5

@Gaucho to samo bylo dzisiaj z Newcastle :D

7

też mam
@Lionel_Messi10 @mekston @Sysia11 @escarabajo @Adran360 @Arden

0

@Azi a gdzie tu napisane, ze cos dziwnego?

3

@esem91 czas jest do konca okienka transferowego

1

Brac przyklad drodzy panstwo

0

no i to jest dobra wiadomosc na dzisiaj


0

@MOLESTA ewenement!

1

@mekston tylko idealne filmiki, wspaniala osob, mój rozmiar

0

@fenix1983 nowej umowy de Jonga nie bedzie. Mozna zapomniec, zwodzi klub ile moze, bedzie przeciagal do przyszlego roku

1

@Encore dokladnie, nie musi. Podoba mie sie to @mekston w styczniu wielki powrot, mozna odpalac Raphinhe powoli @Faro

10

17 lat i juz potrzebny przeszczep

1

@fart Ma sklad w legii, rozegralby pelny sezon, nabral doswiadczenia rowniez w europie. Po sezonie rowniez ofert by nie brakowalo czy nawet w styczniu i poszedlby grac gdzie mialby pierwszy sklad. Od Romy on się odbije, za duza konkurencja, to mu przystopuje rozwój. Szkoda bo to kolejny na poziom reprezentacji w przyszlosci

2

@fart witaj primavera, za rok wypozyczenie do serie B i tak to się kreci kolejna kariera

2

@gumaz jest taki @Luciano99 jego to nawet ped, znaczy madryle pamietają. No i wiadomo @Kessie @FcPortoFan1999 @mekston i zbanowani. A no i łysy @Danny Gaucho

0

Icardi :D


0

@Arcybiskup on ma tez pochodzenie holenderskie, drugi de Jong. Nie ma przypadku, ze problemy z nimi

1

@FcPortoFan1999 to bedzie jak prawie kazda kariera polaka w serie a, pojdzie grac w rezerwach i pozniej co sezon wypozyczenia do serie b. Moze jak odpali to Roma da mu zagrac pare meczow i sprzedaz. Legia jest jaka jest, ale przynajmniej poziom pierwszoligowy, europejskie puchary tez są i to znacznie lepszy rozwoj niz ślizganie sie po wioskach włoskich

0

@FcPortoFan1999 jak tak dalej będą mlodzi zawodnicy odchodzic do mocnych klubow tylko po to by grac w rezerwach, tak dlugo nie bedziemy miec mocnej reprezentacji. Szkoda sie tym podniecac jak to robia dziennikarze. W taki sposob zawodnicy wcale nie podciagaja swoich umiejetnosci, graja z mlodszymi w rezerwach cofaajac sei w rozwoju

0

@FcPortoFan1999 Ziolkowski jak pojdzie do Romy bedzie gral w primaverze, taka prawda niestety. oni nie kupuja go do pierwszej ekipy

1

@Luciano99 teraz problem z Mareczkiem, a od grudnia z powrotem bedzie problem z cieciem de Jongiem. Agenta zmienia tylko po to zeby negocjowac kontrakt z innymi klubami albo na koniec wycisnac jak najwiecej monety od Barcelony. Oby tak naprawde obaj odeszli, sa tylko odpadami po Bartomeu, ich poziom sie nie zmieni

0

@Nightraider Kongo nas uratuje

0

@Criss18Barca to dalej by nic nie zmienilo, dalej bylby na liscie plac tak jak przez lata mielismy Albe czy Leo. Tu chodzi o to, ze jego absencja pozwoli zrobic miejsce w ffp dla innych zawodników, a ter Stegen utrudnia to klubowi

4

@Criss18Barca ale on podpisujac dokumenty dalej bedzie dostawal pieniadze w stu procentach. Jego kontuzja pozwola klubowi w ffp zrobic miejsce dla innego zawodnik, on nie traci finansowo. Robi klubowi pod gorke po prostu zeby go nie wyrejestrowywac na okres jego nieobecnosci

0

@bezalkoholowy kupuj ekspres, nawet z olx jak nie chce wydawac kupe siana na nowke. Zycie sobie odmienisz :D

5

Co za czlowiek to jest, jeszcze przez jego decyzje klub bedzie musial odpalic Casado albo Fermina. Fatalny czlowiek, tylko swoj interes widzi, po powrocie bedzie kwas robil

3

@Adran360 @mekston juz tylko 9 bramek i Neymar wygra zakład z Laportą. Powrót juz w styczniu, bedzie mozna sprzedac Raphinhe i wykupic Rashforda.

1

@mekston 11 tak, ale spryciarz gra coraz wyzej, juz na napastniku go wystawiają, bedzie tylko dokladal na pustaka, formalność

0

@MaziFCB Nuneza chcą opchnąć i dają mu nastrzelac jak najwiecej

3

@Faro zwiększa to szanse, ze Nunezowi uda się trafic w bramke

2

@Frimpong za minut pięć Liverpool - Bracia Williams. W nocy zaś @mekston Neymar kontynuuje strzelanie bramek w Santosie by powrócić do Barcelony w styczniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?