0

@Eto'o9 R10 boi się o saszete, zeby mu nie porwali

1

@Mokaczino do nastepnego okienka, czyli do stycznia

0

0

@malypuzon dokładnie, też mi się to rzuciło w oczy

3

Szczęśliwe zakończenie


9

@FcPortoFan1999 pasowałby do Pogoni?


2

@BORO_12 no to, ze jak Eric zostanie całkowicie przesunięty na prawą stronę to zostajemy z Cubarsim, Martinezem, Araujo i właśnie z Christensenem, więc nie ma nadmiaru środkowych obrońców

3

@BORO_12 sprzedaz Forta może oznaczać, ze Christensen zostanie, a Eric będzie zmiennikiem dla Kounde. Wtedy już nie ma nadmiaru zawodników. Nie zdziwię się, ze odejdzie rowniez Martin, a szanse na pełen sezon dostanie Torrents

19

Sprytne @Lionel_Messi10 @Kondziubarca @Arden @mekston @Adran360 @escarabajo @Sysia11

0

@Tomcio to kolejne pytanie do @FcPortoFan1999

0

Chelsa i City


2

@gumaz cos mi sie wydaje, ze przez tego Bednarka to Oskar w przyszlym sezonie będzie tu zamęczany. Janek nie jest najostrzejszą kredką w piórniku

1

@lithotripter zna kogos kto byl i opowiedzial mu to i owo

4

"Kto raz pojedzie do Porto, zakocha się w Porto" - Mateusz Borek
@FcPortoFan1999 @Kondziubarca
Jan Bednarek obsypywany komplementami, wiadomości insiderskie

1

@FcPortoFan1999 jakies tam roznice jednak są

6

Leo Afonso przechodzi do Atlanty @escarabajo @Adran360 @mekston @FcPortoFan1999 @Sysia11 @Lionel_Messi10

0

@Nightraider a moze myślą jednak o sprzedazy Martina? Dzisiaj Torrents pogral i moze dostanie szanse pelnego sezonu. Martin juz zdrowy, a za niego 'dycha' zawsze wpadnie

0

@Nightraider tylko Fermina nie pozwolil Hansi sprzedac. Casado czysciciel, Gavi troche gorzej, de Jong tylka nie ruszy, Olmo i Pedri nie do ruszenia, wiec Bernal? kazdego szkoda

0

@Nightraider Pena i Christensen albo Fort. Ewidentnie Hansi nie jest zakochany w Hectorze

1

@gumaz @FcPortoFan1999 chyba nietrafiony ten typ odnośnie miszcza, minimalizm Papszuna już nie wystarczy

0

@Smixu Jofre Torrents, korzystaj z sofascore, duzo lepsze

0

@buglikos fortuna chyba mozna

0

@Filipem pewnie tylko w presezonie, dopóki Pena jest w skladzie

0

@MaziFCB u somsiada od zawsze panuje reżim, cięzko im sie od tego odciąć

1

@Kapitan hawk raz złamałem, teraz juz nie łame

0

@gumaz a ćpiesz?

3

@mekston nic, nawet asysty, połaził po boisku. Tak patrzac na niego to lepiej zeby pogral jeszcze sezon 2026 w Santosie i konczyl kariere, watpie, ze nawet powolanie do kadry dostanie

3

@mekston martwi mnie dzisiaj Neymar, kolejny mecz bez gola. Kiedy, wiec ustrzeli potrzebną pietnastke?

0

@GOATjestJestJeden szkoda go tam

0

@FcPortoFan1999 tak ma plan, trzech drewniakow na srodku przeciw Gyokeresowi i jak patrze jak ustawil zawodnikow to z tego Mbeumo co kupili, ktory gral bardziej jako skrzydlowy czy napastnik to zrobi wahadlowego, czyli utnie mu jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?