Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 boi się o saszete, zeby mu nie porwali
1
@Mokaczino do nastepnego okienka, czyli do stycznia
0
@CurryTheGoat30 to efekt @FcPortoFan1999 @gumaz
0
@malypuzon dokładnie, też mi się to rzuciło w oczy
3
Szczęśliwe zakończenie
9
@FcPortoFan1999 pasowałby do Pogoni?
2
@BORO_12 no to, ze jak Eric zostanie całkowicie przesunięty na prawą stronę to zostajemy z Cubarsim, Martinezem, Araujo i właśnie z Christensenem, więc nie ma nadmiaru środkowych obrońców
3
@BORO_12 sprzedaz Forta może oznaczać, ze Christensen zostanie, a Eric będzie zmiennikiem dla Kounde. Wtedy już nie ma nadmiaru zawodników. Nie zdziwię się, ze odejdzie rowniez Martin, a szanse na pełen sezon dostanie Torrents
19
Sprytne @Lionel_Messi10 @Kondziubarca @Arden @mekston @Adran360 @escarabajo @Sysia11
0
@Tomcio to kolejne pytanie do @FcPortoFan1999
0
Chelsa i City
2
@gumaz cos mi sie wydaje, ze przez tego Bednarka to Oskar w przyszlym sezonie będzie tu zamęczany. Janek nie jest najostrzejszą kredką w piórniku
1
@lithotripter zna kogos kto byl i opowiedzial mu to i owo
4
"Kto raz pojedzie do Porto, zakocha się w Porto" - Mateusz Borek
@FcPortoFan1999 @Kondziubarca
Jan Bednarek obsypywany komplementami, wiadomości insiderskie
1
@FcPortoFan1999 jakies tam roznice jednak są
6
Leo Afonso przechodzi do Atlanty @escarabajo @Adran360 @mekston @FcPortoFan1999 @Sysia11 @Lionel_Messi10
0
@Nightraider a moze myślą jednak o sprzedazy Martina? Dzisiaj Torrents pogral i moze dostanie szanse pelnego sezonu. Martin juz zdrowy, a za niego 'dycha' zawsze wpadnie
0
@Nightraider tylko Fermina nie pozwolil Hansi sprzedac. Casado czysciciel, Gavi troche gorzej, de Jong tylka nie ruszy, Olmo i Pedri nie do ruszenia, wiec Bernal? kazdego szkoda
0
@Nightraider Pena i Christensen albo Fort. Ewidentnie Hansi nie jest zakochany w Hectorze
1
@gumaz @FcPortoFan1999 chyba nietrafiony ten typ odnośnie miszcza, minimalizm Papszuna już nie wystarczy
0
@Smixu Jofre Torrents, korzystaj z sofascore, duzo lepsze
0
@buglikos fortuna chyba mozna
0
@Filipem pewnie tylko w presezonie, dopóki Pena jest w skladzie
0
@MaziFCB u somsiada od zawsze panuje reżim, cięzko im sie od tego odciąć
1
@Kapitan hawk raz złamałem, teraz juz nie łame
0
@gumaz a ćpiesz?
3
@mekston nic, nawet asysty, połaził po boisku. Tak patrzac na niego to lepiej zeby pogral jeszcze sezon 2026 w Santosie i konczyl kariere, watpie, ze nawet powolanie do kadry dostanie
3
@mekston martwi mnie dzisiaj Neymar, kolejny mecz bez gola. Kiedy, wiec ustrzeli potrzebną pietnastke?
0
@GOATjestJestJeden szkoda go tam
0
@FcPortoFan1999 tak ma plan, trzech drewniakow na srodku przeciw Gyokeresowi i jak patrze jak ustawil zawodnikow to z tego Mbeumo co kupili, ktory gral bardziej jako skrzydlowy czy napastnik to zrobi wahadlowego, czyli utnie mu jaja