Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Gaucho to samo bylo dzisiaj z Newcastle :D
7
też mam
@Lionel_Messi10 @mekston @Sysia11 @escarabajo @Adran360 @Arden
0
@Azi a gdzie tu napisane, ze cos dziwnego?
3
@esem91 czas jest do konca okienka transferowego
1
Brac przyklad drodzy panstwo
0
no i to jest dobra wiadomosc na dzisiaj
0
@MOLESTA ewenement!
1
@mekston tylko idealne filmiki, wspaniala osob, mój rozmiar
0
@fenix1983 nowej umowy de Jonga nie bedzie. Mozna zapomniec, zwodzi klub ile moze, bedzie przeciagal do przyszlego roku
1
@Encore dokladnie, nie musi. Podoba mie sie to @mekston w styczniu wielki powrot, mozna odpalac Raphinhe powoli @Faro
10
17 lat i juz potrzebny przeszczep
1
@fart Ma sklad w legii, rozegralby pelny sezon, nabral doswiadczenia rowniez w europie. Po sezonie rowniez ofert by nie brakowalo czy nawet w styczniu i poszedlby grac gdzie mialby pierwszy sklad. Od Romy on się odbije, za duza konkurencja, to mu przystopuje rozwój. Szkoda bo to kolejny na poziom reprezentacji w przyszlosci
2
@fart witaj primavera, za rok wypozyczenie do serie B i tak to się kreci kolejna kariera
2
@gumaz jest taki @Luciano99 jego to nawet ped, znaczy madryle pamietają. No i wiadomo @Kessie @FcPortoFan1999 @mekston i zbanowani. A no i łysy @Danny Gaucho
0
Icardi :D
0
@Arcybiskup on ma tez pochodzenie holenderskie, drugi de Jong. Nie ma przypadku, ze problemy z nimi
1
@FcPortoFan1999 to bedzie jak prawie kazda kariera polaka w serie a, pojdzie grac w rezerwach i pozniej co sezon wypozyczenia do serie b. Moze jak odpali to Roma da mu zagrac pare meczow i sprzedaz. Legia jest jaka jest, ale przynajmniej poziom pierwszoligowy, europejskie puchary tez są i to znacznie lepszy rozwoj niz ślizganie sie po wioskach włoskich
0
@FcPortoFan1999 jak tak dalej będą mlodzi zawodnicy odchodzic do mocnych klubow tylko po to by grac w rezerwach, tak dlugo nie bedziemy miec mocnej reprezentacji. Szkoda sie tym podniecac jak to robia dziennikarze. W taki sposob zawodnicy wcale nie podciagaja swoich umiejetnosci, graja z mlodszymi w rezerwach cofaajac sei w rozwoju
0
@FcPortoFan1999 Ziolkowski jak pojdzie do Romy bedzie gral w primaverze, taka prawda niestety. oni nie kupuja go do pierwszej ekipy
1
@Luciano99 teraz problem z Mareczkiem, a od grudnia z powrotem bedzie problem z cieciem de Jongiem. Agenta zmienia tylko po to zeby negocjowac kontrakt z innymi klubami albo na koniec wycisnac jak najwiecej monety od Barcelony. Oby tak naprawde obaj odeszli, sa tylko odpadami po Bartomeu, ich poziom sie nie zmieni
0
@Nightraider Kongo nas uratuje
0
@Criss18Barca to dalej by nic nie zmienilo, dalej bylby na liscie plac tak jak przez lata mielismy Albe czy Leo. Tu chodzi o to, ze jego absencja pozwoli zrobic miejsce w ffp dla innych zawodników, a ter Stegen utrudnia to klubowi
4
@Criss18Barca ale on podpisujac dokumenty dalej bedzie dostawal pieniadze w stu procentach. Jego kontuzja pozwola klubowi w ffp zrobic miejsce dla innego zawodnik, on nie traci finansowo. Robi klubowi pod gorke po prostu zeby go nie wyrejestrowywac na okres jego nieobecnosci
0
@bezalkoholowy kupuj ekspres, nawet z olx jak nie chce wydawac kupe siana na nowke. Zycie sobie odmienisz :D
5
Co za czlowiek to jest, jeszcze przez jego decyzje klub bedzie musial odpalic Casado albo Fermina. Fatalny czlowiek, tylko swoj interes widzi, po powrocie bedzie kwas robil
3
@Adran360 @mekston juz tylko 9 bramek i Neymar wygra zakład z Laportą. Powrót juz w styczniu, bedzie mozna sprzedac Raphinhe i wykupic Rashforda.
1
@mekston 11 tak, ale spryciarz gra coraz wyzej, juz na napastniku go wystawiają, bedzie tylko dokladal na pustaka, formalność
0
@MaziFCB Nuneza chcą opchnąć i dają mu nastrzelac jak najwiecej
3
@Faro zwiększa to szanse, ze Nunezowi uda się trafic w bramke
2
@Frimpong za minut pięć Liverpool - Bracia Williams. W nocy zaś @mekston Neymar kontynuuje strzelanie bramek w Santosie by powrócić do Barcelony w styczniu