La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

3

Barca nawet dzis moze wszystkich zgłosić do LaLiga.
nie robi tego bo chce mieć pole manewru - jeszcze mamy 10 dni na normalną rejestrację.

Może wykorzystać przepisy na nowy sezon i zgłosić ich z budżetu na sezon 2026-2027, ale to zmniejsza tam 25-30mln nasze pole manewru.

Jesli wygospodarują przychody na odpowiednim poziomie z:
- korekty kontraktu Zula - około 4mln
- nowej umowy FDJ - około 6-8mln
- Odejścia Forta - około 5-10mln
- Virgili - około 4mln

- odejście Pena i Orielu - kolejne około 10 mln

To wszystko da miejsce w FFP:
- Garcia 6mln brutto
- Tek 6 mln
- Rash - 14mln

0

@fenix1983 nowej umowy de Jonga nie bedzie. Mozna zapomniec, zwodzi klub ile moze, bedzie przeciagal do przyszlego roku

0

@fenix1983 No i taki komentarz to ja rozumiem. Nawet, jeśli gdzieś są w nim nieścisłości, to i tak rozjaśnia znacząco sytuację. Nie mogłaby Redakcja postarać się o takie wyjaśnienie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?