Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ryoumen dokładnie tak, ciekawe jak z Bardghji
1
@MesQueUnClub_87 wlasnie przypomniales mi wakacje z wujkiem nad morzem w Gdańsku
0
Można zaczynać tęsknić
4
@Faro oby Casado zostal i jestem przekonany, ze pokaze swoją wartosc plus Bernal, ktory ma bardzo dobre warunki fizyczne i to oni będą przyszloscią Barcy, a na koniec to cieć de Jong zostanie odpalony. Az mnie skreca ile swoimi truchtami do obrony zawalil bramek na spółe z ter Stegenem, patrzec sie juz na nich nie da
1
@Pomimo27 Arthur Melo 80 baniek, Osama Dembele niby 50, Paulinho 42, Malcom 41, Cillessen 35,
1
@Pomimo27 sprzedała jak sprzedała, najgorzej, ze utopila kase w Dembele, Coutinho, Griezmanna i de Jonga
0
@Hshdhrhdh gdzie mu bedzie lepiej niz na podlasiu
1
@marcin62 pewnie dostanie zarzuty o napaść na napastnika
2
@Kessie użytkownik usunięty przez komentarz...
5
@macio_944 ja równiez posiadam ten sam pakiet co @Kessie
6
@mekston Turcja moze byc dobrym kierunkiem w sumie
3
@DonCarletto @krzywy klub się waha czy zostawic Casado czy Romeu :D
1
@Eklerek faktycznie, zapomnialem o Merino. Gyokeresa mają to po szukac kolejnego, niech odpali :D
1
@Eklerek Trossard moze grac na srodku ewentualnie, a w listopadzie zmartwychwstanie Jesus
2
@DonCarletto Rashford to na koniec sezonu wróci do MU, to jest niestety nastepny Joao Felix. Barca natomiast zacznie poszukiwanie kolejnego skrzydlowego
0
@APTAPT musisz poszukać i doczytać dlaczego Wojtek, a nie Pena i dlaczego właśnie Pena jest aktualnie zarejestrowany, a Wojtek nie
0
@FcPortoFan1999 tak pewnie zrobie, na trening jednak trzeba bylo isc, a i tak nie obudzilo. Dobrze, ze Lech jutro, dzis to bym odpadl po pierwszym gwizdku
0
@FcPortoFan1999 o 4 sie obudzilem i zasnac nie moglem, brak sił przez caly dzien. Jak żyć?
0
@bart_azz co roku kazdy zostaje
0
@Kgorecki2500 dlaczego odzywiasz sie niezdrowo?
0
@FcPortoFan1999 nie wyspałem się dzisiaj
8
Muchy są pożyteczne
1
@Bocheno1 a na mecze premier czasami chodzisz? masz tam swojego faworyta?
0
@manero no wlasnie, dlatego czekam jak sie to bedzie sypać:)
1
@agaFCB bedzie dobrze, ja mam wyżła i tez nie potrafi wysiedziec tylko pcha mi sie na kolana, wiec mam przyczepke samochodową specjalnie dla niego i nie ma problemu, ze nie jest przypiety, a swobodnie w przyczepce przebywa, to samo tyczy sie w samochodziejak jest oddzielony kratką
0
@cules100pro a ja czekam jak zacznie odstawiac Guardiole i w waznych meczach sadzac na lawke kluczowych zawodnikow tak jak to robil w Lever
1
@partymaker Brahim niezagrożony
2
@Frimpong osobiscie z hiszpanskiej ligi ogladam tylko mecze Barcy z wiadomych wzgledow. Pozostalych druzyn jedynie skroty, calych meczów nie zdzierże, nie kibicuje im. Premier League natomiast ogladam praktycznie kazdy mecz, jest wieksze tempo, mecze sa ciekawsze, jest wieksza konkurencja i jak najbardziej masz racje, tam nie ma dram zwiazanych z sędziami, zyje sie dalej. Po weekendzie zadna druzyna nie placze tak jak madryle
0
te legendy mnie interesują, a nie jakis de Jong
1
@Bulbulator wystarczy, ze jest de Jong, taka sama niemota