1

Barca Atletic dzisiaj:

0

@gumaz zrobilem sobie przerwe bo za grubo było, ale mysle nadrobic w przyszlym miesiacu, gdyz wylot mi sie szykuje :D

0

@DonCarletto no to Xabi zrobi z niego wahadlowego na nowy sezon i goscc bedzie gral :D

0

@DonCarletto no ja jestem zdziwiony, ze tak naprawde zaden klub sie nie pojawil i nie wylozyl kasy na Rodrygo. Moze jednak tylko my mamy wrazenie, ze gosc ma potencjal wyzszy niz pokazuje i zasluguje na pierwszy sklad w jakims topowym klubie.

0

@DonCarletto są jakies nowe newsy czy real kogos sprzeda czy zapowiada sie kadra 24-osobowa?

1

@FcPortoFan1999 @gumaz @fart Ziółkowski poza skladem na dzisiejszy mecz z Evertonem

2

@Faro ale jednak ten zeslaniec niebios, reinkarnacja Raula nie dostanie zapowiadanej 'dziewiatki', dostanie ją reinkarnacja Bobby Charltona. Gonzalo bedzie musial zadowolic sie ochłape. Czy to nie jest strzal w policzek gwiazdy mistrzostw świata?

0

@maikeru tak, mylisz się

1

@Andrzej_Majonez to gdzie to podsumowanie?

1

@macio_944 znamy więc tajemnice Jezusa

1

@CurryTheGoat30 no to Urban nie musi sie spieszyc z powolaniem :D jednak Zielinski kapitanem @FcPortoFan1999

3

@tbas @Ojciec5tkidzieci Eman Kospo, zawinął sie do Fiorentiny

3

@gumaz i to ostatni wpis o piciu. Moze jednak poleciał w tango?

3

@gumaz na @Danny Gaucho się ciąłem za małolata, teraz nosze dluzsze jak to teraz modne, ale trwałej nie robie. Gejosko, ale z umiarem

1

Aktualizacja

0

@gumaz ide do fryzjera pozniej

1

@daniel32778 to jest transfer do Barcy B, ale kto wie co z niego wyrosnie

5


Co panstwo na to?
@Lionel_Messi10 @Sysia11 @mekston @escarabajo @Arden @Messibestplayerintheworld @Adran360

0

@bezalkoholowy mialem tak samo, zapisz sobie gdzies na ścianie! Malymi lyzkami, byle do przodu:)

0

@bezalkoholowy na bramki mistrzu

0

@heniusss ja to wiem, ale dziwi mnie po prostu zmiana numeru Wojtka. Samo zabranie jedynki ter Stegenowi jest wystarczającym pstryczkiem w nos

0

to Wojtek tez bedzie numer zmienial na 13? Po kiego?

2

@gumaz a Oskar w robocie, gdzie sprawiedliwosc na tym swiecie?

0

@Seledynowy współczuje

1

@July_6_BcN Julko, ja to jeszcze sie zalapalem na czasy Gasparta i to co jest teraz to pikuś. Laporta budzi we mnie pozytywne emocje i nikt inny nie polepiłby naszego klub po Bartomeu jak on. Dodatkowy plus, ze przy tym calym burdelu klub regularnie podnosi puchary

2

@mekston asyste zanotowal, dyrektor wiedzial doskonale kogo potrzebuje do składu

0

@Encore ale, ze ukra wzieli? Chociaz w sumie jest tam Safonov to sie dogadają ze sobą

2

@mekston wczoraj ebnął hattricka, a na larambli cisza, ja tez nie mialem czasu wstawic informacji o legendzie. Rio Ave pokonane przez Nasserów. Liga portugalska < liga piaskowa

0

@FcPortoFan1999 nie na darmo w pzpnie sie pojawial. Dobrze, ze Majewski polecial i Ci jego smieszni asystenci pozbierani z pod bloków mieleckich

0

@FcPortoFan1999 a wiesz, ze Brzećzek ten tego zostal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?