak dlugo pociagnie i zagra jeszcze na kolejnym Copa America
5
Totki nie przestają zdobywac trofea. Arsenal bez zmian @Kessie