Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca Atletic dzisiaj:
0
@gumaz zrobilem sobie przerwe bo za grubo było, ale mysle nadrobic w przyszlym miesiacu, gdyz wylot mi sie szykuje :D
0
@DonCarletto no to Xabi zrobi z niego wahadlowego na nowy sezon i goscc bedzie gral :D
0
@DonCarletto no ja jestem zdziwiony, ze tak naprawde zaden klub sie nie pojawil i nie wylozyl kasy na Rodrygo. Moze jednak tylko my mamy wrazenie, ze gosc ma potencjal wyzszy niz pokazuje i zasluguje na pierwszy sklad w jakims topowym klubie.
0
@DonCarletto są jakies nowe newsy czy real kogos sprzeda czy zapowiada sie kadra 24-osobowa?
1
@FcPortoFan1999 @gumaz @fart Ziółkowski poza skladem na dzisiejszy mecz z Evertonem
2
@Faro ale jednak ten zeslaniec niebios, reinkarnacja Raula nie dostanie zapowiadanej 'dziewiatki', dostanie ją reinkarnacja Bobby Charltona. Gonzalo bedzie musial zadowolic sie ochłape. Czy to nie jest strzal w policzek gwiazdy mistrzostw świata?
0
@maikeru tak, mylisz się
1
@Andrzej_Majonez to gdzie to podsumowanie?
1
@macio_944 znamy więc tajemnice Jezusa
1
@CurryTheGoat30 no to Urban nie musi sie spieszyc z powolaniem :D jednak Zielinski kapitanem @FcPortoFan1999
3
@tbas @Ojciec5tkidzieci Eman Kospo, zawinął sie do Fiorentiny
3
@gumaz i to ostatni wpis o piciu. Moze jednak poleciał w tango?
3
@gumaz na @Danny Gaucho się ciąłem za małolata, teraz nosze dluzsze jak to teraz modne, ale trwałej nie robie. Gejosko, ale z umiarem
1
Aktualizacja
0
@gumaz ide do fryzjera pozniej
1
@daniel32778 to jest transfer do Barcy B, ale kto wie co z niego wyrosnie
5
Co panstwo na to?
@Lionel_Messi10 @Sysia11 @mekston @escarabajo @Arden @Messibestplayerintheworld @Adran360
0
@bezalkoholowy mialem tak samo, zapisz sobie gdzies na ścianie! Malymi lyzkami, byle do przodu:)
0
@bezalkoholowy na bramki mistrzu
0
@heniusss ja to wiem, ale dziwi mnie po prostu zmiana numeru Wojtka. Samo zabranie jedynki ter Stegenowi jest wystarczającym pstryczkiem w nos
0
to Wojtek tez bedzie numer zmienial na 13? Po kiego?
2
@gumaz a Oskar w robocie, gdzie sprawiedliwosc na tym swiecie?
0
@Seledynowy współczuje
1
@July_6_BcN Julko, ja to jeszcze sie zalapalem na czasy Gasparta i to co jest teraz to pikuś. Laporta budzi we mnie pozytywne emocje i nikt inny nie polepiłby naszego klub po Bartomeu jak on. Dodatkowy plus, ze przy tym calym burdelu klub regularnie podnosi puchary
2
@mekston asyste zanotowal, dyrektor wiedzial doskonale kogo potrzebuje do składu
0
@Encore ale, ze ukra wzieli? Chociaz w sumie jest tam Safonov to sie dogadają ze sobą
2
@mekston wczoraj ebnął hattricka, a na larambli cisza, ja tez nie mialem czasu wstawic informacji o legendzie. Rio Ave pokonane przez Nasserów. Liga portugalska < liga piaskowa
0
@FcPortoFan1999 nie na darmo w pzpnie sie pojawial. Dobrze, ze Majewski polecial i Ci jego smieszni asystenci pozbierani z pod bloków mieleckich
0
@FcPortoFan1999 a wiesz, ze Brzećzek ten tego zostal?