1

@Ryoumen dokładnie tak, ciekawe jak z Bardghji

1

@MesQueUnClub_87 wlasnie przypomniales mi wakacje z wujkiem nad morzem w Gdańsku

0

Można zaczynać tęsknić

4

@Faro oby Casado zostal i jestem przekonany, ze pokaze swoją wartosc plus Bernal, ktory ma bardzo dobre warunki fizyczne i to oni będą przyszloscią Barcy, a na koniec to cieć de Jong zostanie odpalony. Az mnie skreca ile swoimi truchtami do obrony zawalil bramek na spółe z ter Stegenem, patrzec sie juz na nich nie da

1

@Pomimo27 Arthur Melo 80 baniek, Osama Dembele niby 50, Paulinho 42, Malcom 41, Cillessen 35,

1

@Pomimo27 sprzedała jak sprzedała, najgorzej, ze utopila kase w Dembele, Coutinho, Griezmanna i de Jonga

0

@Hshdhrhdh gdzie mu bedzie lepiej niz na podlasiu

1

@marcin62 pewnie dostanie zarzuty o napaść na napastnika

2

@Kessie użytkownik usunięty przez komentarz...

5

@macio_944 ja równiez posiadam ten sam pakiet co @Kessie

6

@mekston Turcja moze byc dobrym kierunkiem w sumie

3

@DonCarletto @krzywy klub się waha czy zostawic Casado czy Romeu :D

1

@Eklerek faktycznie, zapomnialem o Merino. Gyokeresa mają to po szukac kolejnego, niech odpali :D

1

@Eklerek Trossard moze grac na srodku ewentualnie, a w listopadzie zmartwychwstanie Jesus

2

@DonCarletto Rashford to na koniec sezonu wróci do MU, to jest niestety nastepny Joao Felix. Barca natomiast zacznie poszukiwanie kolejnego skrzydlowego

0

@APTAPT musisz poszukać i doczytać dlaczego Wojtek, a nie Pena i dlaczego właśnie Pena jest aktualnie zarejestrowany, a Wojtek nie

0

@FcPortoFan1999 tak pewnie zrobie, na trening jednak trzeba bylo isc, a i tak nie obudzilo. Dobrze, ze Lech jutro, dzis to bym odpadl po pierwszym gwizdku

0

@FcPortoFan1999 o 4 sie obudzilem i zasnac nie moglem, brak sił przez caly dzien. Jak żyć?

0

@bart_azz co roku kazdy zostaje

0

@Kgorecki2500 dlaczego odzywiasz sie niezdrowo?

0

@FcPortoFan1999 nie wyspałem się dzisiaj

8

Muchy są pożyteczne


1

@Bocheno1 a na mecze premier czasami chodzisz? masz tam swojego faworyta?

0

@manero no wlasnie, dlatego czekam jak sie to bedzie sypać:)

1

@agaFCB bedzie dobrze, ja mam wyżła i tez nie potrafi wysiedziec tylko pcha mi sie na kolana, wiec mam przyczepke samochodową specjalnie dla niego i nie ma problemu, ze nie jest przypiety, a swobodnie w przyczepce przebywa, to samo tyczy sie w samochodziejak jest oddzielony kratką

0

@cules100pro a ja czekam jak zacznie odstawiac Guardiole i w waznych meczach sadzac na lawke kluczowych zawodnikow tak jak to robil w Lever

1

@partymaker Brahim niezagrożony

2

@Frimpong osobiscie z hiszpanskiej ligi ogladam tylko mecze Barcy z wiadomych wzgledow. Pozostalych druzyn jedynie skroty, calych meczów nie zdzierże, nie kibicuje im. Premier League natomiast ogladam praktycznie kazdy mecz, jest wieksze tempo, mecze sa ciekawsze, jest wieksza konkurencja i jak najbardziej masz racje, tam nie ma dram zwiazanych z sędziami, zyje sie dalej. Po weekendzie zadna druzyna nie placze tak jak madryle

0

te legendy mnie interesują, a nie jakis de Jong

1

@Bulbulator wystarczy, ze jest de Jong, taka sama niemota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?