3

@mekston na gotowe poszedl, z LA to mialby chociaz wiecej emocji czy do playoff sie zakwalifikują

0

@Encore oby nigdy nikomu do glowy nie przyszlo zeby zatrudnic Artete w Barcelonie. Chłop jest tak rzadki, bezplciowy, brak w nim ikry. Niech siedzi w tym Arsenalu jak najdluzej i dalej niech motywuje zawodników wierszami i rysunkami na tablicy. Polecam 'all or nothing' oglądnąc. Kolejny trener nielubiacy zawodnikow charakternych, nie dziwi tam obecnosc Kiwiora

0

@Cule1234 @Frimpong

2

@mekston ja jestem fanem. Sara wspaniała jest. Niedoceniana dziewczyna

4

@mekston Probierz zniszczyl Bogusza

1

@Lionel_Messi10 bardziej chodzi mi o to czy faktycznie da rade grac sezon 2028. 2026 to pewniak, 2027 raczej tez. On jak i Modric to zawodnicy dlugowieczni i ambitni. Oby Inter się spiął i ogarnal dobre wzmocnienia

2

@Lionel_Messi10 kontrakt do 2028, ale jak sie nie bedzie czul na silach grac do 41-lat to zakonczy wczesniej. Ciekawe czy tak dlugo pociagnie i zagra jeszcze na kolejnym Copa America

5

Totki nie przestają zdobywac trofea. Arsenal bez zmian @Kessie

0

@JanZagloba myślę, ze się przepchną, Jaga i Marków to formalnosc. Legia jak się wykolei to się nie zdziwię jednak nie powinni

0

@L4ngusta Martin, on w Cornelli i Barcelonie Atletic grywal na srodku

0

@MsBarca zawsze powinien byc, chinski Marciniak jednak nie gwiźnął

0

Gdzie jest VAR?!

13

@Kessie i @July_6_BcN ładnie na tej reklamie wyglądacie


0

Kolega kolegi powiedzial

0

@JanZagloba nie za bardzo niestety. Leszek jest strasznie nierowny, a Crvena za mocna. Licze jednak nie tylko odnosnie Lecha, ale ogolnie polskich zespolow, ze w przeciagu dwoch, trzech lat bedziemy na tyle mocni w rankingu, ze eliminacje bedzie latwiej nam przechodzic omijajac wlasnie takie kluby jak Crvena.

0

@FcPortoFan1999 tam chyba kazdy juz robi sobie z niego beke, wypuszczają go jak młodego, a on powtarza te glupoty, piękne

2

@Rifek dla pocieszenia nadmienie, ze Pogba rowniez poza skladem

0

@FcPortoFan1999 Boras zapowiadal tylko i wylacznie sklad rezerwowy. Podzwonil, dopytal, nie dowiedzial sie nic

17

@Luciano99 zazdroszczę Ci starego


0

@Kgorecki2500 wychowanek, my lubimy. Tak poważnie, to jako fałszywy dziewiatka może grać Olmo lub Rapha

0

@1LY0 Sprzedac Ferrana i brac Guiu, piękna historia

0

@Rifek a mało takich?

0

@RoberDzik rozumiem do czego zmierzasz, ale wywinela by sie. Sam mam policje w rodzinie i niestety osoba ta uważa sie za Boga niekiedy, pozwala sobie na wiele, zastrasza, dluga historia ogolnie. Takie zachowania dotyczą wielu policjantow, mysla ze są bezkarni

2

Brawo

10

I cyk, kolejna lewa w dziąsło Marcowi


3

@July_6_BcN troszczy sie, chcial zebys wystarczająco wypoczeła @Kessie to skarb

6

@July_6_BcN nie ma podstaw nie wierzyc @Kessie. Tym bardziej, ze jest to czlowiek bez odsiadek aktualnie. Natomiast Ty wrocilas zza krat, wiec pewnie oszustwa są Ci bliskie... elemel za ladny usmiech na banicje nie posyła

14

Nowa maskotka przed zakladem @Luciano99 zapraszamy

9

Tak wlasnie @Kessie swoimi umiejetnosciami nakladania opon na felgi przekonal do siebie @Luciano99 i zostal zatrudniony w jego zakładzie

1

@Bernard777 Marian nie jest wysmiewany, jak najbardziej budzi pozytywne emocje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?